4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar ()
  • medya (1)

19. Kortizon tedavisi aldığım zamanda yüzümun tam anlamıyla yarısında çıkan sivilcelerin günde üç dört kere sürmekle bir haftaya geçiren ilaç. O kadar büyük, ağrılı sivilceler değil de genellikle küçük çıkardi o sivilceler, epey ise yaramıştı. Baya da memnundum hatta. Ben gidip gene alayım aklıma gelmişken.

30 eylül 20:39

18. Suratıma sürerken gözlerimi cayır cayır yakan akne ilacı. Henüz ilk kez kullandığım için bir yorum yapamayacağım ama çok keskin ve iğrenç bir kokusu var.

burnumun direği kırıldı.

30 eylül 01:47

17. Gözde tezerin bununla aşk yaşaması üzerine almıştım fakat bende efsanevi bir etkisi olmadı, hatta hiç etkisi olmadı. Zaten uygulayış biçimini hijyenik bulamıyorum, büyük umutlar ve hayatlar...

6 ağustos 23:06


16. liseydeyken alnımda ufak ufak sivilceler çıkıyordu onun tedavisinde kullanmıştım. kokusu rahatsız edici,içinde ne vardı bilemiyorum o zaman çok da bilinçli değildim bu konuda. o zamanlar işe yaramıştı küçük sivilceleri kolayca kurutup iz de bırakmamıştı.

6 ağustos 16:30

15. Hastane gibi kokuyor resmen. Sırtımdaki sivilceler için kullandım. İltihaplı olanları geçirdi bazı izler kaldı. Üşengeçlikten artık kullanmıyorum ama sıkışınca yüzüme de sürüyorum 

6 ağustos 01:29

14. Normalde clindoxyl kullandım ve çok memnun kaldım sonra doktor bunu verdi çünkü sivilcelerim büyük oranda gitmişti. Ama hiçbir işe yaradığını düşünmüyorum. Sivilceme sürüyorum ama etkisi yok yani sivilcem normalde hiçbir şey yapmadan ne kadar sürede geçerse o kadar sürede geçiyor. Mesela çene kısmımda bir sivilce var clindoxyl olsaydı 1 max 2 güne hemen indiriyordu. Ama bu hiç etki etmedi hala orda aynı boyuyla selam çakıyor. Beni üzen losyondur. 

6 ağustos 01:11

13. dermatolog vermişti ilk önce gerçekten çok faydasını gördüm. ne zaman sürsem ertesi gün çıkıcak gibi olan o ağrılı sivilceleri yatıştırdı çıkanları kuruttu vs. ama geçen gün üst kapağının artık çokta hijyenik olmadığını düşünüp çıkardım ve kulak pamuğuyla lokal uygulamaya devam ettim çıkan sivilcelerime. geçen ay kapağını çıkardığım için lavaboya döktüm yanlışlıkla sonra almadım ama almadığım o süre cidden çıkan sivilcelere bi çözüm bulamadım. kükürtlü sabun aldım nostaljik olsun diye ama cık. geçen hafta gittim tekrar aldım cleocin'i ve dün çıkan sivilcemi de yatıştırdığı için bu teşekkür yazısını yazmak istedim. ben baya bir faydasını görüyorum uzun lafın kısası. hayatımdan kolay kolay çıkarmayacağım bir ürün oldu, hem de uygun fiyatlı.

19 mart 16:03


12. İlk başlarda etkisini görür gibi olduğum, sonradan etki etmediğini anladığım ilaç türü. Size verebileceğim en büyük tavsiye kesinlikle ağrılı sivilcelerde kullanmayın. Dıştan ne kadar kurutsa içten içe o şişlik duruyor, geçmiyor. Küçük sivilcelerde etkili olduğu söylenebilir.

18 mart 22:09

4

11. sivilceleri 1 hafta gibi sürede etkisini gösterip 1 ayda gözle görülür değişiklik sağlayan süpper ilaç.

17 mart 23:14

10. tanım:lokal olarak sürülmesi gereken amacı gereği kurutan sivilce ilacı.

vakti zamanında kullandığımda iyi sonuçlar almıştım kullanan arkadaşlarım da öyle

5 mayıs 2017 02:07