4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • oylar (5)
  • medya (3)

108. gözenekli burnuma çok sık olmamak kaydıyla (haftada 1, 2 haftada 1) geceleri sürüp sabah yıkadığımda gözle görünür fark görüyorum. burnumdaki gözenekler kocaman maalesef ve neyle temizlesem de doluyorlar. bundan şikayetçiyseniz öneririm. ama etkili bir krem, dikkatli kullanmakta fayda var, soyucu etkisi çok.

16 haziran 16:14

107. Arkadaşlar ne kullanırsanız kullanın kullanmayı bıraktığınızda tabi ki tekrar sivilceleriniz çıkacak. Tek bu ürün için geçerli değil bu. Sivilceler hormonal şeyler sonuçta içten gelen bir şeyi krem sürerek engelleyemeyiz. Onun dışında bu krem benim yüzümü resmen kurtarmıştı çok seviyorum kendisini hemen söndürüyor sivilceleri 

28 mayıs 01:09

106. geçen yaz kistik sivilcelerimin çok aşırı arttığı süre içerisinde dermatoloğumun kullanmam için verdiği jelimsi ilaç. Bana iyi gelmişti sanki ama asla kesin çözüm olmadı çünkü benim sivilcelerim ciddi stresten çıkıyor ve çok acılı oluyordu.

27 mayıs 22:50


105. sivilcelerimin çok arttığı zamanlarda gittiğim dermatologumun iki kez yazdığı ilaç. ancak burada da her süslünün belirttiği gibi sadece kullanıldığı sürede iyi gelen, bittiğinde sivilcelerin tekrar baş gösterdiği bir ürün. sürekli kullanılması da tavsiye edilmiyor, o yüzden kendisini hiç de faydalı bulmadım. bu ürünün yerine kış aylarında acnelyse gibi retinol barındıran içerikler kullanmak daha uzun süreli faydalar sağlayabilir (bütün sivilceleri kusturuyor ama sonuç gerçekten uzun süreli)

edit: eksileyen süslüler kesin çözüm aramıyor sanırım? (gizlinot: swh)

27 mayıs 22:33 29 mayıs 21:05

104. Kullanıldığı süre boyunca gerçekten etkiliydi sivilceleri söndürüyordu ama lekelere bir çare olmadı. Ayriyetten son kullanma tarihine çok dikkat edin süslüler ben dikkat etmeyip 6 aydan fazladır elimde olan tüpü kullandım ve 2 dakika içinde yüzüm kıpkırmızı oldu. Ben yandım, siz yanmayın. 

27 mayıs 21:43

103. leke ve sivilcelerim için kullandığım en etkili krem olabilir kendisi. bir ara piyasadan kaldırılmıştı her yerde arıyordum ama geri gelmiş. bu arada bazen reaksiyon gösterip yüzünüzde hafif yanma da yapabiliyor.

27 mayıs 21:40

102. Sivilcelerimi resmen inatçı yağ lekelerini tavadan söken bulaşık deterjanı gibi söktü attı.şuan cildim yeni doğmuş bebek gibi.

27 mayıs 15:47


101. bununla beraber sivex kullandım ve bütün sivilcelerim gerçekten de geçtiler. aradan birkaç ay geçti, aklıma geldikçe sürüyorum öyle, sivilce çıkmadı daha yüzümde. ama sivilcelerin izleri hâlâ duruyor, bu krem sivilce izlerinde etkili mi bilmiyorum öyle ara sıra kullanıyorum artık.

27 mayıs 03:01

100. Ben de bir dönem sivilcelerim için kullanmıştım gerçekten çok iyi gelmişti hepsini geçirmişti kullandıklarım arasında tek işe yarayan krem de budur ayrıca ama yeniden çıktılar maalesef ilaç kullanmadan geçirmeye çalıştım ama olacak gibi değil büyük ihtimal tekrar kullanıcam son çare olarak

26 mayıs 17:38

99. Sivilcelerim üzerinde etkili olan tek ilaç. hepsini geçirmişti ama maalesef kullanmayı bırakınca geri geldiler.

14 mayıs 19:11 14 mayıs 19:20