4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (5)
  • medya (3)

23. 2014 yılında aldığım roundest raspberry rengini şu anda internette bir türlü bulamadığım ürün. sanırım artık üretilmiyor. tampon hareketlerle hafifçe sürüp yayınca, birazcık da yanaklara sürünce yüzü porselen bebeğe çevirebiliyor. elimde kalanı bitirmeden önce bir clinique standına gidip yeni renklerle swatchlayıp roundest raspberry'e en çok benzeyen rengi bulsam iyi olacak sanırım.(gizlinot: swh)

18 ekim 01:11

4

22. (gbkz: clinique chubby stick) 'lere göre -isminden de anlaşılacağı üzere- daha yoğun pigmentli ruj serisi.

yıllar önce boyner indiriminde 29 liraya kadar düşmüştü. chubby sticklerin bir de intense versiyonunu deneyeyim diye "mightiest maraschino" rengini almıştım.

kremsi, yoğun nem veren, bol pigmentli bir kırmızı kendisi. yapısından ötürü yemek yerken 1-2 kere çeneme bulaştırdım, (gizlinot: tam bir leydi gibi yemek yiyorum çünkü) bu yüzden peçeteyle fazlası alındığında daha kullanışlı oluyor bence.

aldığım fiyata değen bir ruj oldu genel olarak. 29 liraya yine düşse yine alırım farklı bir rengini ama güncel fiyatı olan 99 liraya kocaman bir ":d" ifadesi atıp geçerim.

4 ekim 21:27

21. 06 roomiest rose rengine sahibim bende gül kurusu değil de bildiğiniz koyu pembe durdu. Hafif oluşu ve nemlendirmesi güzel bir şeyler yediğinizde çıkıyor tabii ancak galiba renginin patlayan bir renk olması sebebiyle azıcık rengi kalıyor çıksa da. İçindeki simlerden hoşlanmadım yalnız keşke simsiz olsaydı

7 mayıs 18:12


4

20. Clinique chubby stick ruj serisinin daha yoğun versiyonu. intense serisinden önce ben normal serinin whopping watermelon rujunu kullanmıştım. Hafif bir pembelik veriyordu ama tatmin edici değildi. intense serisinden chunkiest chili rujunu aldım ve çok severek kullanıyorum. Hafif bordoya çalan içinde parıltıları olan kahve bir ruj. Kalıcılığı yiyip içmezseniz üç saat devam ediyor. Yeniden almayı düşünürüm ama chunkiest chili rengini artık bulamıyorum maalesef. Baktığım hiç bir yerde ya da online satışta uzun zamandır olmaması üzüyor.

29 aralık 2017 19:56 29 aralık 2017 23:03

19. normal chubby sticklerin daha pigmentli ve ruj kategorisinde olanı, dudağı normal chubby stickler kadar yumuşatmıyor. 01 curviest karamel günlük kullanım için uygun bir şeftali tonu, normal olanlardan 04 mega melonla aynı renk sınıfında, hatta bana kalırsa sadece daha fazla renk vereni. 15 pudgy peony barbie bebek tipi oldukça pigmentli bir fuşya, sürmesi diğerlerine göre biraz daha cesaret işi, yoğun olduğu için yanına allık da kullanmak lazım. 05 plushest punch yine pembe sınıfında ama pudgy peony kadar iddalı değil, o kadar dikkat çekmiyor. 03 mightiest maraschino ise klasik ateş kırmızısı. 06 roomiest rose hoş bir gül kurusu, 08 grandest grape kadar mor değil ama hafif mürdüme çalıyor, oldukça kremsi, özellikle beyaz tende çok hoş duruyor. yalnız dişleri olduğundan biraz daha sarı gösteriyor sanki.

27 temmuz 2016 14:14 11 ocak 19:27

18. 01 curviest caramel rengini severek kullanıyorum. Çok doğal bir nude, dudaklara verdiği renk çok tatlı, zarif. Nemlendirmesi çok iyi, intense serisi olduğu için renk vermesi de öyle. Günlük makyajımda canım özel bir renk sürmek istemediğimde elim hep buna gidiyor. Renkli balm vari bir ürün olduğu için gün içinde tazelemek gerekiyor.

29 mart 2016 22:46

17. Sürüşü çok pratik, 01 curviest caramel rengini kullanıyorum, her zaman çantamda olur kendisi. Yumuşacık bir his veriyor, çok kalıcı değil ama hafif silindiğinde de güzel duruyor. Dudakta rahatsız etmiyor, tam yaz için ideal bir ürün.

29 mart 2016 11:25


16. Bende de iki rengi var, kırmızı ve mor tonlarında. Ben bu yapıda rujların çok iddialı renkleri kaldıramadığını düşünüyorum. Özellikle kırmızısı bir felaketti. Onu bir arkadaşıma verdim moru hala bende fakat elden çıkarmam bir darlanma anına bakar:)

29 mart 2016 10:33

15. Dokusunu ve sürümünü sevdim, kalıcılığı da ortadan hallice fena değil. Fakat, çok da gidip satın alınası bir ürün değil. Bendeki 07 broadest berry ve (link: http://www.suslusozluk.net/g/clinique-chubby-stick-intense/18343/ Şurada ) görsellere ekledim.

29 mart 2016 09:41 29 mart 2016 10:01

14. Bende curviest caramel sevenlerdenim küçük boyu vardı bitiyo artık ve üzülüyorum. Hiç kalıcı değil ama rengi duruşu yapısı mükemmel çok seviyorum. Elimde mac factor burnt caramel var o biterse bundan alırım renkleri benziyor o biraz daha mat ve kesinlikle bu daha güzel

29 mart 2016 08:12