3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • oylar ()
  • medya (2)

108. Kullandığım ilk maskara, gözümün bebeği gönlümün çiçeği olan maskara. Bu maskaranın ilk tüpünü kullandığım zamanlar tabi çok makyajdan anlamıyorum o sıralar, herhangi bir maskara diye düşünüyordum. Sonra hayatıma başka başka bir sürü maskara girdi ve hep sonunda buna döndüm. Böyle nasıl anlatayım bu maskarayı kullanınca kendimi eve dönmüş gibi hissediyorum.(sanırım hayatımdaki duygusal boşluğu bununla kapatmaya çalışıyorum :()

Neyse çok uzattım, waterproof olmadığı için gün sonuna doğru hafif akmakla beraber inanilmaz kolay çıkıyor gözden ve bu özelliğine bayılıyorum. Sadece suyla yıkayarak bile çıkarabilirsiniz nerdeyse. Ve bir güzel özelliği daha, asla gözü irrite etmiyor kaşındırmıyor ağırlık yapmıyor. Bir keresinde bu maskarayı sürerken elim kaydı ve gözümün içine girdi. Tüm gözümün içi simsiyah maskara olmuştu deli gibi korktum birşey oldu diye ama gözümü yıkadım ve bırakın tahriş olmayı gözüm kızarmadı bile.. Tüm bunların dışında güzel volume veriyor tek katta. İki kat sürünce de çılgınlar gibi topaklanmıyor.

Fiyatına gelecek olursak benim clinique ten hep aldığım bir kaç tane ürün var happy parfüm gibi. Onlarla birleştirip kampanyaları kovalayarak alıyorum şuana kadar gayet uygun fiyatlara geldi zaten hep küçük boyunu hediye olarak gönderiyorlar onlar da baya gidiyor..

25 eylül 23:48

5

107. Denediğim en başarılı maskara. Oldukça hafif, kirpiklerde hiç ağırlık yapmıyor. Kat kat sürülünce kirpikleri birbirine yapıştırmıyor.Vee en güzeli dökülme yapmıyor ki benim en çok korktuğum durum bu zira rimelini temizlemediği için göz kapağının altında rimel tozları biriken kadına dönmekten korkuyorum. 

1 ağustos 18:16

5

106. arkadaşımın hediyesi olarak küçük bir setin içinde gelmişti. boyutu çok hoşuma gitmişti. küçük çanta içine at çık. doğal duruşlu oluşu fena değil. eğer siz de aşırı makyajlı görünmek istemediğiniz zamanlar bir ürün arıyorsanız o ürün bu olabilir. hatta siyah yerine kahverengi olsaydı daha da hoşuma giderdi.

18 temmuz 00:13


5

105. Çok beğendiğim uzun ve az buldugum kirpiklerimi gür gösteren maskara. Fakat işsiz bir insan bütçesine göre pahalı olduğundan bitince bir daha kullanamadığım üründür. Kısmet atamaya inşallah .

11 haziran 00:14

104. ucuz denilemeyecek 70 küsür liralık fiyatına karşılık gayet güzel iş gören rimel. cilinique markası şahsen bana güven veriyor. alerjisi olanlara tavsiye edilir.

10 haziran 17:13 16 eylül 00:58

103. Bende kafa karışıklığı yaratmış bir ürün. şöyle ki, günlük kullanım için uygun, kirpikleri temiz gösteren, doğal görünümlü ve kirpiklere ağırlık yapmayan bir maskara bu. waterproof olmayan bir maskaraya göre de kalıcılığı çok çok iyi. ben genelde eyeliner sürmeyeceğim, sadece maskara süreceğim günlerde kullanıyorum ki makyajı silmeden direkt duşa girebileyim. çünkü en kolay yıkanarak çıkıyor, silerek temizlemek için pek uygun bir maskara değil.

ancak benim sıkıntım bambaşka. Bu sorunu benden başka yaşayan var mı bilmiyorum. silerek ya da yıkayarak fark etmiyor, temizlediğimde minik minik noktalar halinde gözümün içine doluyor. ve ben onları temiz ve ucu suyla ıslatılmış bir pamuklu çubukla tek tek temizlemek zorunda kalıyorum. gözüme zarar vermekten korktuğum için kullanmayı kestim. bir de lens kullananlar için uygundur yazıyor, lens kullandığımı düşünemiyorum bile. bende setlerin içinden çıkan mini boyları var, benimkilerde mi bir sorun var çözemedim.

10 haziran 12:52 10 haziran 12:55

102. yıllarca suya dayanıklı olmayan versiyonunu kullandığım kirpikleri gerçekten gür gösteren ve çok dağal duran bir maskara. en az 3-4 tane bitirmişimdir sonrasında kirpiklerimi daha uzun gösteren bir maskara arayışına girdim ve kendisiyle ufak bir ara verdik. Lakin en kısa zamanda günlük maskaram olarak koleksiyonuma geri eklemeyi düşünüyorum.

10 haziran 12:47


101. Topaklanmaması ve simsiyah yapması dışında bir numarası olmayan maskara. Bu fiyatın çok altında olup da kirpiklere evrim geçirten çok maskara mevcut. Ha ben çok kıvırma uzatma atraksiyonu beklemiyorum, boyasın geçsin yeter diyorsanız evet beklentinizi karşılar ama bu fiyata değmez diye düşünüyorum.

9 haziran 15:12

100. günlük kullanım için ideal bir maskara. dikkat çekici ve hacimli kirpik beklentiniz varsa karşılamaz. kirpikleri uzatır, doğru düzgün hacim vermez ve asla topaklanma yapmaz. kirpiklerinde doğal bir görünüm isteyenlerin hoşuna gidebilir.

9 haziran 15:05

99. günlük olarak kullandığım, kolay çıkmasını sevdiğim ağırlık yapmayan günlük bir maskara.

13 nisan 14:56 13 nisan 14:57