sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (115)
 • oylar (21)
 • medya (2)

115. Bende çoğu rimel alerji oluştururken bunda kesinlikle böyle bir hassasiyet oluşmadı.Rengi çok koyu değil ve kalıcı.Akma gibi bir sorunu yok gün boyunca bozulmadan aynı şekilde kalıyor.

9 şubat 00:01

114. şu hayatta en sevdiğim ve memnun kaldığım maskara kendisi. küçük bir setin içinden çıkmıştı uygundu fiyatı o zaman fakat şu anda biraz pahalı bir ürün maalesef. yine de bi maskaradan beklediğim her şeyi (uzatma, hacim, kıvırma, kirpikleri yapıştırmayıp ayırma) karşıladığından fırsatım olduğunda dayanamayıp alacağım bir ürün galiba, şiddetle tavsiye ederim.

23 ocak 07:15

5

113. şimdiye kadar denediğim maskaralar arasında en beğendiğim oldu. bu maskara kesinlikle istediğim her şeyi yerine getiriyor.

öncelikle benim uzun ama dağınık kirpiklerim var. benim maskaradan beklentilerim ise şunlar: kirpiklerim zaten uzun olduğu için tek tek ayırması, hafif dolgunluk vermesi. bu maskara tüm bunları yerine getiriyor. ne fazla uzatıp örümcek bacağına dönüştürüyor, ne de etkisiz kalıyor. tam o istediğim abartısız görüntüyü sağlıyor. 

ayrıca akmıyor ve dökülme yapmıyor. yağmurlu günlerde maskaram aktı mı pandaya dönüştüm mü korkusuna son. çift fazlı temizleme suyuyla kolayca temizleniyor. benim gözümde yanma batma vs. yapmadı. 

7 ocak 21:18

112. Takma kirpik görünümü istemeyenler ve doğal görünüm tercih edenlerin gözdesi olabilir. Hafif günlük makyajların ürünü.

Dermatolog onaylı, lens kullananlara uygun bir ürün.

10 aralık 2018 21:31

111. clinique'in günlük kullanım için çok uygun olan maskarası. kirpikleri oldukça belirginleştirip tek tek ayırıyor kat kat uygulasanız da topaklanmıyor. verdiği hacim bence günlük olarak yeterli fakat çok kalıcı bir maskara değil birkaç saat sonra gözün altına bulaşma yapmaya başlıyor.

12 kasım 2018 22:42

4

110. kendisini yeni deneyimleme imkanı bulduğum maskara.

bir kere bende kesinlikle dökülme , akma kokma yapmadı. günlük olarak çok rahat kullanabileceğiniz bir maskara.

eğer bir maskaradan beklentiniz tek tek ayırması ve uzatması ise çok memnun kalırsınız. kirpikleri tek adımda hemen tek tek ayırıp uzatıyor. ancak ben hacim verdiğini düşünmüyorum. ama üstüne hacim veren başka bir maskara geçebilirsiniz.

benim gönlümü fetheden özelliği ise çok kolay çıkıyor olması oldu. ılık suyla bile yıkasanız azıcık uğraşla çıkarabilirsiniz.

kısacası günlük kullanımda son derece memnun kalabileceğiniz özel günlerde ise hacim veren bir maskara ile desteklendiğinde harikalar yarabilecek bir maskara.

26 ekim 2018 13:06

109. Çıkarırken gözümde yanma veya herhangi bir rahatsızlık oluşturmayan nadir maskaralardan. 

5 ekim 2018 22:38

108. Bir alışverişim esnasında seyahat boyunu göndermeleriyle tanıştığım şu ana kadar denediğim en güzel maskara. Kirpikleri birbirine yapıştırmaması tüm kirpiklere ulaşıp taraması asla dökülme yapmaması ile gönlümü fethetti. O kadar uzun bir süre kullanmıştım ki kurumamasına çok şaşırmıştım. Daha sonra da diğer birçok maskara denememe rağmen ona geri dönüş yaptım. Eğer ki kirpiklere ağırlık yapmadan tek tek ayırıp taraması ise rimelden beklentiniz tavsiye ederim. 

26 eylül 2018 20:21

107. Bayılarak kullandım. Bitmesine rağmen hala şişesini atmadım çünkü kirpiklerimle en uyuşan fırça kendisine aittir efendim. 

26 eylül 2018 02:13

106. Kullandığım ilk maskara, gözümün bebeği gönlümün çiçeği olan maskara. Bu maskaranın ilk tüpünü kullandığım zamanlar tabi çok makyajdan anlamıyorum o sıralar, herhangi bir maskara diye düşünüyordum. Sonra hayatıma başka başka bir sürü maskara girdi ve hep sonunda buna döndüm. Böyle nasıl anlatayım bu maskarayı kullanınca kendimi eve dönmüş gibi hissediyorum.(sanırım hayatımdaki duygusal boşluğu bununla kapatmaya çalışıyorum :()

Neyse çok uzattım, waterproof olmadığı için gün sonuna doğru hafif akmakla beraber inanilmaz kolay çıkıyor gözden ve bu özelliğine bayılıyorum. Sadece suyla yıkayarak bile çıkarabilirsiniz nerdeyse. Ve bir güzel özelliği daha, asla gözü irrite etmiyor kaşındırmıyor ağırlık yapmıyor. Bir keresinde bu maskarayı sürerken elim kaydı ve gözümün içine girdi. Tüm gözümün içi simsiyah maskara olmuştu deli gibi korktum birşey oldu diye ama gözümü yıkadım ve bırakın tahriş olmayı gözüm kızarmadı bile.. Tüm bunların dışında güzel volume veriyor tek katta. İki kat sürünce de çılgınlar gibi topaklanmıyor.

Fiyatına gelecek olursak benim clinique ten hep aldığım bir kaç tane ürün var happy parfüm gibi. Onlarla birleştirip kampanyaları kovalayarak alıyorum şuana kadar gayet uygun fiyatlara geldi zaten hep küçük boyunu hediye olarak gönderiyorlar onlar da baya gidiyor..

25 eylül 2018 23:48