yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (19)
  • medya (1)
  4

  23. Makyaj altına bence çok iyi giden bir nemlendirici hızlı biten bir ürün değil değişik bir yapısı var yüzü vıcık vıcık yapmıyor ama 72 saatlik bir etkisi olduğunu düşünmüyorum ertesi gün yine ihtiyaç duyuluyor bir daha alma konusuna gelirsek alıcacağımı pek sanmıyorum fiyatı epey yüksek 

  29 mayıs 16:24

  4

  22. Gerçekten iyi bir nemlendirici, fungal akneyi tetiklemiyor, içeriği çok iyi. Nemlendirmesi de gayet iyi. Bütün bunlara rağmen insanların ölüp bittiği bir ürün olarak fazla abartıldığını düşünüyorum. Fiyati çok yüksek, 2 ayda bitti benimki. Her iki ayda bir nemlemdirici için 229 tl para vermeye değer mi bilemiyorum. Piyasa çok daha uygun fiyatli iyi nemlendiriciler var. İmkanınız varsa, verebilirim diyorsanız tavsiye edilir, iyi bir nemlendirici.

  Dipnot; clinique marka olarak artık cruelty-free değilmiş. Sitede aksi yazıyor ama biraz araştırınca gerçekleri bulabilirsiniz. Bu durum beni epey üzdü. 

  7 mayıs 10:31

  1

  21. ne zaman kullansam sivilce çıkmasına sebep olan nemlendirici. İçeriğinde 2.sırada dimethicone yani silikon var. çok büyük heveslerle almıştım halbuki.

  3 mayıs 10:22


  5

  20. Allah peygamber aşkına birisi şu ürüne bir muadil bulsun kafayı yiyiciiim!!!

  Nemlendirmesi harika, ayrıca jel formda olduğundan yazın terliyken bile kullanılabiliyor. Lakin yukarıdaki girdilerde de denildiği üzere az miktarda geliyor ve çabuk bitiyor. Fiyatının da 50cc'si 200-300₺ olduğunu kabul edersek baya fiyatlı bir ürün. Normalde kremlerin kavanozda olmasının, aç-kapa yaptıkça havayla temas ederek (uzun süre bitmemesi durumunda) bakteriye yol açtığını düşünüyor ve güzel bulmuyorum ama bu krem öyle çok gidiyor ki hemencecik tüketiyorsunuz.

  25 nisan 13:43 25 nisan 13:43

  4

  19. Bırakın 72 saati 12 saatte bile nemlilik hissi kalmıyor. Fakat sürdüğüm zaman cildimin nefes aldığını hissettiğim nadir nemlendiricilerden oldu. Sivilcelenmeye meyilli suratımda hiçbir sivilcelenme problemi yapmadı. Sürdüğünüz zaman yüzünüzde kadifemsi pürüzsüz bir etki bırakıyor. Karma cildimde parlama yağlanma yapmayan tam dozunda bir nemlendirici.Tekrar alırım çünkü memnun kaldım ancak 72 saat nem verme olayı tamamen asılsızdır.

  15 nisan 14:01

  3

  18. Uzunca bir süredir kullanıyorum, karma ciltli olmama rağmen verdiği nemi özellikle banyo sonrası için çok yetersiz buluyorum. Sivilce yapmadı, kokusu da rahatsız edici değil, herhangi bir iritasyona sebep de olmadı, hatta ışıl ışıl bir görünüm veriyor ama özellikle banyo sonrası uyguladığımda yüzümdeki gergin hissi geçirmiyor bile. Kuru ciltli olsaydım ne olurdu allah bilir. Bir daha o parayı verip alacağımı pek düşünmüyorum, f/p olarak çok çok daha başarılı nemlendiriciler var.

  28 mart 23:10

  5

  17. Son 1 senedir kullandığım nemlendiricimden (bkz:   Vichy mineral 89 fortifying and plumping daily booster) çok da memnun olmadığımı fark edince yeni nemlendirici arayışım sırasında karşıma çıktı. Kendisine karşı bir önyargım vardı, yalan yok. Gereksiz abartıldığını düşünüyordum ama içeriğinin son derece iyi ve temiz olduğunu görmem üzerine 30ml boyunu alıp denemenin bir zararı olmayacağını düşündüm. iyi ki de almışım. 1 aydan fazla süredir kullanıyorum ve karma cildime aşşşırı iyi geldi. Bu kadarını ben bile beklemiyordum. Özellikle ıslak cilt üzerine sürüldüğünde nemi cildimde daha çok tuttuğuna yemin edebilirim. 

  28 mart 22:57 28 mart 23:04


  5

  16. Cildim yazın normalden yağlıya, kısın normalden kuruya hatta kuru diyebilirim. Bu kremi yazın kullanmayı sevmedim özellikle T bölgem çılgınca parladı. Ancak şu an kağıttan hallice olan cildime o kadar güzel bir yumuşaklık, parlaklık kattı ki gerçekten üzerine rahatça makyaj yapabildiğim kış nemlendiricim oldu. 72 saate kadar nem veriyor mu bence hayır. Ancak benim beklentim 1 gün nemlendirmesi zaten şu kuruluktan kurtulmak adına (gizlinot: Swh)

  24 kasım 2019 12:08

  4

  15. Clinique önyargılı olduğum bir marka olduğu için performans olarak beni şaşırtan jel formunda nemlendirici. Ama o kadar bereketsiz ki ürünün yarı boyutunda olduğunu farz ederek almakta fayda var, benim kuruya dönük cildimde bol bol kullanmam gerekti.

  Hızlı emilmesi, yüzde yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakması çok güzel, haliyle üstüne yaptığım makyajı da daha güzel gösterdi. Sürünce sürekli yüzüne dokunası geliyor insanın. Gece kullandığımda da yüzüm sabaha 5 dakika önce sürmüşüm gibi yumuşacıktı. Ama ben hızlı emilen ve nem veren ürünleri direk nemlendirici olarak değil essence/serum kategorisinden seçerek kullanmayı tercih ediyorum, sadece yaz aylarında elim bu tarz ürünlere gidiyor. Bu sebeplerden vaadini yerine getirse de düzenli kullanacağım bir ürün olmayacak. çok fazla adımı içeren bir gece rutininiz varsa, bu adımlarda bazı ürünleri cildiniz kusuyorsa da mantıklı bir ürün olabilir. parfümsüz diye kocaman yazmışlar ama artık parfümsüz ürünler bulmak çok da imkansız değil. Bu tarz jel formunda hızlı emilen bir ürüne ihtiyacınız varsa ve kuru ciltli değilseniz origins ginzing'i tavsiye ederim, bir nebze daha uygun fiyatlı ve daha uzun süre gidiyor. ama bu ürünün de nemlendirme performansı daha yüksek.

  24 kasım 2019 01:40

  3

  14. tam 1 aydır kullandığım nemlendirici. karma yapıda bir cildim olmasına rağmen nemlendirmesi benim için başarısızdı. bırakın 72 saati 1 saat bile cildimin neme doyduğunu hissedemedim. baskın bir parfüm kokusunun olmaması cildimde herhangi bir tepki vermemesi güzeldi ama yeterince nemlendirmedikten sonra diğerlerini ne yapayım.

  23 ekim 2019 01:57