sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (9)
  • medya (1)

  34. hassas, karma cildim soğuklardan dolayı gerginleştiğinden mevcut nemlendiricimden daha kuvvetli bir şey arıyordum. bir alışverişimde testerını vermişlerdi bu ürünün. birkaç arkadaşım ve vogue beauty videolarının birinde bir ünlü kullanınca merak edip deneyeyim dedim.

  bu ürünü sabah sürdüm, üstüne güneş kremi sürdüm. renkli nemlendiriciyi sürerken topaklanarak cildimden dökülmeye başladı. burnumdaki gözenekler için sürdüğüm ve gözenekleri çok güzel gizleyen pore filler'ı kullanmama rağmen tüm gözeneklerim kocaman durmakla kalmayıp, cildim pul pul gözüktü ve ten makyajım adeta topaklarla beraber çıktı. nemlendiricinin etkisini tam olarak görme amaçlı her gün kullandığım ürünleri kullandım. dolayısıyla hiç ama hiç beğenmediğimi söyleyebilirim. kaldı ki cildimi de istediğim gibi nemlendirmedi. simple light moisturiser cildime yeterli gelmemesine rağmen bu üründen çok daha güzel nemlendiriyor.

  bu performansa karşılık fiyatı da çok pahalı.

  8 ocak 18:10

  33. Cilt tarafından çok kolay emilen, kışın çöl gibi olan suratımı anında yatıştıran jel kıvamında bir ürün. Gece yoğun bir nemlendirici ile takviye ettiğimde sonuçlarını oldukça tatmin edici buluyorum. O kadar hafif ki bazen varlığını unutup üst üste sürdüğüm ve yine de rahatsızlık duymadığım oluyor. En uzun kullandığım nemlendirici olma ünvanına da sahiptir kendisi. Makyaj altına baz olarak da severek kullanmışlığım vardır. Annemin de vazgeçemediği tek ten ürünüdür. Ailecek severek kullanıyoruz efendim.

  29 ekim 2018 00:33

  32. 72 saat nemlendirme vaadeden ürün. o seviyede bir etki göremedim. yaz ayları için nemlendirmesi yeterli ancak kışın yolları ayıracağız gibi duruyor. (gizlinot: cildim kışları kuru yazları karma) herhangi bir sivilceye iritasyona sebep olmadı. fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

  22 ağustos 2018 17:04

  31. Ekstra kuru ve nemsiz ciltler için üretilmiş bir ürün. Çok çok yoğun su ve biraz da yağ içeriyor. Daha önce hiç kullanmadım ama takipçisi olan çok müşterim vardı. İlla istisnalar olacaktır faydası dokunmamış olan. Önce denemek sonra almak lazım.

  24 temmuz 2018 17:55

  3

  30. nemlendirici olarak yüzünüzü yıkadıktan sonra kullanabilirsiniz ama aman aman da nemlendirdiği söylenemez. youtuberların yaptığı gibi makyaj bazı olarak kullanınca ne kadar az kullanırsanız kullanın yüzünüzü ovuşturursanız falan keselenmiş gibi makyajınız dökülüyor. parasına değecek bir ürün değil.

  24 temmuz 2018 13:54

  4

  29. hafif yapıda, jel kıvamda ve ortalama üstü performansta olan bir nemlendirici. cildiniz karma yapıdaysa özellikle yaz aylarında cildinize çok iyi gelebilir. kuru ciltlilere kesinlikle yeterli geleceğini düşünmüyorum. 

  cildim normalde normal yapıda ama malum yaz aylarında t bölgem hafif yağlanıyor. bu nemlendiriciye geçiş yaptığımdan beri yağlanmada azalma veya artma gözlemlemedim ama düzenli kullanımda cildimin neme doyduğunu da hissedebiliyorum. bazen yetersiz geldiği durumlar oluyor nemlendirici bir serumla birlikte kullandığım zaman ertesi sabaha yüzüm ışıl ışıl oluyor. bende sivilce ve alerji yapmadı ayrıca parfümsüz olması da artı bir özellik diye düşünüyorum. 

  gel gelelim fiyatına değer mi? bence hayır. birincisi, ürün jel yapıda olduğu için başlangıçta sanki yüzünüze küçük miktarları yetmeyecekmiş gibi bol kullanıyorsunuz. bu da kremin biraz hızlı bitmesine sebep oluyor. ikincisi de vaad ettiği gibi sadece nemlendiriyor. yani bu fiyata bakım yapan, başka vaatleri olan(gizlinot: leke/kırışık önleme, sebum dengesini düzenleme vs.) nemlendiriciler bulunabilir. o yüzden bittiğinde bir daha alacağımı sanmıyorum. muhtemelen son baharla birlikte daha kompleks kremlere yöneleceğim, hele kışın nemlendirmesinin yeterli geleceğini hiç düşünmüyorum.

  22 temmuz 2018 14:09

  28. Kuru ve hassas cildiniz varsa yeterli gelmeyecektir. Sürdüğüm ilk 10 saniye yüzüm yumuşacık oluyor sonra o his geçiyor.

  19 haziran 2018 00:32

  27. karma ciltli olmama rağmen ürünü sevdim.kışın gelen yer yer kuru olan cildime sürdüğümde pamuk gibi yapıyor hem de komedonla karsılasmadım. çabuk emiliyor vıcık vıcık durmuyor.

  30 mayıs 2018 07:46

  26. karma cildim için en sevdiğim nemlendiricidir. online alışverişerde gelen deneme boylar birikmişti elimde. malum tüketmiyoruz kampanyasına seve seve dahil olunca dedim ki "ben şunları bi bitireyim de, beğenmezsem eskiye dönüş (bkz: kiehl's) beğenirsem ne âlâ"

  resmen aşık oldum. yıkama sonrası gerilen cildimi ferahlattı, anında emildi. yüzümün kuru bölgeleri normalde akşama doğru pullanır, yağlı kısımlar da parlamaya başlardı; yok efenim benim yüzüm bütün görünebilirmiş meğer. makyaj yapamadığım bir işim olunca da cildimin durumu günlük mutluluk belirleyicisi oluyor haliyle. inidirim ya da setlerle alınca da f/p oranı iyidir, hoştur.

  alerjik ve karma ciltlere öneririm.

  28 nisan 2018 00:40

  25. bereketli, hafif, su bazlı amma silikonlu bir nemlendirici :( hızlıca emiliyor, geride yumuşak bir yüz bırakıyor. sivilce, iritasyon gibi bir soruna da yol açmadı. kokusuz olmasını seviyorum. ama benim kızarık yanak ve burun bölgemi sakinleştirmediğini düşünmüyorum. daha da çok kızarıyor diyemem ama bir şekilde gözüme daha çok görünüyor. yağ kontrolü de inanılmaz başarılı diyemem. makyaj altına çok güzel nemlendiriyor.

  9 nisan 2018 00:28