sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (9)
  • medya (3)

  23. satıcılarının yağlı ciltlilere satmak istemediği, ancak asla yağlandırma yapmayan benzer benzeri çözer ilkesi gereği yağlı ciltte kolaylıkla makyajı çözüp tertemiz yapan balm. İlk çıktığı 6 ayda neredeyse clinique'den her alışverişe 15 ml'i hediye ediliyordu. Denememiştim fırsat bulup ama en son baktım evde 3 mini kutu olmuş bir şans verdim. Gerçekten makyajı güzel çıkarıyor hafif eritilip ya da pamuğa emdirilip göz makyajında da kulllanılabiliyor. Ama bereketsiz bir ürün. 250 ml bioderma su, ortalama 40-45 tl ve 3-4 ay yetiyor iken balmın tam boyu 125 ml ve 165 tl üstelik mini boylarının 2 hafta yettiği düşünülürse, maksimum 3-4 ayda tükenir. Hediye verdiklerinde mutlu olduğum ama uygun fiyatlı muadillerinin piyasa da çok olması nedeniyle tercih etmeyeceğim makyaj temizleme ürünüdür.

  27 mart 11:57

  22. Fiyatı clinique online sitesinde 165 liraya çıkmış makyaj temizleme balmı. Vay anasını sayın seyirciler uçuyor durduramıyoruz.

  26 mart 21:03

  21. Oldukça yoğun bir yapısı var. Elinize aldıktan bir süre sonra eriyor. Temizleme işlevini başarı ile yerine getiriyor.Kalıcı ve suya dayanıklı maskaraları ayrıca likit mat rujları en ince ayrıntısına kadar çıkarıyor. Makyajı kalıntı bırakmadan temizliyor. Bereketli bir ürün olduğu için uzun süre kullanabiliyorum.Bu şekilde verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. Setler halinde bulunursa daha da ekonomik olabilir.

  10 şubat 20:15

  20. Cildinizi yıpratmadan temizlemenizi sağlayan makyaj temizleme ürünü. Ürün oda sıcaklığında katı vazelin gibi duruyor. Yüzünüze sürdüğünüzde sıvılaşıyor. En koyu makyajı, simsiyah göz kalemlerimi kirpiklerimi dökmeden çıkarttı. Kirpik diplerine yoğun makyaj yapan biriyim, kolayca temizliyor. Mendille kabasını al, yok misel suyla üstünden geç, yüz yıkama jeliyle yıka gibi üst üste temizlemeye çalışmanıza gerek kalmıyor. Kaldı ki yoğun siyah kalem sürdüğüm zaman bu şekilde temizlesem bile kalıntılar oluyordu. Bu balm ile tek seferde hepsi tamamen çıkıyor. Bu bakımdan çok sevdim. Balm diye geçiyor ama yağlı değil. Suyla yıkadığınızda hiçbir şey kalmıyor. Yağlı his bırakmıyor. Sivilce vb şeylere sebep olmadı ki en çok çekindiğim şey buydu. Yağlı cildimde sivilce çıkarır mı diye düşünmüştüm. Yoğun makyaj yapanlara, makyaj çıkarmaya üşenenlere tavsiye ederim. 

  9 şubat 22:46 9 şubat 23:01

  19. Likit mat rujları, koyu smokey makyaj ve kat kat maskarayı bir çırpıda eriten ürün. Sonrasında hemen suyla yıkıyorum veee bu kadar. Sonuç: Tertemiz gıcır gıcır bi cilt. Çok seviyorum. Herhangi bi alerjik durum yaratmadı bende. Muhtemelen ömrümün sonuna kadar kullanırım :)

  6 ocak 14:38

  18. 2 haftadır kullandığım makyaj temizleme balmı. Genelde koyu göz makyajı tercih ediyorum ve kirpik diplerime yoğun kalem sürüyorum ama bu ürün temizleme konusunda beni hiç zorlamadı diyebilirim. Küçük bir miktar alıyorum, yüzüme sürüyorum anında eriyor ve ne kadar makyaj kalıntısı varsa çıkarıyor. Suyla buluştuğu anda da arınıyor. Yüzde yağlı his bırakmıyor, sivilce de yapmadı bende. Eksi yönleri tabi ki fiyatı ve kavanozda olduğu için minik spatula vs bir şeyle almak gerekiyor olması, diğer türlü hijyenik gelmiyor bana. Şimdilik çok memnunum diyebilirim.

  5 ocak 23:34

  17. Temizleme yağları ile tanışalı çok oldu ama hiç balm formunda olanları denememiştim. elime geçen seyahat boyunu denedim ve o bitmeden yenisini sipariş ettim hazır indirimdeyken :) o kadar güzel yani. Suya dayanıklı makyajımı, mat likit rujumu eritti ve suyla birlikte akıp gitti. Suyla akıttıktan sonra geride hiç yağ bırakmadı. ben 2 fazlı temizleme yapıyorum ama siz yapmıyorsanız köpükle yıkamadan da çok rahat tonik ve nemlendirme adımlarına geçebilirsiniz.

  27 aralık 2018 11:15

  16. Baktığım her yerde en az 130-140 lira olmasına rağmen az önce çok şaşırarak trendyoldan 107 liraya aldığım makyaj temizleme balmı. Hatta dün sephora'da 159 lira civarındaydı. Kullananlar bi baksın derim süslüler.

  20 aralık 2018 21:07

  15. tüm makyajınızı kolayca temizleyebilmek için sahip olunacak en iyi ürünlerden biridir.yüzünüzü yıkadıktan sonra kalıntı ve yağlı tabaka bırakmaması ,gerginlik yaratmaması ve verdiği temizlik hissi harika.yalnız gözlerinize kaçarsa çok kısa bir süre bulanık görebilirsiniz.dikkatli olursanız böyle bir sorunla da karşılaşmazsınız.Üşengeç kızlara birebir:)

  24 kasım 2018 01:08

  14. #tavsiyelik 

  Resmen kullanmaya kıyamıyorum gerçek bir temizleyici o çıktı mı bu kaldı mı yok tüm makyaj akıyor.

  iki tane minnak boyundan var elimde seyahatlere saklıyorum.çok pratik Harika bir ürünsün ama çok pahalısın

  11 ağustos 2018 00:29