sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (81)
 • medya (1)

81. Hiç alakaları olmamalarına rağmen gittikçe simla canpolat’a benzeyen ve dahi kopyası gibi olmaya başlayan instacı. Pozlar, fotoğraf renkleri, duruş, her şey kopyası gibi adeta.

Neden ona benzeme ihtiyacı duyduğunu hiçbir zaman anlayamayacağım sanırım. 

20 aralık 2018 23:05

80. sırf bulut için takip ettiğim blogger. O kadar tatlı ki .. Kendisini tarzını pek sevmem. Bana açıkcası hareketleri doğal gelmiyor canlısını da görme fırsatım oldu foto çekimi gerçekten insanları değiştiriyor . Ama annelik konusunda gerçekten takdir edilesi biri. Bulut'un hikayeler sayesinde büyüme sürecini görme şansımız oldu . Kitap okuma alışkanlığı edinmesinden sakinliğine, oyuncaklarına kadar herşeye tek tek özeniyor. Bloggerlık konusunda kendisini pek beğenmesem de annelik konusunda kendisini tebrik ediyorum.

9 kasım 2018 12:13

79. Yıllardır gülnihali takip ediyorum.akademik kariyerini, aile hayatını ,çalışma hayatını hepsini bir arada götürebilmesini takdir ediyorum.gerçekten hayatında hiç sorun yokmuş , her şey yolundaymış gibi duruyor.tam bir prenses hayatına benzetiyorum.sürekli yeni kıyafetler ,bahçeli müstakil bir ev ,bir köpek, mutlu bir eş falan.eminim hayatında olumsuzluklar vardır.ama hep pozitif hep sıkıntısız dertsiz tasasız duruyor.gerçekten hayatı ütopik görünen insanları takip ederken, kendi hayatımla kıyaslama yaptığım için ister istemez mutsuz ettiğini fark ettim.o nedenle takip etmiyorum.ama o devam etsin.insanlara yaranılmaz.benim düşüncem herkese uyacak diye bir şey yok.

11 ekim 2018 13:28 11 ekim 2018 16:24

78. ben de bulut için takip ediyorum ne yalan söyleyeyim. paytak paytak köpekleri darth'ın peşinden koşturması olsun, küçük bir sevgi topu gibi sürekli gülümsemesi olsun. ama annesi coco'da bir o kadar güler yüzlü ve tatlı bir kadın. biten ürünleri puanlayıp, artı eksilerini ve alıp almayacağını yazdığı story serileri de oldukça faydalı.

10 ekim 2018 22:11

77. fazla kozmetik önerisinde bulunmayan, fizik yapımızın da hiç benzeşmemesi nedeniyle kombinleriyle zerre ilgilenmediğim, sadece ve sadece oğlunu görmek için takip ettiğim instagram kişisi.

hayatımda gördüğüm en güzel çocuk. fiziksel güzelliğine güleçliği, doğal komik halleri ve aşırı sevimli ses tonu eklenince inanılmaz bir şey çıkmış ortaya. Gerçekten aklımı kaybedecek gibi oluyorum storyleri izlerken. 

Ayağına taş değmesin. Hep gülsün.

23 mayıs 2018 11:00

76. Simdi isminin gulnihal oldugunu öğrendim valla yıllardır takip ediyorum hic adini gormemis ve merakta etmemisim demekki. Gulnihal beklemiyodum hic. Yakistiramadim. Bana neyse

22 mayıs 2018 18:46

75. Giydikleri falan umrumda değil ama o çocuğuna bayılıyorum. Kendisi hikaye atınca heyecanlanıyorum çocuğu görücem diye. Oksitosini tavan yapan donnie darko bildirdi...

21 mayıs 2018 23:54

74. O kadar yapay, makyaj harikası bloggerların yanında dupduru güzelliğiyle insanın içini açıyor.

16 mayıs 2018 09:47

73. instagram storylerinin özetini geçiyorum: ''buluut buluut oğluşum buraya bakar mısın. ballı kurabiyem bal yanaklım buluut bulut kameraya bak bulutbulutbu......!!

11 eylül 2017 22:02

72. bu hayattaki şanslı insanlardan.

güzel, sadece yüzü değil harika bir de fiziği var. çok iyi bir işi var. başarılı. ailesi hayatta ve kendisiyle ilgili(gizlinot: allah sağlıklı uzun ömürler versin)mutlu bir evliliği var, senelerdir sevgili olduğu kişiyle mutlu bir evlilik yapmış. gezmiş, görmüş, maddi sıkıntı çekmemiş bıdı bıdı bıdı...

ben bu kadar mükemmeliyete karşın bir olumsuzluk olacağını hep düşünürüm.(gizlinot: maalesef kendi karmamın oyunlarından dolayı olumsuzluk hissi her konuda hep içimde) cocobolinho'nun da çocuğu olmadığı fikrine kapılmıştım. belki çevremdeki örneklerden dolayı böyle düşündüm. maşallah dünya tatlısı bir bebeği oldu, mutlulukla büyütür umarım. bana göre tek eksiği de tamamlandı.

mutlaka o da buralara gelmek için çok emek vermiştir ama hangimiz vermiyoruz ki? çoğumuz karşılığını almakta zorlanıyoruz. benim gözümde fazlasıyla şanslı bir kadın.

severek takip ediyorum, fotoğrafları içimi açıyor. bir ara kadının sürekli mutlu görüntüsü eleştirilmişti, samimi olmadığı yazılmıştı. arkadaşlar sizin de hayatınız optimal şartlarda devam etse siz de hep mutlu olursunuz:) güleryüzünü samimiyetsiz bulmuyorum. birileri de hep gülsün ya hu! zaten içimiz sıkıntı dolu. illaki inanmıyorum diyorsanız dünyalar tatlısı güleç, tombik suratlı oğluna(gizlinot: maşallah!) bakarak, bu durumun genetik olduğunu da görebilirsiniz :)

anne olmadan önce nötr olduğum bir instabloggerdı. resmen içim sıkılınca kadının profiline giriyorum. bebeği dünyalar tatlısı. sevmek için aklım gidiyor. maşallah demekten dilimde tüy bitti. sağlıkla büyür umarım. (gizlinot: bir ara o kadar içten istemişim ki rüyamda seviyordum çocuğu, sabah resmen mutlu uyandım:p)

6 haziran 2017 18:32