girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

18. Tarzlarının bayağı değişmiş olması beni üzse de hala dinlemeye devam ediyorum. Bir sonbahar günü yürürken açıyorum bir scientist,yellow, acayip moda giriyorum. Harika bi şey.

12 ekim 16:40 12 ekim 16:46

17. Ölmeden önce konserini görmek istediğim tek grup. O kadar dinledim ki, özellikle lise üniversite zamanımda o kadar her anımda anıları var ki şarkılarının. Ayrıca chris martin’in toplumsal olaylar karşısında aldığı tavırlar her seferinde kendisini daha çok sevmeme neden olur. 

Tanım: şarkı sözleri her dinleyenin içine bir iyimserlik hali bırakan, daha iyi şeylerin yolda olduğuna dair umutlandıran ingiliz alternatif rock grubu.

12 ekim 07:18

16. Parachutes kadar mükemmel bir albüm daha yapamayacaklar galiba. Zaten tarzlarını da biraz değiştirdiler o beklentiyi korumak ne denli anlamlı ben de çelişiyorum düşündükçe.

Albümdeki bütün şarkılar iyi birini bile az beğeniyorum diyemiyorum. 

12 şubat 20:39


15. Violet hill, clocks, yellow, fix you ve daha niceleri...en sevdiğim yabancı gruptur kendisi. 

12 şubat 11:15

14. Bazen tüm iyi şarkılarını zaten bildiğim için hüzünleniyorum. Daha iyisi gelmeyecek gibi çünkü. 

yeni çıkan albümlerindeki şarkılardan eski tadı alamadığım müzik grubu.

12 şubat 01:15 12 şubat 01:16

13. adventure of a lifetime şarkısındaki

"under this pressure, under this weight

we are diamonds taking shape" sözünü duyduğum an yaptıracağım ilk dövmeme karar verdiğim gruptur.

bileğime minimal bir elmas dövmesi yaptırıp bu sözü hep aklımda tutacağım.

her şarkısında mutlaka beni derinden etkileyen en az bir dizesi bulunur.

dinleyiniz, dinlettiriniz.

21 ağustos 2016 00:13

12. bayıldığım gruptur kendileri. her şarkısını ezbere bilirim hepsinin yeri ben de ayrıdır, herhangi bir yerde duysam, gece kulüplerinde o yazın en popüler giderli-göndermeli şarkısını duymuş ergen kız tepkisi veririm. (gizlinot: tabii içimden ) (gizlinot: bilirsiniz o tepkiyi ) piyanoda ise sadece klasik müzik çalabilen biri olarak internetten coldplay'in çoğu şarkısını evde uğraşarak çalmayı başarmışımdır. gelecekte çoluğuma çocuğuma da çaktırmadan bu sevgiyi aşılayacağım. (gizlinot: psikopat ebeveyn )

ayrıca şu türk bayrağı ve selamlama hareketiyle kalbimde bir kere daha loca kapatmış grup. ah ahh...

2 temmuz 2016 01:52


11. En sevdiğim gruplardan biridir. Chris martin'in sesi efsanedir bence. Şu son hareketlerinden sonra iyice sever oldum bu minnoşları. In my place, yellow, us against the world, fix you, viva la vida gibi çok güzel şarkıları vardır. Dinleyiniz, dinlettiriniz.

1 temmuz 2016 22:07

10. piyanonun üstüne türk bayrağı koymakla kalmayıp bir de bizi "merhaba efendim" diyerek türkçe selamlamış bir chris martin'e sahip gruptur. birçok türk politikacıdan çok daha samimi bir hareket. zaten çok iyi gruplardı da şimdiden sonra adamlıkları da tescillendi.

bizden de size "merhaba efendim".

1 temmuz 2016 16:18 1 temmuz 2016 16:22

9. Lise yıllarımda çok dinlerdim. O zamanlar trouble en sevdiğim şarkılarıydı hala yeri başkadır dinlediğimde çook hüzünlenirim.

28 mart 2016 14:57