1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (8)
  • medya (1)
2

48. bir tüp bitirdiğim ve hiç bir beyazlatma görmediğim diş macunu. hatta dişlerim daha da sararmış gibi geliyor.

11 temmuz 19:59

47. Hiçbir işe yaramayan dış macunu. Büyük umutlarla almıştım fakat beni hayal kırıklığına uğrattı. Fırçaladıktan sonra ağzı ferahlatmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Kesinlikle almayın

9 temmuz 03:54

46. Bende hiçbir işe yaramadı.. beyazlık filan hikaye.. ama verdiği ferahlık ve kokusu güzel.. 

bitsin diye kullanıyorum sadece..

8 temmuz 23:00


1

45. Nane aromalı olan diş macunlarının daha ferah bir his bıraktığı ve daha yoğun temizlik sağladığını düşünüyordum fakat dişlerimde ve diş etimde hassasiyet olduğu için bunlara bir ara verip rocs markasının parlatıcı etkili olan siyah ambalajlı diş macununu alıp kullanmıştım. Dilimi yakmadan, diş etimi kanatmadan beyazlatıcı etkisini görmüştüm. Daha sonra bir de buna şans vereyim dedim. Demez olaydım! Dilimi yakıyor, ayrıca çok kısa süreli bir ferahlık hissi veriyor ve sabah uyandığımda dilimde ve üst damağımda garip bir his duyar oldum. Dürüst olayım, içeriğini tam anlamıyla araştırmadım ama sebebi neyse yemeklerden eskisi gibi lezzet alamamaya başladım. Bu bana colgate diş macunlarına ön yargılı yaklaşmakta haklıymışım dedirtti. Bir daha asla colgate diş macunlarına yanaşmayacağım. Rocs diş macunlarını kullanmaya devam edeceğim.

8 temmuz 15:34

44. gerçekten beyazlatıyor mu net bir fikrim yok ancak verdiği ferahlık hissini seviyorum

30 haziran 00:01

43. gerçekten geçici de olsa bir beyazlatma etkisini gördüğüm yararlı bir ürün.

30 mayıs 11:35

3

42. Yıllarca ipana ürünleri kullanmış dişlerimin ne yazık ki alıştığı diş macunu. Bu ürün dışında herhangi bir diş macunuyla dişimi fırçaladığımda dişlerim krem renkte görünüyor. Annemden de “dişlerini fırçalamıyor musun?” yorumunu aldıktan sonra vazgeçilmezim olan, diş minelerime zarar verdiğini düşündüğüm, kimyalsalı bol diş macunum. Ama sayesinde vaadinde bulunduğu üzere beyaz bir gülüşüm var.

10 mayıs 02:59 11 mayıs 02:57


41. Dişlerin uzun kullanımda un gibi ufalanmasına neden olan macun. Daha önce bu ürünle yazdığım her şeye lanet olsun. Ailecek dişlerimizi mahvetti.

1 nisan 13:37

1

40. bırak dişleri beyazlatmasını, zaman içinde daha da çok sararttığını düşündüğüm diş macunu. annem cafcaflı reklamlarına aldanıp eve bundan stoklamış bir de. ayrıca dişlerimde ne zamandır sızlama vardı, burada yazılanları okuyunca sebebinin bu diş macunu olduğuna karar verdim. bugün de yılbaşı indirimini filan beklemeyip diş macunumu değiştirdim bakalım.

11 aralık 2017 20:50

1

39. Signal white nowdan sonra kullandığım için beğenmediğim diş macunudur. Beyazlatması kesinlikle bir signal değil. Çok ferah bir his verdiğini de söyleyemem. Beğenmedim

11 ağustos 2017 01:18