2.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • oylar ()
  • medya (1)

51. Beyazlatmıyor, ağızda ferah bir his bırakmıyor. Üstelik fiyatınıda asla hak etmiyor.

12 temmuz 12:33

2

50. bir tüp bitirdiğim ve hiç bir beyazlatma görmediğim diş macunu. hatta dişlerim daha da sararmış gibi geliyor.

11 temmuz 19:59

49. Büyük umutlarla aldığım ama dişlerimde hassasiyet yaratmaktan başka bir işe yaramayan diş macunu. Bitince sensodyne true white a geri döneceğim.

9 temmuz 14:27


48. Hiçbir işe yaramayan dış macunu. Büyük umutlarla almıştım fakat beni hayal kırıklığına uğrattı. Fırçaladıktan sonra ağzı ferahlatmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Kesinlikle almayın

9 temmuz 03:54

47. Tadı bence baya vasat olan ürün :( beyazlatmadı da çok zor bitirdim açıkçası ipana lüx beyazlıktan çok memnunum ama (inşallah sallamadım ismini hani çeşitleri var da en iyisi buymuş yazdıklarına göre)

8 temmuz 23:04

46. Bende hiçbir işe yaramadı.. beyazlık filan hikaye.. ama verdiği ferahlık ve kokusu güzel.. 

bitsin diye kullanıyorum sadece..

8 temmuz 23:00

1

45. Nane aromalı olan diş macunlarının daha ferah bir his bıraktığı ve daha yoğun temizlik sağladığını düşünüyordum fakat dişlerimde ve diş etimde hassasiyet olduğu için bunlara bir ara verip rocs markasının parlatıcı etkili olan siyah ambalajlı diş macununu alıp kullanmıştım. Dilimi yakmadan, diş etimi kanatmadan beyazlatıcı etkisini görmüştüm. Daha sonra bir de buna şans vereyim dedim. Demez olaydım! Dilimi yakıyor, ayrıca çok kısa süreli bir ferahlık hissi veriyor ve sabah uyandığımda dilimde ve üst damağımda garip bir his duyar oldum. Dürüst olayım, içeriğini tam anlamıyla araştırmadım ama sebebi neyse yemeklerden eskisi gibi lezzet alamamaya başladım. Bu bana colgate diş macunlarına ön yargılı yaklaşmakta haklıymışım dedirtti. Bir daha asla colgate diş macunlarına yanaşmayacağım. Rocs diş macunlarını kullanmaya devam edeceğim.

8 temmuz 15:34


44. gerçekten beyazlatıyor mu net bir fikrim yok ancak verdiği ferahlık hissini seviyorum

30 haziran 00:01

43. Diş beyazlatma konusunda gerçekten etkili bir parfüm. İnsanların diş macunundan beklentilerini sonuna kadar karşılayacak hoş ötesi güzellikte sonuna kadar tavsiye ettiğim diş macunu.

30 mayıs 09:26

3

42. Yıllarca ipana ürünleri kullanmış dişlerimin ne yazık ki alıştığı diş macunu. Bu ürün dışında herhangi bir diş macunuyla dişimi fırçaladığımda dişlerim krem renkte görünüyor. Annemden de “dişlerini fırçalamıyor musun?” yorumunu aldıktan sonra vazgeçilmezim olan, diş minelerime zarar verdiğini düşündüğüm, kimyalsalı bol diş macunum. Ama sayesinde vaadinde bulunduğu üzere beyaz bir gülüşüm var.

10 mayıs 02:59 11 mayıs 02:57