girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (1)

37. içinde yeşil kahve özü olduğu için evde birebir yapılması zahmetli, lime içeriği nedeniyle de masraflı olan ancak tadı benzetilebilecek çok sevdiğim starbucks içeceği.

refikanın yaptığı da normal limonata olmuş bence.

2 saat önce

36. tadını sevdiğim içecek. normalde starbucks'tan alıyordum ama bir gün yapılırken izleme şansım oldu. verdiğim paraya acıdım açıkçası görevli hazır limonata mıdır meyve suyu mudur tam hatırlamadığım bir içeceğe soğuk su doldurup içine buz attı. çok özel bir şey yapılmasını beklemiyordum tabi ama yine de 10 küsür lirayı evde yapabileceğim bir şeye vermiş olmak üzdü o an.

bugün 16:26

35. kahve,çay ve türevi hiçbir içeceği sevmeyen ben :( güneşin alnında 30 dakika yürüdükten sonra ölü gibi oluyorum ama beni kendime getiriyor bu cool lime!  bak yazarken bile ferahladım <3 refika’nın mutfağı cool lime yapılışına yer verince hemen denedim ve sonuç cidden güzel. ohhh artık hem kendim yapar hem içerim. paramda cebimde kalır. Oley be!

bugün 12:14


34. soğuk nane limon. abartılmış.

bugün 12:07

33. Bol öz az buzlusu beni her şeye ikna edebilir... bir de öyle deneyin.

bugün 10:08

32. Bitirme projesi yaparken grup olarak bunun tekrar satışa çıkacağı 4 Nisana kadar gün saymıştık hunharca. Hergün kesinlikle bi kere içiyorum. Şöyleki yazın ne içersem içeyim hiçbiri beni bunun gibi ferahlatmıyor. Kalorisi de çok değil hem. Tamam şeker falan var ama aşırı fazla değil öyle white chocolate mocha falan gibi.

bugün 08:54

31. ilk yudumu aldığımda e bu bildiğin naneli su dediğim, içeceği bitirince keşke büyük boy alsaymışım ne güzel serinletti içimizi dediğim ve sonraaa her yazın vazgeçilmezi olan bende bağımlılık yapan güzel bir içecek

dün 19:02


30. İçinde bilimum tatlandırıcı şurup ihtiva edip 10 lira civarında satılan hem sağlık hem cep düşmanı içecek.

Onun yerine taze limon kabuğunu ve taze naneniyi biraz şekerle (gizlinot: tercihen elinizle )ezin. İçine limon suyu sıkın ve buzu biraz parçalayarak koyun. Maliyet 1 TL bile değil farkı anlayamayacaksınız. Hem de daha sağlıklı olacak. Bir taşla iki kuş misali. Seçim sizin (gizlinot: Tabi bu limon lime olsa tadından yenmez ama hem bulması zor hem pahalı)

dün 18:44 dün 18:46

29. yazın starbucks'ta içilebilecek en güzel içeceklerden biri.

dün 18:15

28. 15 yaşındaki kardeşimin deyimiyle “e bu soğuk nanelimon!” 🙄

dün 15:08