cosmed akne kontrol jeli

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. aldığım hiçbir ürün bunun kadar saçma olmamıştı. sürüyorum sürüyorum yok kurutmuyor. sürüyorum sürüyorum hep aynı. benim için vasat ötesi bir ürün oldu. oysaki uzun süredir gitmeyen sivilcemin üzerine ilk uyguladığımda çok ümitliydim. sonra amaçsız bir ürün olduğunu farkedince komple hayal kırıklığı oldu. sevmedim ama elimde kalmasın diye denemeye de devam edeceğim.

7 aralık 00:05

2. 50 lira verdim diye ölümüne denedim, her şekilde her şartta. Yok, sivilce üzerinde kurutma gibi bir etkisi bile yok.

Sağolsun vakti zamanında watsons’ta bir kadın çalışan kitlemişti bu ürünü bana, indirimsiz fiyatıyla. indirime girer mi diye sormuştum, asla girmiyor cilt bakım ürünleri demişti. Sonra neden boykot. Ben de indirime girdiğinden, dermokozmetik sitelerinden bihaberim tabii. 

Bir de insan, çalışan tarafından üzerine gelinip “ay çok kötü cildiniz var, ben bu işin uzmanıyım, şunu kullanın garanti ediyorum geçer” şiddetine maruz kalınca, ne yapacağını şaşırıyor. Bütün duvarları çöküyor ister istemez. artık yemiyorum tabii ki ama en nefret ettiğim çalışan tavrı bu olabilir cilt bakım ürünü satan yerlerde. Aynısını yves rocher’de, kiehl’s’ta, eczanede, bilimum yerde yaşadım. Hepsi anlaşmış gibi içeri giren genç kızları hedef alıp özgüvenlerine saldırıyorlar.

Bu ürünü de boşu boşuna almış oldum, sivilcelerime bir etkisi olmadı. Merve özkaynak da kasım favorilerine koymuş. Tam bu kadına ısınacak gibi oluyorum, makyaj yapmayı öğrendi galiba diyorum, ertesi gün bir yolunu bulup irrite ediyor insanı. Kutusundan bile çıkarmamış. Muhtemelen bir kere ya kullandı ya kullanmadı, favoriler dolsun diye kaktırmış videoya. En sevdiğin sivilce söndürücü olsaydı mervecim, onu banyoda en temel cilt bakım ürünlerinin yanına koyardın. Yeme bizi. 

6 aralık 15:48

1. 1 haftadir kullandigim, ya gerçekten hizli bir sekilde ise yarayan (sivilceleri kurutup yenilerini engelliyor) ya da tesadufen sivilcelerimin azaldigi zamana denk gelen dermokozmetik ürün. Bu hizda ise yariyorsa bir ömür almayi dusunuyorum, umarim tesaduf degildir)

16 aralık 2016 15:38