0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (0)
  • medya (0)

11. Fiyatını asla haketmeyen sürülen yeri kızartan sivilceyi gerginleştiren ürün.

5 ağustos 00:15

10. Fiyatını haketmeyen ürünlerden.Bayadır kullanıyorum sivilcelerin üzerine fakat pek söndürmüyor.

24 nisan 17:23

9. Bende işe yaramadı hem de yarılayana kadar ısrarla kullandım tık yok. ama sanırım sivilce çıkmadan evvel aha sivilce çıkacak deyip sürüldüğünde etki ediyormuş diye hatırlıyorum. Ben hep halihazırda çıkmış sivilcelere denedim. Zaten sivilcenin çıkıp çıkmayacağını kestiremem ki. 

8 mart 22:57


8. Taşı sürsem bundan daha etkili olurdu herhalde. (bkz: çöp ürünler)

Mecburi tanım: sivilce söndürdüğünü iddia edip hiçbir halta yaramayan dünyanın en gereksiz akne kontrol jeli.

8 mart 00:47 8 mart 00:49

7. Elle kutusundan çıkanı kullanıyorum yaklaşık bir yıl olmuştur alali.

Yanagimin yanında çıkan kocaman iki sivilceye pek de bir etkisi olmadı sadece içindeki iltihabı topladı ve sivilceyi sertlestirdi yani gece sureyim yatayım sabah en azından biraz daha inmiş olsun gibi bir etkisi yok.Kucuk sivilcelerde minik puturlerin olduğu bölgelerde ise yarayabilir.

En kotu kismina gelirsek ki bu bütün sivilce kurutucular için gecerli:hassas cilt.

Daha önce cosmedden biraz daha güçlü bir sivilce kurutucu kullanmıştım çünkü o zaman cildim oldukça kotuydu.o da sivilceyi kökünden kurutuyoru ama sonra sivilcenin olduğu yer ve çevresi yara olup kabuk tutuyordu sanki cildi tamamen sökmuş gibi sanırım güçlü kimyasallar olduğu için.

Bir daha alır miyim?

Hayır

8 mart 00:44

6. 2 gündür kullandığım, teramicine misali sivilcedeki iltahabı toplayıp daha da şişiren jel. Direkt kurutması gerekmiyor muydu bunun? Bilen yeşillendirirse çok sevinicem

8 mart 00:26

5. Sivilce söndürücü bilmem nesi. Aplikatörü sayesinde elimizi bile değdirmeden sivilce üstüne sürüyoruz. Hatta ve hatta şeffaf olduğu için makyaj üstüne de kullanılabiliyor. Makyaj dediysem sivilcenin üstüne kapatıcı sürüp üstüne bu jeli sürmeyin. Örnek vereyim. Allık sürüyorum. Bi bakıyorum ki yanağımda kabarma olmuş gün içinde. AHA SİVİLCE GELİYOR diyip hemen bunu sürüyorum.

Minik sivilcelerde de kistik sivilcelerde de etkili ama kistik sivilcelerde pek bir mucize beklemeyin yine de. Benim bazı sivilcelerim 3 hafta duruyor. Hep de aynı yerde çıkıyor mesela bi tanesi. Bu jel o 3 haftayı 2 hafta yapıyor ama kötü bir yanı da var. Sivilce söndükten sonra sivilcenin olduğu yerde ten rengimden 1-2 ton daha koyu bir leke kalıyor. -_- Aynı zamanda Solante Pigmenta da kullanıyorum her gün lekeler için ve o leke de geçiyor 2-3 hafta içinde.

bu da böyle bir kısır döngü anımdı. aeo.

6 ocak 17:06


4. aldığım hiçbir ürün bunun kadar saçma olmamıştı. sürüyorum sürüyorum yok kurutmuyor. sürüyorum sürüyorum hep aynı. benim için vasat ötesi bir ürün oldu. oysaki uzun süredir gitmeyen sivilcemin üzerine ilk uyguladığımda çok ümitliydim. sonra amaçsız bir ürün olduğunu farkedince komple hayal kırıklığı oldu. sevmedim ama elimde kalmasın diye denemeye de devam edeceğim.

7 aralık 2017 00:05

3. 50 lira verdim diye ölümüne denedim, her şekilde her şartta. Yok, sivilce üzerinde kurutma gibi bir etkisi bile yok.

Sağolsun vakti zamanında watsons’ta bir kadın çalışan kitlemişti bu ürünü bana, indirimsiz fiyatıyla. indirime girer mi diye sormuştum, asla girmiyor cilt bakım ürünleri demişti. Sonra neden boykot. Ben de indirime girdiğinden, dermokozmetik sitelerinden bihaberim tabii. 

Bir de insan, çalışan tarafından üzerine gelinip “ay çok kötü cildiniz var, ben bu işin uzmanıyım, şunu kullanın garanti ediyorum geçer” şiddetine maruz kalınca, ne yapacağını şaşırıyor. Bütün duvarları çöküyor ister istemez. artık yemiyorum tabii ki ama en nefret ettiğim çalışan tavrı bu olabilir cilt bakım ürünü satan yerlerde. Aynısını yves rocher’de, kiehl’s’ta, eczanede, bilimum yerde yaşadım. Hepsi anlaşmış gibi içeri giren genç kızları hedef alıp özgüvenlerine saldırıyorlar.

Bu ürünü de boşu boşuna almış oldum, sivilcelerime bir etkisi olmadı. Merve özkaynak da kasım favorilerine koymuş. Tam bu kadına ısınacak gibi oluyorum, makyaj yapmayı öğrendi galiba diyorum, ertesi gün bir yolunu bulup irrite ediyor insanı. Kutusundan bile çıkarmamış. Muhtemelen bir kere ya kullandı ya kullanmadı, favoriler dolsun diye kaktırmış videoya. En sevdiğin sivilce söndürücü olsaydı mervecim, onu banyoda en temel cilt bakım ürünlerinin yanına koyardın. Yeme bizi. 

6 aralık 2017 15:48

2. Akne kurutmayı vadenden ürün. İşe yarıyor mu, 10 günlük tecrübe sonrası söyleyebilirim kesinlikle işe yarıyor. Bir mucize ürün olmasada güün kurtarıyor. Çıkacağını hissettiğim yada henüz çıkmış olan sivilceye parmak ucumla bir miktar sürüyorum, sivilce büyük yada çok yğunsa bir iki saatte bir yapıyprum bunu, gerçekten hızlı kuruyor. Küçük sivilcelerin hiç uç vermeden geçtiğide oldu. Kesinlikle yedekleyeceğim.

1 ekim 2017 17:39