yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (10)
  • medya (1)
  3

  13. Watsons indirimden cosmed day to day ultra moisturizing & nourishing cream'i 40 tl'ye almıştım. Sadece nemlendirme amaçlı ek bir destek sağlamayan bir ürün arıyordum. Kuru-karma ve hassas bir cildim var ve herhangi bir irrite sorunu yaşamadım. Cildime azami nemi verdiğini hissediyorum. Güzel bir ürün ama cildimi neme doyuran bir ürünü tercih edeceğim için bir daha almayı düşünmüyorum.

  Edit : Ürünüm bitti. Güzel bir nemlendiriciydi , nem doyumu sağlamasa da indirimlerde alınabilecek bir ürün olduğu kanaatini getirdim.

  25 kasım 2022 13:37 11 ocak 00:17

  1

  12. Bende inanılmaz akne yapan nemlendirici. Cildim kuru, akneye meyilli değildir pek. Ama bu nemlendiriciyi sürdüğüm her gün yüzümde akne oluştu. Kullanamadığım için arkadaşıma vermek durumunda kaldım. Ümitli olduğum bir nemlendiriciydi, üzdü.

  15 ocak 2021 01:07

  11. Çok güzel kokuyor ve çok güzel nemlendiriyor. Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Sürdükten sonra yüzüm yağlı yağlı olmuyor bu benim en sevdiğim özelliği. Bittikten sonra yine alacağım.

  19 kasım 2020 02:32 11 aralık 2020 01:56


  10. Yaklaşık bir senedir kullandığım bir ürün. Kıvamı yoğun değil, kokusu fresh. Yormuyor. Sivilceye meyilli kuru cildim için tercih ettim. Bazı dönemler karmaya da dönebiliyor. Sivilce yapmaması nedeniyle tercih etmeye devam edeceğimi düşünüyorum. Fiyat performans olarak da yeterli. 

  31 ağustos 2020 00:17

  4

  9. Özellikle sivilce yapmayan ve kolay emilen bir nemlendirici ararken bir kaç kişinin tavsiyesini okuyup almıştım. Aşırı aşırı nemlendirmiyor ancak karma cildime yeterli geldiğini düşünüyorum. Ayrıca sivilce de çıkarmadı ben de. Fiyatı indirimle 30-40 Tl arası oluyor. Kuru ciltler için tatmin edici nemlendirme sağlamaz malesef..

  12 şubat 2020 11:59

  8. sivilce ve yağlanma yapmayan bir nemlendirici. neden pek yazılmamış anlamadım 3. kutuyu kullanıyorum genelde sevsem de maksimum 2 3 kutu kullanıp değiştiririm. bioderma sensibio dan sonra memnun kaldığım bir nemlendirici oldu, onu sevememiştim. yapı ve yumuşaklık olarak çok benziyorlar. karma ve yağlı ciltler sevebilir kuru ciltlere yetmez diye düşünüyorum. düzgün bir içeriğe sahip ve fiyatı da uygun dermokozmetik diğer nemlendiricilere göre. hızlıca biten bir ürün de değil.

  16 ağustos 2019 12:15 16 ağustos 2019 12:17

  2

  7. Cosmed markasına ait, tüm ciltlerin kullanımına uygun bulunmuş nemlendirici yüz kremi. Cildiniz çok yağlı değilse içeriğine baktığımda sivilceye neden olacak bir şey takılmadı gözüme(gizlinot: belki silikon, shea yağı.) ama harika besleyici, doğal bir içerik de değil. Doğal olarak yalnızca shea yağı bulunduruyor.(gizlinot: Bir de çok gerilerde aloe vera) Panthenol, sodyum hyaluronat, üre tarzı cilt dostu içerikler de yok. Bildiğiniz su çekici nemlendirici grubu, silikon ve shea yağı. Cildiniz kuruysa da verdiği nem asla yeterli gelmeyecektir. Zaten pek fazla sevmedim de, tavsiye etmem. Fazla uyguladığımda cildimden kir gibi soyuluyor bu krem. ince katmanlar halinde sürmeyi de denedim, sonuç aynı. inanılmaz parfümlü bir ürün aynı zamanda. Koku olayına normalde takılmam ama bu, buram buram kokuyor ve sürer sürmez uçmuyor da kokusu.(gizlinot: Parfüm, içerik bilgisinde de çok gerilerde değil zaten.) Diadermine nemlendiricileri bile gerek içerik, gerekse performans anlamında bundan daha başarılı bence. Sivilce vb. yapmadığı için bitene kadar kullanacağım ama asla tekrar alacağım bir nemlendirici olmadı.

  11 nisan 2019 23:34


  6. Bir haftadır kullanıyorum, genel izlenimlerim olumlu. Oldukça nemsiz ve mat bir cildim var cildimin nem ihtiyacını tam olarak karşılamasa da az miktarda alınsa bile bütün cilde yayılıyor ve nem veriyor.

  bıraktığı hissi çok sevdim, günlük nemlendirici olarak fiyatı da uygun olduğu göz önüne alınarak gayet güzel bir ürün.

  11 mart 2019 12:08

  5. Cosmed markasının yağını sipariş ederken rastgele seçtiğim bir üründü kendisi. İnce yapılı, çok az alınsa da yüze sürüldüğünde su gibi bir kıvam alıyor ve tüm yüze yetiyor, çabuk emiliyor. Aman aman bir nemlendirmesi yok fakat günlük olarak makyaj altında kullandığımda memnun kaldım. Ürün hakkında sevmediğim şey ise kokusu. Bir garip, sanki temizlik ürünü gibi ama aşırı derecede rahatsız etmiyor. Cildim karmaya dönük fakat hava değişiminden dolayı çok kuruduğu zamanlar oluyor o zamanlarda yeterli olduğunu söyleyemem bu yüzden kuru ciltli arkadaşlarım memnun kalmayacaktır. Ortalama bir nemlendirici.

  19 şubat 2019 18:46

  4. uygun fiyatlı ve nispeten temiz içerikli bir nemlendirici ararken tavsiye sonucu aldım . bir aydır kullanıyorum ilk başta ürün gözüme az gözüktü fakat 1 ay sonra 4/1 kadarının ancak bittiğini fark ettim. öyle aman aman bir nemlendirmesi yok . orta derece . bende sivilce yapmadığını düşünüyorum . sivilce çıkarttım fakat sebepleri bence başkaydı. yüzde ağırlık yapmıyor ben üstüne güneş kremi kullanıyorum ten makyajı yapmadığım için o konuda yorumum yok. cilde sağlıklı bir görünüm veriyor kokusu biraz tuhaf ama beni rahatsız etmiyor. böyle devam ederse kendisi favori nemlendiricim olabilir

  9 kasım 2018 01:59