yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (11)
  • medya (2)
  2

  15. Bence gereksiz parfümlü bir ürün. Aşırı parfümünden midir nedir sanki yüzümden iyi arınmıyormuş gibi hissediyorum. Onun haricinde temizlemesi yeterli ama hassas bir yıkama jeli değil kesinlikle. Kuru karma ciltlerde Kurutma yapabilir.

  10 temmuz 17:07

  5

  14. Watsons indiriminden aldım. Kokusuz ile ferah koku arası güzel köpüren temizleyen ve biraz da geren bir ürün. Ben beğendim temizleme jelinden beklentinize bağlı ama su bazlı ürüne göre gayet güzel yakmıyor akmıyor uzun süre de gider gibi, yine alırım sanırım 

  13 temmuz 2023 13:28

  13. Pompalı olan şişesini watsons'tan 35 tl gibi bir fiyata aldım ve 2 aydır falan kullanıyorum gün aşırı veya bir gün arayla ve memnunum.

  1 pompa kullanmak yetiyor . içeriği sebebiyle sanırım rahatsız edici hissettirmedi bunun yanında cildimi germeden temizlik hissini yaşattı.

  Adında geçtiği gibi her gün kullanmak için birebir bir ürün etki acısından.

  Memnunum şimdilik , biterse "yeni bir ürün denemek istemem" dışında bir sebepten almamazlık etmem diye düşünüyorum.

  Fiyat \ performans açısından da muadillerine göre fena değil diye düşünüyorum.

  23 ocak 2020 22:11 25 ocak 2020 00:13


  5

  12. indirimde watsonstan 35 lira civarı bir fiyata aldım. Ciddi anlamda alerjik bir bünyem var kullandığım çoğu şey sivilce yapar şu ana kadar bir haftalık kullanımda hiçbir sivilce yapmadı. çok ağır makyaj yapmam o yüzden makyajımı silmeden yüzümü direkt yıkıyorum makyajı da temizliyor. ayrıca cildimi kurumadı. indirimde bulduğumda stoklayacağım kesinlikle

  22 aralık 2019 20:50 22 aralık 2019 20:51

  11. cildimi asla irrite etmeden çok güzel temizleyen temizleme jelimdir kendisi. kışın kuruya dönük karma cilde sahibim, o yüzden cildimi daha da kurutmadan temizleyecek nispeten de temiz içerikli bir jel bulmak çok zordu benim için. aynı zamanda dönemsel olarak sivilce problemi de yaşıyorum ve bunların hepsini dengeleyebilecek bir temizleme jeli yok...tu ama bir baktım ki varmış :) eylül ayından beri kullanıyorum yaklaşık 3 ay oldu. hem gözenek problemimi azalttı hem de çıkardığım sivilceler artık daha küçük ve de daha çabuk iyileşiyor. az bir miktarı bile çok güzel köpürüyor, baya bereketli bir ürün diyebilirim. belki yazın temizlemesi yeterli gelmeyebilir ama bakacağız şimdilik çok iyi anlaşıyoruz

  14 kasım 2019 17:05

  5

  10. İçeriği temiz , cildi yormayan aynı zamanda arındıran bir yüz temizleme jeli arıyorsanız bakmanız gereken bi ürün. Ben çok memnun kaldım. Watsonsta indirim zamanı 35 ₺ civarında alabiliyorsunuz.

  3 ekim 2019 17:28

  5

  9. Farklı temizleme ürünleri kullansam da yine buna dönüyorum. Cosmed markasını seviyorum, nemlendiricisi de başarılıydı. Bu ürün karma ve yağlı cildi kurutmadan temizliyor. Ancak kuru cilt için yoğunluğu fazla kaçabilir. Çok az bir miktarı yetiyor ve her gün sabah akşam kullanılsa 8-9ay gidiyor.

  12 nisan 2019 22:58


  5

  8. aynı seriden nemlendirici kremi alarak tanışmıştım bu markayla. sonradan yüz temizleme jeli olduğunu öğrenip merakımdan satın aldım.

  öncelikle ilginç bir kokusu var, nasıl olduğunu tarif edemiyorum ama farklı bir koku. yüzünüzü yıkadıktan sonra bu koku ortadan kayboluyor.

  yıkama sonrası yüzde kuruluk yaratmıyor, bunu sevdim.

  200 ml'lik pompalı şişedeki versiyonunu satın aldım ben. arkasında yazan kullanım süresine göre açıldıktan sonra 1 yıl içinde kullanmak gerekirmiş. bence 1 yıldan önce bitmez çünkü nohut tanesi kadar sıkmanız yetiyor da artıyor bile. benim çok eski bir yüz yıkama fırçam var. tekin acar'dan almıştım tamamen silikon yapıda. önce yüzümü siliyorum makyaj temizleme suyuyla, sonra da suyla yüzümü ıslatıyorum. o bahsettiğim fırçayı da ıslatıp avcumdaki temizleme jelini alınca yüzümde hemen köpürüyor. ancak yeni yüz temizleme fırçam (gizlinot: nascita'nın 2si1 arada fondöten/yüz yıkama fırçası) her üründe olduğu gibi az miktarda ürünle köpürmüyor ne yazık ki. bu da zaten ürünün suçu değil.

  sivilce veya herhangi bir irritasyona sebep olduğunu düşünmüyorum 1 hafta düzenli olarak kullandım.

  içerik olarak muhtemelen daha temiz ürünler mevcuttur ama ben şimdilik bu üründen memnun kaldığımı söyleyebilirim.

  12 nisan 2019 21:28

  7. İçerisinde sls,sles olan yüz yıkama jellerinden dolayı yüzüm mahvolunca yöneldiğim yüz yıkama jeli. Yüzüm karmadan yağlıya dönük ama ben yıllardır çok yağlı zannediyordum. Sls içeren yüz jelleri sayesinde yüzüm yıkadıkça yağlandı, yağlandıkça sivilceler yaptı. Hayatım boyunca sivilcelerim oldu fakat alın ve çenem bölgemde dönemsel olarak çıkarlardı. Sert kimyasallar yüzünden yanaklarım dahil her yerde kocaman sivilcelerim çıkınca ben de Cosmed markasına yöneldim. 2 aydan uzun süredir kullanıyorum. Yumuşacık temizliyor, germiyor,sivilce yapmıyor. İlk başlarda çok memnundum cildimin dinlendiğini hissettiğim için. Fakat şuan aşırı bir temizlik hissi hissetmiyor gibiyim..Biraz daha az yağlı ciltler bunu çok sever bence. Bense bu şişe bitince aynı markanın akneli ciltler için temizleyicisine ya da başka markalara yönelebilirim..

  17 mart 2019 01:14

  6. sülfatsız uygun fiyatlı temizleme jeli içinde peg ve parfüm de bulunuyor aynı zamanda

  28 temmuz 2018 23:25