cosmetica

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (374)
  • medya (6)

374. Yazın alışveriş yaptığımda çok memnum kaldığım ama son alışverişimde yanlış yapan firmadır. Bir ürünümü eksik göndermişler, aradım kendileriyle konuştum ve bana kamera kayıtlarına bakıp döneceklerini söylediler. Ertesi gün öğlen aradılar, yetişemedim telefona tekrar aradım. Ve görevliler sabah benimle konuştuklarını ve öyle bir sorun olmadığını söyledi. 

Ne yapacağımı bilmiyorum ama kesinlikle tekrardan alışveriş yapmayacağımı biliyorum. 

7 aralık 08:04

373. 26 kasımda verdiğim sipariş hala hazırlanıyor görünüyordu. bugün dayanamadım mail attım. şimdi kargoya verdiler:)

4 aralık 16:06

372. 27'sinde verdiğim siparişi hala hazırlıyor görünen online alışveriş sitesi. Alt tarafı da 3 parça da bir şey aldımdı, ne varsa bu kadar sürecek (gizlinot: swh) . İlk alışverişimdi ama bir ikincisi olur mu, sanmıyorum.

4 aralık 15:31

371. 2 yıl önce bir indirim döneminde ilk alışverişimi yapmıştım.

5 gün geçmesine rağmen sipariş kargoya verilmeyince telefonla defalarca aramış, uzun uzun dert yanmıştım. Sinir boşaltmıştım.

Artık henüz yeni olduklarından mı, benim öfkemden korktuklarından mı, yoksa sahiden iyi niyetlerinden mi bilmem ama 70-80 liralık alışverişimin yanında şunları yollamışlardı

- kocaman alışveriş çantası

- deri görünümlü büyük makyaj çantası

- schwarzkopf fön fırçası

- flormar seti (içinde tam boy tekli far, tam boy eyeliner, tam boy ruj, tam boy oje vardı)

- note maskara

- Bir sürü kağıt tester bb krem vs

Sonra daha yüklü alışverişler yapsam da kağıt bb krem dışında tester gelmedi.

Hatta en son alışverişimde aldıklarım dışında hiçbir şey gelmedi.

Bir ara indirim dönemlerinde 7 güne kadar uzayabiliyor gönderimler diye yanda resim oluyordu. Hala var mı bilmiyorum. Ben en son baharda alışveriş yaptım sanırım buradan.

3 aralık 23:00


370. 24 ünde verdiğim siparişi iki gün önce teslim ettiler fakat 26 sında verdiğim hala elime geçmedi. hatta daha kargoya bile verilmedi.

önceki siparişlerimden memnundum o yüzden yoğunluktandır diye sesimi çıkarmıyorum ama biraz fazla mı oldu cosmetica..

3 aralık 22:44

369. Tam black friday 24 unde verdigim siparis bugun 2si itibariyle aras kargoya verilmis. Elime ulasmasi en erken toplam 11 gun sonunda olacak yani kargoda bir aksilik cikmazsa.

2 aralık 22:07 - 2 aralık 22:08

368. Benim de 23 kasımda verdiğim sipariş 27 kasımda elime ulaştı. MNG kargo seçmiştim. 

2 aralık 04:45

367. Kargo sıkıntısı bu black friday zımbırtısında oldu sanıyorum. Zaten en geç aralık veriyordu kargolama tarihine (yanlış hatırlamıyorsam). Çarşamba indirimlerinde çarşamba sabah verdiğim sipariş perşembe elimde oldu hep.

2 aralık 00:07

366. 23 kasımda verdiğim siparişi 27 kasım da bana ulaştırdılar çok şaşkınım. Daha önceki alışverişlerimde 10 gün beklediğim olmuştu..

2 aralık 00:03

365. 1 aralıkta transfer sürecinde yazıyor. Ben kargoda sorun olduğunu sanmıyorum hep alıyorum yurtiçinden. Bence cosmetica veremedi onlara zaten transferin hangi ilde olduğu yazmıyor. Hadi tamam siparişin acelesi yok. Ama ya maskaram bitmiş olsaydı? Ya deodorantım bitmiş olsaydı? Ya eyeliner fırçamın başına kötü bi şey gelseydi? Bu üçü olmadan bir gün bile geçiremem cosmetica. Bir de tam gelmezse siparişler üzülürüm cidden 😢

1 aralık 23:44