girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (435)
  • medya (9)

435. indirimsiz zamanlarında da fiyatları çok daha uygun oluyor birçok yere göre. ama indirim zamanı tam kendinize küçük sürprizler yapmalık bir site. 2 yıl önce de verdiğim sipariş 2 haftada elime ulaşmış, şimdi de gelmesini bekliyorum 10 gündür. fakat geçen siparişimde loreal lumi magic kapatıcı sipariş etmiştim geldiğinde fark ettim ki elimde varmış.... üstelik beğenmedim bir de ben o ürünü. velhasıl düşen fiyatları görüp kendinizi kaybetmeyiniz, metin olunuz

7 ağustos 14:36

434. Nezdimde bir nevi aliexpress olan alışveriş sitesidir.Acil ihtiyaç olmayan ürünleri alıp unutuyorum.27 temmuz tarihinde verdiğim sipariş 6 ağustosta elime ulaştı.Buradan alışveriş yaparken o an ihtiyacım olmayan fakat uzun vadede kullanacağım ped şampuan nemlendirici gibi ürünleri alıyorum,o fiyatlara başka hiçbir yerde bulamam çünkü.

6 ağustos 19:31

433. Bir kere buradan aldığım bir krem, kapağının içindeki o koruma kağıdı yırtık ve kutunun yarısı boş gelmişti. Dökülme falan da yok. Sert kapağın altındaki kağıt kendi kendine nasıl yırtıldı, krem içinden nasıl uçup gitti hep bir muamma olarak kaldı zihnimde. Hijnenik bünyem başkasının elinin kreme değmiş olma ihtimalini kaldıramadı, attım çöpe.

3 ağustos 05:13


432. İndirim dönemlerinde toplu ihtiyaç alışverişimi buradan yapıyorum, ciddi indirimler oluyor çok uyguna gelebiliyor bazı ürünler. Ürünleri çok sağlam paketliyorlar, dökülme, kırılma gibi bir problemle karşılaşmadım hiç. 3-4 kere sipariş vermiştim bu zamana kadar sadece son siparişim gelmesi gereken tarihten sonra geldi, ürünlere acil ihtiyacım olmadığı için sorun etmedim, şimdilik memnunum.

3 ağustos 02:03

431. 115 tl lik fırçayı 24tlye aldıran mağaza.

3 ağustos 01:05

430. Antalya'da ilçede (manavgat) bile şubesi olup ankara'da asssslaaa şube açmayan, kozmetik ürünler satan mağaza zinciri. Nedenini gerçekten merak etmekteyim.

3 ağustos 00:51

429. İndirimleri gayet güzel oluyor. Acil lazım olmayan ürünleri buradan almayı düşünüyorum. Biraz geç elime ulaşıyor. Elbette erken ulaşması hizmet performansının iyi olduğunu gösterir. Musteri memnuniyeti bu gibi durumlarda cok onemlidir. Yine de piyasadaki diger rakiplerine oranla gayet yerinde imdirimler yapiyor. benim icin bu onemli bir faktor. Ulasim problemini cozerlerse super olur.

3 ağustos 00:18


428. 5 maybelline ürününe led ışıklı ayna verdikleri için ilk defa alışveriş yaptım. aynamı gönderdiler başka da herhangi bir problem yaşamadım ama kargoları çok geç gönderiyorlar. aldığım tarihten 7 gün sonrası için en geç o tarihte kargoya verilecektir diye mesaj gelmişti ve gerçekten o tarihte verdiler. alışık değilim online alışverişte bu kadar beklemeye o yüzden bir daha alışveriş yapmam.

2 ağustos 13:25

427. Sahip olduğum real techniques fırçalarımın çocuğunu sayelerinde %70 ve üzeri indirimle aldım. Tek eksik powder bleu serisi kaldı onları da yakında satışa çıkarırlar umarım.

2 ağustos 08:39

426. Rezillikler silsilesinin neresinden başlasam. Siparisimin tam 22 günde elimde olmasına mı yanayım. Kampanya dahilinde 5 Maybelline ürünü ile gelecek LED ışıklı aynanın gelmemesine. Kargo içinde de herhangi bir bilgilendirme ya da mailine bir bilgilendirme de gelmedi.

Daha sonra hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Aldığım cevabı aynen yazıyorum:

Tedarikçi firma yollamadigi için bizim elimizde de yok o yuzden göndermedik (wtf? Aramasam soylemiycekler) eğer isterseniz adınızı not alayım geldiğinde yollariz ehehe (şaka misiniz ya)

Adımı muhtemelen not falan da almadılar gelmeyecek de eminim. Ama peşine düşucem. O zaman kocaman yazmicaktiniz 5 tane ürün alınca hediye yolluyoruz diye. Çünkü normalde bir iki parça ürün alıp gececektim fazla para harcadıysam karşılığını da verin bı zahmet.

1 ağustos 14:13