girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (466)
  • medya (11)

466. (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-satın-aldıkları-son-kozmetik-ürünü?i=903145 şu) girdimde bahsettiğim alışverişim bugün elime ulaştı, buradan baya alisveris yapıyorum ben, ozellikle gratis indirimini yakalayamadıgim zamanlar ama bu sefer bana ürün koruma bandi acilmis ve hatta açık urun gonderdiler. Açık olduğunu nereden mi biliyorum, çünkü maskara açılmış ve tam çevrilmemiş oturtulmamisti. Maskaramin omrunu yediler ve ben buna 37.40 lira odedim ya.

Kendimi salak yerine koydurmamak icin bir daha alışveriş yapmayacağım.

23 ekim 19:33 23 ekim 19:35

465. Eve shopta aldıklarımı cosmetica'da sepete attım, arada 19 lira fark vardı. Hani %50 indirim pardon ? İndirimle 13 liraya düşen şampuan 19 liraydı. Yemiyoruz kusura bakmayın da.

Tanım: eskiden çok sevdiğim, şimdilerde şark kurnazı olmuş kozmetik mağazası.

20 ekim 18:37 20 ekim 19:50

464. Hastayım diye evden çıkacak gücüm yok, anca internet sitelerini kurcalayıp duruyorum birkaç saatte bir.

Pazartesiye kadar devam etseydi keşke indirimi de neyse artık. Yakınlardaki migros indirimiyle kendimi avutuyorum şu an.

20 ekim 16:54


463. Cosmetica’da bindirim yok diyenleri görünce beni acaba yanıltacak mı diye girdim ama her zamanki gibi yine bindirim var süslüler. Tek bir şeye baktım o da peddi, gratisle arasında 1.5 tl fark var, çok değil ama bindirim işte. Almayın, aldırmayın, şark kurnazlarına para kazandırmayın.

20 ekim 16:43

462. maskara, roll on, makyaj suyu gibi ürünlerim iki haftaya dibi göreceği için 29 ekim indiriminde gratise gider alırım diye düşünüyordum. ama indirimler erken başladı. gerek twitterda gerek önünden geçerken gratisin o halini görünce kesinlikle gitmemeye karar verdim. cosmetica onlineda da %50 indirim varken gerçekten gratisteki kalabalığa, kasa sırasına, talan olmuş raflara, vıcık vıcık olmuş ürünlere değmez. ben aldığım ürünler için konuşacak olursam gerçekten normal fiyatları üzerinden %50 indirimde olan ürünlerdi bu yüzden önce bindirim sonra indirim gibi bir durumla karşılaşıp kızmadım. en geç perşembe günü kargoya vereceklermiş, ürünler için acelem olmadığı için işimi mis gibi evden halletmiş oldum. birde bana gratisten daha sempatik geliyorlar, sanırım antalya firması olmalarından ve aşırı şubeleşmiş olmamalarından.

tester gelen süslülerimiz oluyormuş, 2016'dan beri 8 kere alışveriş yapmışım ve bana da hiç tester gelmedi. belki indirim dönemi haricinde sipariş verenlere tester koyuyorlardır.

edit: bana fiyatı mantıklı gelip aldığım ürünleri ekliyorum belki fikir oluşturur.

edit 2: diş fırçalarının kapaklısı yoktu, bu yüzden diş fırçası kepini ayrı aldım ve bir tek emojili vardı ne yazık ki :(

ilgili medya:
2
20 ekim 16:27 20 ekim 16:49

461. bindirimli indirimiyle hayal kırıklığı yaşatmıştır

20 ekim 12:54

460. Yüzde elli indirim yapmışlar ama bindirip indirmişler çoğu ürünü.pantene şampuanlar yüzde elli indirimle 11 lira bu normal mi? Marketlerde zaten 12 lira ya.. 

saç kremleri, saç boyaları hep bindirimli süslüler dikkat edin.ben alacaktım farkedince sinirlenip sekmeyi kapadım.enayi yerine koyuyorlar resmen.

19 ekim 18:57


459. 2 yıldır cosmeticayı kullanıyorum. Fakat alışkanlık olması nedeniyle alacağım ürünleri her yerden kontrol edip öyle alırım. Bana hiç tester olmayan bir kargo gelmedi. İlgi alakalarını seviyorum. Bazı indirimli ürünlerde fiyat farkı mevzusuna katılıyorum ama bütün drugstorelarda bu sıkıntı var. Cosmeticaya özgü bir durum değil maalesef 

9 ekim 11:31

458. Güzel bir indirim yapmadığı sürece receteden şaşmam. Her şey %50 indiriminde hem kendime hem anneme derken yüklü bir alışveriş yaptım yine de bir tane bile tester koymamışlardı. Bu arada alırken dikkat etmek lazım bazı ürünlerde bindirim indirim vardı alacağınız ürünün fiyatını bilmiyorsanız başka sitelere de bakın derim.

8 ekim 20:29

457. internet sitesi cidden berbat ötesi. önceden güzel indirimler yaparlardı. şimdi indirim namına bir şey yok. üstüne bindirim bile uygulamışlar.stok yenilemiyorlar. tercih edilesi bir tarafı kalmadı. kargo ücreti çok pahalı. 60 tl'ye tamamlamak gerekiyor. 3 gün önceki indirimden aldığım ürünler bugün elime geçti. baya yüklü alışveriş yaptığım halde tester koymazlardı. bu sefer 2 mini deodorant koymuşlar.artık tek artısı kargoya hızlı vermeleri. paketleme kısmı da vasat. yüz temizleme jelinin pompa kısmına bant geçirmişler. bantı söktüğüm gibi pompası elimde kaldı.

22 eylül 17:06