sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (488)
 • medya (14)

488. Çok saçma sapan bir sistemleri var ve çok iyi güler yüzlü çalışanlarının yanında ne yazık ki küstah ve tuhaf çalışanları var. Markantalya şubesinden alışveriş yapayım dedim bugün. Loreal standının önünde yaka kartını eris olarak okuduğum bi hanım oldukça küstah bir tavra sahipti. Gıcık oldum ve uzaklaştım. Gittim aklımda olan birkaç parça ürün aldım geçtim kasaya. 2009’ dan beri burada numaram üzerinden kaydım vardır. Kasadaki arkadaş kaydım bulunmadığını söyledi. Daha yeni mevcut kaydım üzerindeki biriken puanlardan alışveriş yaptığımı söyleyince ‘kaydınız olsaydı görürdüm, yok göremiyorum, yok, yok yani’ şeklinde yükseldi. Daha önce de bahsettim burada ekip lideri gibi biri var o ortamı geriyor diye ama bu öyle bişi değildi. Ben çoğunlukla çalışanlarla empati kurmaktan yanayım ama buna rağmen atar yemek hiç hoşuma gitmedi. Sistemleri garip sistemleri.

2 mart 16:23

487. cosmetica'nın %70'e varan indirimleri gerçekten çok faydalı oluyor. özel günlerde ve yazın yaptıkları indirimde inanılmaz fiyatlardan alışveriş yapabiliyorsun. ben antalya'da olduğum zamanlar hep orayı tercih ediyorum fakat şu an yaptıkları indirimde online söylemeyi tercih ettim. kargoya verdiklerinin ertesi günü kapımdaydı. normalde iki günü buluyor çünkü uzun mesafeden kaynaklı. ambalajlamalarına şaştım kaldım. dökülecek ürünlerin (şampuan, saç kremi, duş jeli vs.) kapaklarını koli bandı ile sabitlemişler. sonra her ürünü tek tek pat patlı poşetlerle sarmışlar. 20-25 adet de tester ürün koymuşlar (loreal cilt kremlerinden). çoğu markanın tester konusundaki duruşlarının aksine tebrik ediyorum kendilerini.

1 mart 16:43

486. yıllardır şehrimde tek uğradığım kozmetik mağazası. diğerlerinden daha pahalı diyenlere şaşırmaktayım. bende böyle bir intiba hiç bırakmadı. kadınlar günü indiriminde eveshop'dan herşeyi daha pahalı satıyor diyen arkadaşlar dikkatimi çekti. açtım ikisinin de internet sitesini, ikisinde de olan markalara baktım. istisnasız ikisi de hemen hemen aynı fiyata satıyor, hatta cosmetica sepete atınca ek %10 indirim daha yapıyor. yani cosmetica hepsinde en az %10 daha ucuza satıyor. buyrun aşağıda farklı markalardan bir çok ürün seçtim:

(gbkz: max factor creme puff pudra)

eve'de 29,95

cosmetica'da 24,75

(gbkz: maybelline fit me fondöten)

eve'de 24,95

cosmetica'da 17,91

(gbkz: loreal unlimited maskara)

eve'de 49,95

cosmetica'da 44,91

(gbkz: flormar full color oje)

eve'de 3,95

cosmetica'da 3,33

(gbkz: golden rose velvet matte ruj)

eve'de 15,75

cosmetica'da 15,21

(gbkz: rimmel lasting finish allık)

eve'de 22,45

cosmetica'da 20,16

(gbkz: pastel waterproof dipliner)

eve'de 20,35

cosmetica'da 18,54

(gbkz: nivea micellair expert makyaj temizleme köpüğü 150 ml)

eve'de 17,45

cosmetica 15,66

cosmetica pahalıcı arkadaşlara selam ederim. bunları alsam 20-25 lira cebimde kalacaktı. bazı yorumlardan işkillenmemek elde değil.

28 şubat 15:19

485. şu an tüm online satış yapan kozmetik mağazalar arasında en pahalı satış yapan yer olmasıyla gözümden düşmüştür. oysa ki cosmetica'yı daimi indirimleri ve en uygun satış politikasıyla tanımıştım. sepette indirim olduğunu da yazmışlar, sepette indirime rağmen watsons şu anda kendisinden daha indirimli halde satış yapıyor.

27 şubat 16:24

484. eveshop ile aynı gün indirime giriyor ama fiyatlar bu mağazadan çok daha fazla. tercih etmek için bir sebep bulamıyorum

27 şubat 16:16

483. Dün Watsons'tan indirimle 17 liraya aldığım rimmel london match perfection kapatıcı burada 26.90. Yine dün 16 küsüre gördüğüm wake me up kapatıcı burada 49,90'dan 29,90'a düşmüş. 1-2 liralık farkı anlarım ama en pahalı burası satıyor.

9 şubat 19:55

482. Yukarıda bir süslünün indirimden önce zam yaptıklarını yazdığını gördükten sonra açıp kontrol ettim. Gerçekten de 67.90 TL fiyatı olan loreal paradise maskarayı 91.90'a çıkarıp üzerinden %40 indirim yapmışlar. Şaka gibi gerçekten, Bu insanları salak sanıyorlar herhalde, tabi canım kimse anlamayacak anlasa bile tamam diyip oturacak!

9 şubat 12:14

481. Ben burayı çocukluğumdan beri bilirim, eskiden indirim yaptı mı gerçekten indirim yapardı ve her markanın her ürünü bulunurdu ve indirimle erişilebilir olurdu. Antalya markasıydı diye de sever, tercih ederdim. Ama artık indirim diye yaptığının aldatmacadan farkı yok.

Her indirimde hala uğrarım çünkü yeni ürünlerin testerı raflarda düzgün bir şekilde burada bulunuyor. Bir de sample ve hediye konusunda müşteri beklentilerini karşılıyor.

Yalnız Antalya mağazalarında yetkili olduğunu tahmin ettiğim otopark mafyası görünümlü bi tip var, ne zaman mağazaya girsem çalışanları azarlıyor, aşağılıyor ya da birbirine düşürüyor alenen. Birinde mağaza tıklım tıklım doluydu raflara ürün yerleştiren iki elemanı bizzat horoz dövüşü gibi kışkırttı. Hem iş aksadı hem çalışanlar o kalabalığın içinde yerin dinine girdiler. Haklarını bile savunmadılar. Bu değnekçi kılıklı da alenen gülerek keyifle izlediğini durumu. Böylesi birine ekmek kapısı olmuş bir yerden alışveriş yapmak da istemem açıkçası. Zaten fiyatlar da malum en pahalısından. Buradan alışveriş yapmayı tercih etmiyorum. Bakıp çıkıyorum.

9 şubat 08:01

480. sevgililer günü indirimi başlamış. Güya. Yersen. Normal fiyatı 80 küsür lira olan L'oreal Infaillible stick Fondöteni 100 lira yapıp %40 indirimle 60 liraya düşürmüşler. Daha neler neler vardır kim bilir de bunu görür görmez geri dönmemek üzere çıktığım için bilemiyorum.

8 şubat 20:41

479. sitesindeki yazım yanlışlarını acilen düzeltmesi gereken mağaza.

ilgili medya:
1
8 ocak 15:10