yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (521)
  • medya (27)

  521. Bazen bazı ürünlere gerçek anlamda indirim yaptıkları için tercih ettiğim ve hep ürünlerin elime birkaç günde ulaştığı bir siteydi. Geçenlerde büyük bir indirimleri oldu ve ben de birkaç parça bakım ürünü sipariş ettim. Tam 3D security onayı aldığım anda site hata verdi ancak sitede siparişim alınmış göründü. Onay maili gelmediği için tereddütle beklemeye başladım.Benim de siparişim yukarıda süslülerin belirttiği gibi 1 hafta gelmeyince mail atarak durumumu belirttim. Aynı gün içinde dönüş yapıp kapasitenin üstünde talep aldıklarını ve cuma günü kargoya vereceklerini söylediler. Nitekim öyle de oldu. Ürünler uzun bekleyiş sonucu doğru paketlenmiiş bir şekilde pazartesi elime ulaştı. İlk defa böyle bir aksaklıklarıyla karşılaştım ve hızlıca geri dönüş yaptıkları için bir şans daha vermeyi düşünüyorum.

  6 ekim 03:17

  520. 19 Eylül’de yaptığım alışveriş ile oluşan sipariş hala ‘hazırlanıyor’ olarak gözüküyor. Daha önceki alışverişlerim hızlı ve sorunsuz şekilde elime ulaşmışken bu sefer neden bu kadar beklediğimi anlayamadım. Gratis’in online alışveriş fiyaskosuna hep seni örnek gösterdik dostum, yapma böyle!

  27 eylül 23:56

  519. 19 unda verdiğim siparişi hala hazırlayamayan site :)

  -önceki siparişlerimde hiç böyle birşey yaşamadım en kötü 3 güne gelmişti ama 2 parça ürünüm 1 haftadır hazırlanamadı anlamadım bende.

  25 eylül 16:08 25 eylül 16:12

  518. Geçenlerde verdiğim bir siparişte Ptt'nin yaptığı bir saçmalıkla günler boyu uğraşıp, bir sürü telefon görüşmesi yaptıktan sonra en sonunda cosmeticayı aradım. 3 dklık bir telefon konuşmasıyla hemen ptt'yle iletişime geçip sorunu çözdüler.

  Yaptığım ikinci alışverişti, bundan böyle cosmetica'yı favori drugstoreum ilan ediyorum(gizlinot: Swh)

  Tanım: gratis boykotumun biricik destekçisi

  25 eylül 00:10

  517. Perşembe günü çok güzel bir indirim vardı ben de buradan online alışveriş yaptım,duş jeli diş fırçası diş macunu jilet ped gibi ihtiyaç ürünlerini güzel bir indirimle yedekledim.Ürünlerim pazartesi günü hemen elime ulaştı.Çok güzel ve kolilenmişti,ürünlerin ağzı tek tek bantlanmıştı.Kesinlikle çok memnun kaldım,zaten ilk alışverişim değildi yeni alışverişimle memnuniyetim artmış oldu.

  24 eylül 00:15

  516. kozmetik ve bakım ürünlerinden en güzel indirimleri yapan site olduğunu düşünüyorum. gerçekten güzel kampanyalar oluyor. diğer mağazalar gibi bindirim-indirim de yapmıyorlar. mağazalardaki o indirim kalabalığına, kasadaki uzun sıralara tercih ediyorum bu siteyi.

  online alışverişlerimden de hep memnun kaldım. en son 09.09 tarihinde verdiğim sipariş 12.09'da elime ulaştı. paketlemesi özellikle çok iyiydi, özenle sarılmış ürünler. kargo hızı da beni tatmin etti. ayrıca kargo da bedavaydı. kendini bozmazsa bundan sonra da tercih edeceğim.

  13 eylül 13:01

  515. 9 eylülde verdiğim sipariş bugün saat 13te kargoya verildi. siveno dudak koruyucu(gizlinot: 9,5 tlye sipariş ettim hala öyle) ve loreal paris paradise extatic maskara(gizlinot: 27,5 tl idi, şu an 70 küsür tl gözüküyor) sipariş ettim. kargo elime ulaştığında paketleme konusunda entryi editleyeceğim fakat riskli bir şey sipariş etmediğim için çok net bir yorum olmayacak sanırım.

  12 eylül 17:03

  514. Ayın dokuzunda sipariş verdim ve aynı gün kargoya verildi. Ürünler bir gün sonra elime ulaştı. Henüz açmadığım için paketleme konusunda yorum yapamayacağım. Ama şimdilik memnunum.

  Edit: Eksileyen süslüler siz de haklısınız ayın dokuzunda verdiğim sipariş sekizinde gelmediği için siteye bok atmalıydım...

  (gizlinot: hiçbir şeyi beğenmeme timi )(gizlinot: Memnuniyetsiz insanlar)

  Edit2: Paketi yeni açtım. Ve ürünlerim ayrı ayrı patlatmaya bayıldığım poşetlere sarmışlardı sjsjsjssjjssjjs ve içinde minik bir hava yastığı vardı. Bu kadar.

  10 eylül 19:06 16 eylül 18:53

  513. %70 indirim kampanyası ile Perşembe akşamı verdiğim sipariş bu sabah elime ulaştı. Her şey kusursuzca paketlenmişti ve fiyatlar inanılmaz iyiydi.

  Rexona black and white + flormar oje: 6.50 tl (ojelerden biri blackstar red, biri caramel latte, aşırı mutlu oldum)

  Loreal paradise extatic maskara: 27.50 tl

  Marseillais sabunlar: 2.30 tl

  Golden rose velvet matte rujlar: 9.90 tl

  Kotex active ped: 3.20 tl

  Palmolive çikolata tutkusu duş jeli: 6.80 tl (gizlinot: 2 tanesi erkek arkadaşıma)

  Tarko seyahat şişeleri: 3.90

  ilgili medya:
  1
  24 ağustos 19:56

  512. aradığım ürünler burda bulunuyorsa cosmeticadan almaya özen gösteriyorum çünkü kargosu hızlı ve güzel paketleniyor. bir sorunda müşteri hizmetleri ya da instagram hesabı ilgileniyor

  gratis ve watsons zincirlerine kıyasla çok çok daha iyi  onlar kadar fiyatları şişirmiyorlar hem indirimde hem indirimsiz aynı ürünler daha uygun fiyatlı oluyor

  genel olarak gratisin müşteri hizmetleri çalışanları çok saygısız ilgilenmiyorlar kargosu da geç geliyor

   watsonsın ise kargo paketlemesi berbat toz bir ürünün o pakette kırılmadan gelmesi imkansız

  umarım cosmetica satışta olan ürün çeşidini arttırır ve farklı markalara da yer verir

  17 ağustos 18:57 17 ağustos 18:59