girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (463)
  • medya (9)

463. 2 yıldır cosmeticayı kullanıyorum. Fakat alışkanlık olması nedeniyle alacağım ürünleri her yerden kontrol edip öyle alırım. Bana hiç tester olmayan bir kargo gelmedi. İlgi alakalarını seviyorum. Bazı indirimli ürünlerde fiyat farkı mevzusuna katılıyorum ama bütün drugstorelarda bu sıkıntı var. Cosmeticaya özgü bir durum değil maalesef 

9 ekim 11:31

462. Güzel bir indirim yapmadığı sürece receteden şaşmam. Her şey %50 indiriminde hem kendime hem anneme derken yüklü bir alışveriş yaptım yine de bir tane bile tester koymamışlardı. Bu arada alırken dikkat etmek lazım bazı ürünlerde bindirim indirim vardı alacağınız ürünün fiyatını bilmiyorsanız başka sitelere de bakın derim.

8 ekim 20:29

461. internet sitesi cidden berbat ötesi. önceden güzel indirimler yaparlardı. şimdi indirim namına bir şey yok. üstüne bindirim bile uygulamışlar.stok yenilemiyorlar. tercih edilesi bir tarafı kalmadı. kargo ücreti çok pahalı. 60 tl'ye tamamlamak gerekiyor. 3 gün önceki indirimden aldığım ürünler bugün elime geçti. baya yüklü alışveriş yaptığım halde tester koymazlardı. bu sefer 2 mini deodorant koymuşlar.artık tek artısı kargoya hızlı vermeleri. paketleme kısmı da vasat. yüz temizleme jelinin pompa kısmına bant geçirmişler. bantı söktüğüm gibi pompası elimde kaldı.

22 eylül 17:06


460. buradaki girdileri okuyup şüpheyle sipariş vermiştim ama 2 günde elime ulaştı, 3 adet tester da vardı ve paketleme iyiydi. çok memnun kaldım

20 eylül 22:12

459. indirim zamanı burdaki bir süslü sayesinde indirimin ilk saatlerinde gece 2 gibi haberim oldu. sitesi yoğun olmadığı için baya hızlı alışverişimi yaptım ve tam ihtiyacım olan ürünlerin hepsini bulabildim ilk defa tek bir sitede. şanslıydım. kargosu da ertesi gün geldi. memnun kaldım şimdilik

20 eylül 21:06

458. Tanım: Kozmetik alanında bindirimli-indirimli satış yapan e-ticaret sitesidir.

Dün sitelerinde %50 indirimli satış vaadleri vardı. Bir kaç eksiğimi almak için girdim. Normalde sattıkları bir çok ürün sitede mevcut değildi. Kontrol ettiğimde bugün olmayan ürünlerin satışta olduğunu görüyorum. Keşke ss alsaymışım.

Sitede esas almak istediklerimi bulamayınca muadil ya da marka farketmeyen ürünler için sepet oluşturdum. Birkaç defa ürün incelerken, 3 defa ödeme yapmaya çalışırken site çöktü. HEsabımdan para çekildi mi acaba endişesi de bu işin ekstrası.

süslüler benim gibi sitede vakit kaybı yaşamasınlar diye dün bir girdi yazmıştım. 20 kişi falan da beğenmişti. Hatırlayan olabilir. Bugün kabine gönderilmiş. sebep ise tanım yapmamış olmam. Çünkü sitedeki bütün entryler tanımlı ve başlıkla alakalı sadece benimki değil. Söyleyeceklerim bu kadar.

Küçük bir not olarak da alışveriş yaparken bir şeyi sepetinize atmadan önce ürünü koduyla internette aratın. Bindirim/indirim oranını daha iyi analiz etmenize yardımcı olur.

20 eylül 16:37

457. Her indirim zamanı bindirim yapan şark kurnazı kozmetikçi.

Burayı ilk keşfettiğimde loreal xfiber maskarayı 16 tl’ye almamla gönlüme taht kurmuştu fakat daha sonraki indirimlerde girip baktığımda sürekli fiyatları aşırı yükselttiğini ve aslında %30’dan fazla indirim yapmadığını gördüm. Fiyatlarını eveshop ile karşılaştırıyorum, mesela watsons da internet sitesinde yüksekten satıyor. Sonuçta dün hijyenik ped almak için girdim ama mağazalarda %30 indirimle buradakinden daha ucuza aldığımı fark edince cosmetica ile sonsuza kadar ayrıldık.

20 eylül 12:23


456. Sepete kadar gidip sipaşini onaylayanları tebrik ederim. 10 dk dayanabildim sitenin yavaşlığına:d

19 eylül 21:14

455. Eda taşpınar at kılı fırçası 30 liraya satan firma. Görünce bir tane kaptım. Onun haricinde makyaj pamuklarında çok güzel indirim var. Bir şey alırken aynı zamanda diğer firmalar ile karşılaştırılarak alınırsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Ara ara güzel indirimler varken bazıları kazık olabiliyor.

19 eylül 21:13

454. Yıllardır bu siteden alışveriş yapmakta zorlanırım bugün anladım ki sadece ben degilmişim eski telefonumu hep suçlamıştım özür dilerim 

19 eylül 20:57