sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (491)
 • medya (13)

491. Dün Watsons'tan indirimle 17 liraya aldığım rimmel london match perfection kapatıcı burada 26.90. Yine dün 16 küsüre gördüğüm wake me up kapatıcı burada 49,90'dan 29,90'a düşmüş. 1-2 liralık farkı anlarım ama en pahalı burası satıyor.

9 şubat 19:55

490. Yukarıda bir süslünün indirimden önce zam yaptıklarını yazdığını gördükten sonra açıp kontrol ettim. Gerçekten de 67.90 TL fiyatı olan loreal paradise maskarayı 91.90'a çıkarıp üzerinden %40 indirim yapmışlar. Şaka gibi gerçekten, Bu insanları salak sanıyorlar herhalde, tabi canım kimse anlamayacak anlasa bile tamam diyip oturacak!

9 şubat 12:14

489. Ben burayı çocukluğumdan beri bilirim, eskiden indirim yaptı mı gerçekten indirim yapardı ve her markanın her ürünü bulunurdu ve indirimle erişilebilir olurdu. Antalya markasıydı diye de sever, tercih ederdim. Ama artık indirim diye yaptığının aldatmacadan farkı yok.

Her indirimde hala uğrarım çünkü yeni ürünlerin testerı raflarda düzgün bir şekilde burada bulunuyor. Bir de sample ve hediye konusunda müşteri beklentilerini karşılıyor.

Yalnız Antalya mağazalarında yetkili olduğunu tahmin ettiğim otopark mafyası görünümlü bi tip var, ne zaman mağazaya girsem çalışanları azarlıyor, aşağılıyor ya da birbirine düşürüyor alenen. Birinde mağaza tıklım tıklım doluydu raflara ürün yerleştiren iki elemanı bizzat horoz dövüşü gibi kışkırttı. Hem iş aksadı hem çalışanlar o kalabalığın içinde yerin dinine girdiler. Haklarını bile savunmadılar. Bu değnekçi kılıklı da alenen gülerek keyifle izlediğini durumu. Böylesi birine ekmek kapısı olmuş bir yerden alışveriş yapmak da istemem açıkçası. Zaten fiyatlar da malum en pahalısından. Buradan alışveriş yapmayı tercih etmiyorum. Bakıp çıkıyorum.

9 şubat 08:01

488. sevgililer günü indirimi başlamış. Güya. Yersen. Normal fiyatı 80 küsür lira olan L'oreal Infaillible stick Fondöteni 100 lira yapıp %40 indirimle 60 liraya düşürmüşler. Daha neler neler vardır kim bilir de bunu görür görmez geri dönmemek üzere çıktığım için bilemiyorum.

8 şubat 20:41

487. sitesindeki yazım yanlışlarını acilen düzeltmesi gereken mağaza.

ilgili medya:
1
8 ocak 15:10

486. Hala var mı bilmiyorum ama eskiden şanslı çarşamba adı altında çarşamba günleri belirli ürünlerde %70 indirimi olurdu. O zamanlar alış veriş yapardım. Ya da belirli başlı ürünleri sürekli indirimde olurdu ama güzel indirimler, onlardan da faydalanırdım. En son yazın bilmem kaçıncı yıldönümüne özel birçok üründe %70 indirimi vardı o zaman da alış veriş yapmıştım. Şimdi o indirimlerin acısını mı çıkarıyor nedir, her şey diğer mağazalardan daha pahalı.

4 ocak 17:38

485. Çok severim, elimin altında olan bir mağazadır sürekli. İkincisi 1 TL kısmına baktım, fiyatlar oynanmış. Başka mağazalarla fiyat farkı olmazdı genelde. Benim dikkatimi çekenleri listeliyorum buraya.

Daha 2 hafta önce 40'lı kotex normal günlük pedi ben 10 liraya almıştım CarrefourSA'dan, burada 14 lira. Neden?

Nivea aqua sensation yüz yıkama jelinin fiyatını uzun zamandır takip ediyorum, en son 20 küsurdu. 30 olsa anlarım, 35 neden? Watsons'ta bile 29 liraymış 1 alana 1 bedava ile.

8x4 deodorantı Alya marketten 13 liraya aldım en son, 16 lira diyor. 15 liranın altında görüyordum her yerde ben bu deodorantı ve nerede denk gelirsem alıyordum.

Nivea'nın lip balmı ne ara 20 lira oldu, 3 hafta kadar önce 10 küsurlardaydı.

Fiyat konusunda artık daha dikkatli olacağım, gözüm kapalı olmayacağım.

3 ocak 23:33 3 ocak 23:35

484. Sözlükten Kimse farketmedi mi acaba. Daha önce gratis’i watsons’ı zaten geçtim, eveshoptan bile daha iyi, en iyi indirimler cosmetica’da olurdu. İhtiyaçlarımı hep burdan tamamlardım. 6 aydır bişeyler oldu cosmetica’ya da. şuanda devam eden %50 indirimli fiyatlar bile insafsızca bindirimler üzerinden yapılan indirimler. Tokatçılık yaparken eldeki müşterinin de midesi bu kadar bulandırılmaz. Ayıp ettin beni kayıp ettin cosmetica. 

3 ocak 23:19

483. (no: 921410) Girdimin akıbeti.

Sorunu yazdım bari son durumu da yazayım, haksızlık olmasın dedim. Durumu cuma akşam fark ettim, müşteri hizmetlerine ise pazartesine kadar assla ulaşamadım. Mesai saatleri dahilinde çalışıyorlar sanırım yalnızca. ama ne hikmetse iade süresi iş günü değil, 14 gün. Pazartesi sabah burdan da tabi ki telafi ederiz şeklinde dönüş aldım. Mesajla karşılık verip iletişim bilgilerimi bıraktım ama assla dönüş olmadı. Baktım bir iki gün daha geçti, hala kimseye ulaşamıyorum gözümü karartıp siteden iade politikasına baktım. Minik bir kağıda sipariş numaramı, iletişim bilgilerimi ve iade sebebimi yazıp koydum, yurt içi ile geri gönderdim. Kargo da ödemedim. Beş gün sonra da param iade oldu.

Paramı aldım mı? aldım. Birine derdimi anlatabildim mi? Hayır. Çok saçma bir süreçti ama çözüldü. Yine de yazayım dedim.

5 aralık 2018 22:35 5 aralık 2018 22:37

482. Ayın 25 inde verdiğim siparişi hala hazırlayan kozmetik sitesi. Hayır aynı üründen de 2 tane aldım niye bu kadar zorlandınız acaba

2 aralık 2018 20:11 2 aralık 2018 20:26