yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (507)
  • medya (24)

  507. aradığım ürünler burda bulunuyorsa cosmeticadan almaya özen gösteriyorum çünkü kargosu hızlı ve güzel paketleniyor. bir sorunda müşteri hizmetleri ya da instagram hesabı ilgileniyor

  gratis ve watsons zincirlerine kıyasla çok çok daha iyi  onlar kadar fiyatları şişirmiyorlar hem indirimde hem indirimsiz aynı ürünler daha uygun fiyatlı oluyor

  genel olarak gratisin müşteri hizmetleri çalışanları çok saygısız ilgilenmiyorlar kargosu da geç geliyor

   watsonsın ise kargo paketlemesi berbat toz bir ürünün o pakette kırılmadan gelmesi imkansız

  umarım cosmetica satışta olan ürün çeşidini arttırır ve farklı markalara da yer verir

  17 ağustos 18:57 17 ağustos 18:59

  506. dün gece verdiğim siparişi bugün kargolayan site. üçüncü alışverişim, daha hiçbir sorun yaşamadım. muhteşem indirimleri var ve çok güzel paketleniyor ürünlerim. favori alışveriş sitelerimden.

  17 ağustos 14:52

  505.  20 Temmuz’da verdiğim siparişi, 5 Ağustos’ta yollayan Harika site. Siveno koruyucu vücut spreyi arıyordum, Migros’ta 44 lira olan sprey burada 21 lira diye sipariş verdim. Ay bir türlü çıkmıyor sipariş. mail attım “ ayıp olmuyor mu artık “ diye. Maile cevap vermeden, akşamında kargoya verdiler. 15 günde yiyeceği kadar sinek yedi zaten beni, aradaki farkı verirdim hiç düşünmeden bilseydim. 

  10 ağustos 16:38

  504. temmuz indirimlerinden yapılan alışverişlerin kargosunun gecikeceğini ve özür dilediklerini bildiren bi mesaj göndereli 1hafta oldu arkadaşlar. sanırım ilk defa bir online siparişimde böyle bir sorun yaşıyorum. 10 gün oldu ama hala kargoya bile verilmedi. müşteri hizmetlerini arayınca online siparişlerle ilgili dahiliden operatöre bile bağlamıyorlar mail atın diyorlar ama maile de 1 haftadır dönüş yapmadılar. şu anda yarım saati geçti hala operatöre bağlanmak için bekliyorum telefonda. sen indirim yapma cosmetica çünkü beceremiyorsun !!!

  9 ağustos 13:08

  503. indirimleri gerçekten indirim. uzun zamandır göremediğimiz fiyatları gördüm, çok mutlu oldum.

  siparişim geç gelecekmiş özür mesajı göndermişler bir daha sempati duydum :')

  4 ağustos 16:51

  502. sevgili cosmetica zaten olan oldu bari kargoyu bedava yapta sadece ihtiyaç alışverişimi yapıp çıkayım yahu.. o kargo parasını ödemeyi hiç sevmiyorum, kargo bedavaya tamamlamak için de boşa para harcamak istemiyorum. (gizlinot: bari özür mahiyetinde kargo bedava yap) (gizlinot: swh)

  tanım: uzun süredir siparişleri kargoya vermeyen alışveriş sitesi. (gizlinot: kargo bedava olursa tanımım değişebilir ? :d)

  ed:imla

  4 ağustos 00:24 4 ağustos 17:01

  501. 20 temmuzda verdiğim siparişi 28 temmuza kadar kargolamadı.o günden itibaren her gün sipariş iptali için mail attım geri dönüş olmadı, instagram hesaplarından yazdım iptal edilsin diye 3 gün üst üste. instagramdan iptal edilmiştir cevabını aldım 30 temmuzda. 31 temmuzda siparişiniz kargoya verildi maili geldi. instagramdan tekrar ulaştım (ulaşabildiğim tek yer o, müşteri hizmetlerini 2 kez 1 saatten uzun süre bekledim her seferinde sırada 1 kişi kaldığında hattan düşürdü beni) bana iptal edildi dediniz ama sipariş kargoya verildi diye mail geldi dedim. dün telefonla aradılar iptal talep etmişsiniz ancak kargoya verdik ne yapalım diye. kargodan geri çekin ben para iademi istiyorum dedim tamam tekrar haber vericez dediler. bu ikinci alışverişimdi ilkinde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ancak müşteri hizmetlerinin çalışma stili gerçekten hoş değil. hem bekletiyorlar hemde sıra gelince hattan düşürülüyorum

  2 ağustos 23:16

  500. 8 gün önce verdiğim sipariş bugün kargolanır diye düşünüyordum yok hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. E bir de sitelerine yazmışlar en geç 8 güne kargoya veriliyor diye hanii?? Haftaya zaten kargolarda yoğunluk olur 20 güne anca elimde olur heralde, ben artık ümidi kestim.

  2 ağustos 21:26

  499. süslü'de bayram indirimini görüp bugün ilk defa kullandığım site. sipariş vermesine verdim ama verene kadar da akla karayı seçtim. defalarca, en az 15 kere sayfa bulunamadı hatası aldım. her zaman mı böyledir, yoksa indirim yoğunluğundan kaynaklanan bir durum mudur bilmiyorum.

  2 ağustos 20:06

  498. İhtiyaçlarımı Online olarak alırken tercih ettiğim iki siteden birisidir. (gizlinot: Bir diğeri ise eve. ) sebebi de tahmin edebildiğiniz gibi tatmin edici indirimler yapmaları ve kargonun özenli hazırlanmış ve hızlı olmasıydı. 

  Ancak son alışverişim biraz gerilmeme sebep oldu. 20 temmuzda yaptığım alışveriş 31 temmuzda hala hazırlanıyor görünüyordu. Ben yanılmıyorsam 27 temmuzdan sonra sürekli aramaya başladım kargo durumunu öğrenmek için. Ancak telefon sürekli ama bakın sürekli hattın meşgul olduğunu söyleyip düşüyordu. Bir kere yakalayabildim sadece onda da karşımda muhattap bulamadım. Maile yönlerdirdi ve hat yine kapandı. Mail atayım dedim bir umut ama mail nedenini anlamadığım bir şekilde asla gönderilemedi ve yükleniyor vaziyette kaldı. Son çare sıfır beklentiyle instagram dm lerine yazdım sipariş numaram ile birlikte durumumu. Bir kaç dakika içinde görüldü oldu ve tekrar sipariş numaramı isteyip yarın ürünün kargolanacağını ilettiler. Gerçekten dedikleri gibi de oldu ve kargom ışık hızıyla geldi. 

  Yoğunluk dönemlerinde böyle sıkıntılar elbettte olabilir, önemli olan sonrasında sergilenen tutumlardır diye düşünüyorum. Yani çözüm odaklılar mı? Benim ilgilendiğim kısım böyle durumlarda o oluyor. beni sinirlendiren karşımda bir muhattap bulamamamdı. Ama sorunu hızlıca çözdükleri için rahatladım. Ha bir “mağduriyetiniz için üzgünüz” yazmalarını bekler miydim? evet. ama buna da şükür diyorum. Hala alışveriş yapmaya devam edeceğim sitedir kendileri. 

  2 ağustos 15:41 3 ağustos 02:40