yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

  10. Kullanımını hiç sevmedim. Uzuyor sünüyor, yapış yapış gerçekten suratımın üstünde salyangoz gezmiş gibi hissettiriyor djfjfjjf. Yalnız ilginç bir şekilde çok hızlı emiliyor, yapışkan his çabuk kayboluyor. Etkisi için "fena değil" diyebilirim. Aldığıma pişman değilim. Aklınızda bu mu olsun, o mu olsun diye arada kaldığınız bir ürün yoksa, indirimde falan denk geldiyseniz yapıştırın. Ama ben bidaha almam, çünkü denemek istediğim başka bi ton krem var sırada. 

  16 haziran 21:30

  9. Yapısı nedeniyle cilt tarafından kolayca ve kısa sürede emilmiyor. Nemlendirmesi sıradan bir kremden farklı değil. Etkileri hakkında hiç konuşmuyorum. Alırken ne yorumlar okumuştum. Uzun bir süre kullandıktan sonra yapacağım tek yorum Hepsi yalan.

  4 haziran 01:08

  8. yok gibi bir nemlendirici. yağlı ciltlerin aradığı nemlendirici bu olabilir. zaten jelimsi aşırı uzayan bir yapısı var. makyaj altına da çok iyi gidiyor. onarma konusunda henüz bir şey söyleyemiyorum ama zaten rutinimde bariyer onarıcı başka ürünler de varken bunu gözlemlemek zor oluyor. eğer hafif ve yağlı olmayan bir nemlendirici arıyorsanız kesinlikle bakın ama alerji yaratabilecek bir içeriği var salyangozdan dolayı. ben iki kat sürüyorum bu arada kuru ciltli olarak ama tekrar alacağımı sanmıyorum kullanmaya devam ettiğimde cilt yapımda bir fark yaratmazsa.

  9 nisan 2023 19:01


  7. 1 yılı aşkındır kullandığım krem. Çok bereketli. Bana 8 aydan biraz daha uzun süre yetti. İkinci kutuyu aldım.

  Öncelikle ''yoğun bir nemlendirme'' beklemeyin. Orta karar bir nemlendiriciliği var, en sevdiğim yanı asla sivilce yapmaması oldu çünkü cildim karma ve sivilceye yatkın.

  Anneme de almayı düşünüyorum çünkü o da deneyip çok beğendim.

  8 ocak 2023 10:18

  6. 1 kavanozunu bitirmek üzere olduğum krem. 100 ml ve kavanozda geliyor. Kavanozda ürünleri çok tatlı bulsam da maalesef hijyenik değil. Yağlı citlilerin çok sevebileceğini düşünüyorum akneye meyilli ciltler de anlaşacaktır içinde komadonenik bir madde yok. Kuru ciltlere ise yetersiz gelir. Salyangoz özünü ben seviyorum ama mucizevi de bulmuyorum. Bu ürünü de merak ettiğim için denemek istedim bir daha satın almayı düşünmüyorum çünkü piyasada merak ettiğim daha çok ürün var.

  29 aralık 2020 03:17

  5. Bu ürünü 1 aydır kullanıyorum. İlk kullandığımda kadife gibi bir etki bıraktı. Ama sonraki kullanımlarda bu etkisi geçti. Ekstra bir yağlandırma filan yapmadı, herhangi bir yan etkisi olmadı, ama vaatlerinin hiçbirini de yerine getirmedi. Sivilce ve sivilce izlerine bir etkisi olmadı. Müthiş bir nemlendirme etkisi de yok, bazı günler cildim karma olmasına rağmen nemlendirmesi yeterli gelmiyor. Bu fiyat skalasında olmayan daha uygun fiyatlı bazı ürünlerden iyidir ama kendi skalasında düşünüldüğünde tekrar almaya gerek yok diye düşünüyorum.

  15 aralık 2020 18:54

  4. Cildimi toparlayan yegane ürün! %92 salyangoz musini içeren bu krem cildimde mucizeler yarattı gerçekten. Yüzümde yara şeklinde çıkan kırmızı sivilceleri ve daha önceden sıkılmış sivilce yaralarını çok güzel iyileştirdi. Cildimi çok iyi iyileştirdiğini hissettiğim bir ürün. Aşırı bereketli 100 ml bi kavanozda geliyor ve azıcık ürün tüm yüze yetiyor. Yaz boyu kullanacağım nemlendirici belli oldu.

  Tek eksisi aşırı nemli bir ürün değil. Bilen bilir mizonun da %92 salyangoz musinli aşırı meşhur bir kremi var. Yorumlarda onun daha az nemli olduğunu söyledikleri için bunu almıştım. Benim cildim mi artık eskisi gibi yağlı değil bilmiyorum ama tam anlamıyla emildikten sonraki nemi beni çok tatmin etmedi ama onarıcı gücü yüzünden çok beğendiğim bir ürün oldu. Dediğim gibi karma, yağlı, normal ciltlere daha uygun bir krem bu. Kuru ciltler bir yağ ile kullanabilirler.

  7 mart 2020 17:21


  3. İki haftadır kullanıyorum. Cildimi yağlandırmıyor ve cildimde bir duruluk,renk eşitlemesi farkettim. Uzun süredir iltihaplı sivilcelerime cosrx'in sivilce bantlarından kullanıyorum. Son iki haftadır dört sivilcemde bantı çıkardıktan sonra bu kremi ve esansı kullanıyorum. Kızarıklığın daha hızlı geçtiğini ve daha hızlı iyileştiğini farkettim. Cildimde yağlanma yapmadı. Bence kremin tek sorunu yapışkan yapısı sebebiyle kullanımı konforlu değil. Keşke paketten bir spatula çıksaymış daha hijyenik olurmuş.

  29 temmuz 2019 14:58

  2. 1 aydan uzun süredir gece bakımımda kullandığım nemlendirici krem.

  Yüzüm karma, yanaklarım kuru. Bir süre önce bir ürün alayım, sabaha kadar mis gibi nemlendirsin düşüncesiyle bakınırken buna rast geldim. Önce essence olanının testerını kullanmıştım ve bir gecede sivilce lekesini inanılmaz küçülttüğü için bundan da o performansı bekliyordum aynı zamanda. Bir de salyangoz özüyle cildim hep iyi anlaşmıştır, renk eşitlemesinde birebir bence.

  Bir aydan sonra ürün hakkında ne düşündüğüme gelirsek kesinlikle iyi nemlendiriyor, renk eşitliği de sağlıyor ama gelgelelim ki ben böyle bir yağlandırma görmedim! Bende mi problem var anlamadım ama yanaklarıma kadar yağlı uyanıyorum sabah. Bir de sivilcelere pek bir etkisi de olmadı. 

  Ürün 100 ml ve 150 tl civarı. 6 aydan fazla gideceğini düşünüyorum. Ama üstte yazdıklarımdan dolayı eksileri ağır bastı ve tekrar almam.

  Not: içinden spatulası çıkmıyor, sürümü çok da hijyenik değil o açıdan.

  ilgili medya:
  1
  19 mayıs 2019 21:49 19 mayıs 2019 21:51

  1. Bu kremin testerini kullanmıştım ilk olarak. Tez yazma dönemimdi ve o dönem cildimde çok derin bir sivilce olmuştu. Ben biraz oynayınca korkunç bir hal aldı ve çukur şeklinde iz kalacağını düşünüyordum. Tester ürünü bir haftadan uzun süre sadece sivilceye denk gelecek şekilde kalın bir tabaka halinde günde 4 kez falan sürdüm. Bazen de roc pro cica balm ile destekledim. Sivilcem nerdeyse hiç çukur bırakmadan iyileşti, geride hafif kırmızı lekesi kaldı. Bunun üzerine tam boyunu justin beauty’den sipariş ettim. Şimdi akşam rutinimde tonikten sonra nemlendirici olarak kullanıyorum.

  Kavanozda 100 ml olarak geliyor. Kutudan spatula tarzında bişey çıkmadı. Çok hijyenik bulmuyorum bu paketlemeyi. Cildim yağlı karma olmasına rağmen bu aylarda bana nemlendirmesi yeterli gelmiyor. Kuş burnu çekirdeği yağı ile birlikte kullanıyorum. Nemlendirici olarak kullandığımda sivilcelenme yapmadı. İlk sürdüğünüzde hafif yapış yapış bir his oluyor gerçekten ama ciltte ağırlık yapmıyor. Sabah uyandığımda jel nemlendiriciler sürdüğümde cildime yeterli gelmediği zaman aşırı yağlı bir ciltle uyanırdım bu kremde hiç bu şekilde uyanmadım. Yazın daha rahat kullanırım bu ürünü diye düşünüyorum. 

  Genel olarak içeriğinin temiz olması, 100 ml olması, sivilce yapmaması, bölgesel maske gibi kullandığımda güzel sonuçlar almam, hafif yapısı nedeniyle başarılı bulduğum bir krem oldu. 

  21 mart 2019 23:47