sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (21)
 • oylar (14)
 • medya (1)
4

21. kore cilt bakım ürünlerine merakımı başlatan ilk üründür kendileri. her yeni ürün denerken acaba sivilce yapacak mı korkusu yaşayan bende herhangi bir sivilce, iritasyon yapmadı. Yaz aylarında sabah akşam kullanıyordum ve temizleme hissi, kurutmaması gayet iyiydi. Ancak kış aylarında kurutma etkisinin fazla olduğunu düşünerek sadece sabah kullanımına geçtim. oldukça bereketli bir ürün ancak şu anki fiyatı çok pahalı bence. bitince bir daha almak isterim ama fiyatı beni düşündürür.

13 kasım 12:58 14 kasım 18:25

5

20. Ürünü bir nohut tanesinden bile alıp az su ile avuç içinde köpürtüp daha sonra yüze uyguluyorum. Çok köpüren bir ürün ve bol su ile durulamak gerekiyor. Yüzümü kurulduktan sonra tonik uygularken eğer iyi durulama yapmazsam yüzde köpük oluştuğunu farkettim. Ürünü yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Cilt tipim karma, zaman zaman çenemde çıkan ufak sivilceler oluyordu. Bu ürün ve arkasından aynı markanın aha/bha toniğini kullanıyorum sabah ve akşam. Cildimde bir aydınlanma oluştu ve sivilce sorunum büyük ölçüde geçti. Buarada ürünü kapağı aşağıda olacak şekilde koyduğumda kapak kenarlarından taşma oldu ve biraz ürün boşa gitti. Kapak yukarıda olacak şekilde bir yere koymanızı öneririm.

21 ekim 16:11

19. Kokusu rahatsız edici boyutta olan yüz yıkama jeli. Kullandığım süre boyunca olumlu bir etkisini gözlemlemedim hatta gergin ve mat bir görünüm verdiğini söyleyebilirim. Yağlı ciltliler sevebilir ama bence çok daha iyi, temiz içerikli yüz yıkama jelleri var üstelik kokuları da daha katlanılır.

19 ekim 02:21


18. cilt bakımın için 3 tane ürün seç ve sadece onları kullan deseler birisi kesinlikle bu ürün olurdu. zamanında onca para döktüğüm (gbkz: aesop) (gbkz: dermalogica) gibi kült cilt bakım markalarının temizleyicilerinde sülfat türevleri olduğunu öğrenince hepsini maalesef bitmeden çöpe attım ve bu ürüne geçtim. içerisinde çay ağacı olduğundan hafif küf gibi bir kokusu var, benim nedense hoşuma gidiyor. sonuçta lüks hissettirsin diye onca parfüm basılan üründen sonra kokuya çok da takılmıyorum açıkçası. ph'ı ciltle uyumlu olduğundan kesinlikle kurutmuyor, germiyor. ve gerçekten temizliyor. eşimin şakaklarında zaman zaman egzama döküntüleri oluyor, çay ağacı ona da çok iyi geldi, başta kokusuna laf etmişti ama tüpünü benden fazla bitirmiş.

gece kalıntı bırakacak bir maske yapmadığım ve yüzümde ekstra bir yağlanma hissetmediğim sürece sadece akşam duşta yağ bazlı temizleyicimin ardından uyguluyorum.

28 eylül 02:25 28 eylül 02:28

5

17. diğer yorumların aksine kokusu beni rahatsız etmedi hatta pek koku alamadım bile. fazla köpürmeyen, yüzden temizlemesi kolay ve karma cildimi kurutmayan bir temizleme jeli. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve kullandığım sırada aktif sivilcelerim vardı, onların üstünde bir etkisini göremedim.

22 eylül 12:38

16. Şu an kullandığım temizleme jelim. Tavsiyelere istinaden aldım. Gayet memnun kaldım temizlemesi bakımından performansı iyi ve kızarıklık veya gerginlik hissi oluşturmadı cildimde. Tabii bunu kullandıktan sonra yine iyi nemlendirmek gerekiyor.

5 eylül 12:31 17 eylül 06:48

15. Ürünü Çisem Çakır tavsiyesi ile aldım.Henüz 2 hafta olduğu için memnuniyetimle ilgili yorum yapamıyorum fakat şimdilik şunu söylemek istiyorum.Eğer astım,kokulara karşı hassasiyet ya da alerjiniz varsa ürünün kokusunun yoğun olduğunu belirtmek isterim.Benim böyle bir sorunum olmamasına rağmen kullandığımda sanki bir ara kokusu nedeniyle tıkanır gibi oldum.Bu nedenle lütfen dikkatli olun.

11 ağustos 11:32


14. Kore ürünlerine merak sardıgım bir zaman da Cosrx in bu çok tavsiye edilen ürününü aldım ve gece rutinime ekledim. Ürün söylendiği gibi gerçekten yogun bir çay agacı kokusuna sahip. Elim de köpürterek yüzüme uyguladım ve dairesel hareketlerle biraz masaj yaptım. Yıkadıgımda yumusak bir cilt ve her ürüne genelde hassasiyet gösteren cildimde hiç kızarıklık belirtisi olusturmadı.Ürünü gerçekten sevdim, şimdi La roche posayin toleriane serisiyle beraber dönüşümlü kullanıyorum. Gayet memnunum. Hassas ciltlere tavsiye edilir. Fakat yine de öncesinde yüzünüzün küçük bir bölgesinde kullanırsanız cildinizin nasıl tepki verebileceğini önceden görmüş olursunuz.

26 temmuz 18:00

13. Sabahları ve o gün makyaj yapmadıysam akşam da kullandığım temizleyici. Elimde la roche posay toleriane mousse gel olmasına rağmen meraktan aldım ve çok hoşuma gitti. Kokusu dışında memnunum ama gözümü yakmadığı için de tekrar alırım sevdim kendisini. Kuru ciltliyim cildimi germemesi de çok hoş.

30 mayıs 15:48

12. cildim karma. bu temizleme jeli yıkadıktan sonra bende biraz gerginlik yapıyor. sanırım yağlı ciltler daha çok sevecektir. içeriği temiz. ve söyledikleri gibi buram buram bitki kokuyor. eğer elle köpürmekte zorlanan varsa yada bol köpükle yüzünüzü yıkamayı seviyorsanız MISSHA Whipping Bubble Maker' ı öneririm. az bir ürünle bir sürü köpük yapabiliyorsunuz. hem de çok eğlenceli

20 mayıs 17:01