sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24)
 • oylar (14)
 • medya (1)

24. bir nohut tanesi kadar ürünün bütün yüze yettiği cosrx’in yüz yıkama jeli. temizleyici olarak çok memnunum, bıraktığı his gerçekten tatmin edici. sivilceye yatkın cildimde sivilce oluşturmadı ama varolanlar üzerinde de bir etkisini gözlemlemedim.  bereketli bir ürün. cildimi biraz gerdi ama hafif bir nemlendiriciyle bile bu etkiden kurtulabiliyorum. başta kokusu beni biraz rahatsız etse de şu an kokuya alıştım. bittikçe alacağım bir ürün.

13 aralık 2018 15:44

23. Kore ürünlerine başladığın ilk ürünlerden biri. Cildimi temizliyor, kurutmuyor, sivilceye sebep olmuyor, içeriği kötü değil; daha ne olsun ki. 

7 aralık 2018 19:24

22. Çisem çakır’ın videolarını izledikten sonra düşük phlı olması sebebiyle tercih ettiğim ürün. Birinci kutum bitmek üzere. Çok sorunlu bir cildim yok, bu jelden tek beklentim; güzel temizlemesi ve kurutmamasıydı. Beklentilerimi karşıladı. Yukarıdaki süslülerin de belirttiği üzere yoğun çay ağacı kokusu var ama beni rahatsız etmesi

Dolar zamlarından sonra fiyatı çok arttığından tekrar alır mıyım bilmiyorum. 

4 aralık 2018 23:03

4

21. kore cilt bakım ürünlerine merakımı başlatan ilk üründür kendileri. her yeni ürün denerken acaba sivilce yapacak mı korkusu yaşayan bende herhangi bir sivilce, iritasyon yapmadı. Yaz aylarında sabah akşam kullanıyordum ve temizleme hissi, kurutmaması gayet iyiydi. Ancak kış aylarında kurutma etkisinin fazla olduğunu düşünerek sadece sabah kullanımına geçtim. oldukça bereketli bir ürün ancak şu anki fiyatı çok pahalı bence. bitince bir daha almak isterim ama fiyatı beni düşündürür.

13 kasım 2018 12:58 14 kasım 2018 18:25

5

20. Ürünü bir nohut tanesinden bile alıp az su ile avuç içinde köpürtüp daha sonra yüze uyguluyorum. Çok köpüren bir ürün ve bol su ile durulamak gerekiyor. Yüzümü kurulduktan sonra tonik uygularken eğer iyi durulama yapmazsam yüzde köpük oluştuğunu farkettim. Ürünü yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Cilt tipim karma, zaman zaman çenemde çıkan ufak sivilceler oluyordu. Bu ürün ve arkasından aynı markanın aha/bha toniğini kullanıyorum sabah ve akşam. Cildimde bir aydınlanma oluştu ve sivilce sorunum büyük ölçüde geçti. Buarada ürünü kapağı aşağıda olacak şekilde koyduğumda kapak kenarlarından taşma oldu ve biraz ürün boşa gitti. Kapak yukarıda olacak şekilde bir yere koymanızı öneririm.

21 ekim 2018 16:11

19. Kokusu rahatsız edici boyutta olan yüz yıkama jeli. Kullandığım süre boyunca olumlu bir etkisini gözlemlemedim hatta gergin ve mat bir görünüm verdiğini söyleyebilirim. Yağlı ciltliler sevebilir ama bence çok daha iyi, temiz içerikli yüz yıkama jelleri var üstelik kokuları da daha katlanılır.

19 ekim 2018 02:21

18. cilt bakımın için 3 tane ürün seç ve sadece onları kullan deseler birisi kesinlikle bu ürün olurdu. zamanında onca para döktüğüm (gbkz: aesop) (gbkz: dermalogica) gibi kült cilt bakım markalarının temizleyicilerinde sülfat türevleri olduğunu öğrenince hepsini maalesef bitmeden çöpe attım ve bu ürüne geçtim. içerisinde çay ağacı olduğundan hafif küf gibi bir kokusu var, benim nedense hoşuma gidiyor. sonuçta lüks hissettirsin diye onca parfüm basılan üründen sonra kokuya çok da takılmıyorum açıkçası. ph'ı ciltle uyumlu olduğundan kesinlikle kurutmuyor, germiyor. ve gerçekten temizliyor. eşimin şakaklarında zaman zaman egzama döküntüleri oluyor, çay ağacı ona da çok iyi geldi, başta kokusuna laf etmişti ama tüpünü benden fazla bitirmiş.

gece kalıntı bırakacak bir maske yapmadığım ve yüzümde ekstra bir yağlanma hissetmediğim sürece sadece akşam duşta yağ bazlı temizleyicimin ardından uyguluyorum.

28 eylül 2018 02:25 28 eylül 2018 02:28

17. Şu an kullandığım temizleme jelim. Tavsiyelere istinaden aldım. Gayet memnun kaldım temizlemesi bakımından performansı iyi ve kızarıklık veya gerginlik hissi oluşturmadı cildimde. Tabii bunu kullandıktan sonra yine iyi nemlendirmek gerekiyor.

5 eylül 2018 12:31 17 eylül 2018 06:48

16. Ürünü Çisem Çakır tavsiyesi ile aldım.Henüz 2 hafta olduğu için memnuniyetimle ilgili yorum yapamıyorum fakat şimdilik şunu söylemek istiyorum.Eğer astım,kokulara karşı hassasiyet ya da alerjiniz varsa ürünün kokusunun yoğun olduğunu belirtmek isterim.Benim böyle bir sorunum olmamasına rağmen kullandığımda sanki bir ara kokusu nedeniyle tıkanır gibi oldum.Bu nedenle lütfen dikkatli olun.

11 ağustos 2018 11:32

15. Kore ürünlerine merak sardıgım bir zaman da Cosrx in bu çok tavsiye edilen ürününü aldım ve gece rutinime ekledim. Ürün söylendiği gibi gerçekten yogun bir çay agacı kokusuna sahip. Elim de köpürterek yüzüme uyguladım ve dairesel hareketlerle biraz masaj yaptım. Yıkadıgımda yumusak bir cilt ve her ürüne genelde hassasiyet gösteren cildimde hiç kızarıklık belirtisi olusturmadı.Ürünü gerçekten sevdim, şimdi La roche posayin toleriane serisiyle beraber dönüşümlü kullanıyorum. Gayet memnunum. Hassas ciltlere tavsiye edilir. Fakat yine de öncesinde yüzünüzün küçük bir bölgesinde kullanırsanız cildinizin nasıl tepki verebileceğini önceden görmüş olursunuz.

26 temmuz 2018 18:00