yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (40)
  • medya (2)
  5

  64. Cildin ph ına uygun kore menşeili yüz yıkama jeli. Ben korendy den 89.90 a aldım. Öncelikle yanaklarım ve çenem kuru, diğer yerler normal tipte. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Nohut kadar kullanmak yüze gayet yetiyor ve bol köpürüyor. Bereketli bir ürün. Kokusu yoğun bir şekilde çay ağacı kokuyor. Yüzü gayet güzel temizliyor lakin düzenli yıkamada gözenekler temiz ise temiz hali devam ediyor veya yüzeysel siyah nokta, sebase filamentleriniz varsa onları da çok iyi temizliyor. Benim gözeneklerim çok derin. Çok derindeki siyah noktalara etki etmedi. Yüze aydınlık, duru bir görüntü veriyor ve günlük kullanım için çok beğendim. Cildi çok hafif geriyor. Ben de herhangi bir sivilceye veya irritasyon sebep olmadı. İçeriği de temiz. Yoluma kendisiyle devam edeceğim çünkü f/p olarak beni çok tatmin etti.

  25 kasım 23:20

  5

  63. Double cleansing yaptığım İçin aldığım jel temizleyici. Ben yağ bazlı temizleyici olarak avokado yağı kullanıyorum kimyasal bir ürün almadım o yüzden de su bazlı temizleyicimin gerçekten arındırıcı olması lazım. Bu ürünü ıslak elime çok az döküp köpürterek yüzüme uyguluyorum. Yağı kiri o kadar güzel arıtıyor ki mikrofiber bezle yüzümü kuruluyorum ve bir gram kir görmüyorum. Gıcır gıcır yapmıyor normal düzeyde kurutuyor cildi ne çok az ne çok fazla. İrritasyon sivilce hassasiyet yapmadı ve kuru ciltliyim. Genel olarak sevdiğim bir ürün oldu fiyatı da kullanım miktarına göre fena değil çünkü çok az alıp köpürtüp uygularsanız bol bol yetecektir. Kokusu da çay ağacı yağına benziyor ama öyle yoğun bir koku değil. 

  16 ekim 14:43

  4

  62. Herkes gibi ben de kore cilt bakımına geçişte en çok kullanılan ve önerilen yüz temizleme jeli olduğu için tercih ettim. Cildim karma, sivilce ve komedona ayrıca lekelenmeye de meyilli. Yüz temizleme jelinden çok fazla şey beklememek gerektiğini düşünüyorum. Temiz içerikli, ph’ı cilde yakın ve cildi güzelce temizleyen bir jel ve bu özelliklerin hepsini tek bir temizleme jelinde bulmak biraz zor. Sivilcelerime, siyah noktalarıma bir yararı olmadı ama cildimin iyi temizlendiğini hissediyorum, yağ bazlı temizleyicimi de güzel arındırıyor, kokusu beni rahatsız etmiyor. Islak ciltte biraz çok aldıysam fazla köpürüyor. Satın almadan önce bir arkadaşım içinde çok az ürün kalmışken bana vermişti denemem için, bitti bitecek diye diye 2 haftaya yakın kullandım. O yüzden çok bereketli bir ürün, fiyatını uzun süre bitmeyecek olmasından çıkarıyor gibi. Bittikten sonra wishtrend’in asitli temizleme jelini almak istediğim için almayacağım.

  9 ekim 10:34


  61. Verdigi temizlik hissi dışında hiç bir fark oluşturmadı bende. Koku hassasiyetim yoktur ama bunun kokusu içeriğinde ki çay ağacı yağı sebebiyle bana göre dayanılır gibi değil.

  9 ekim 02:29

  4

  60. yoğun çay ağacı kokan, cildi çok yıpratmayan, ama çok da bir numarası olmayan bir yüz yıkama jeli. kokusu benim hoşuma gitti ancak hassas bünyeleri rahatsız edebilir. cildimde hiçbir farklılık yok, herhangi bir olumsuz reaksiyona da yol açmadı. ama ferah, çay ağacından kaynaklanan fresh bir his bırakıyor yıkadıktan sonra. fakat fiyatına göre hiçbir cazibesi de yok bana kalırsa, bitince almayacağım, avene cleanance çok daha uygun fiyatlı bir alternatif bence.

  8 ekim 11:48

  4

  59. sorunsuz ciltler için çok güzel bir temizleyici. temzilik hissini veriyor, cildi yormuyor kurutmuyor. ama sivilce ve siyah noktaları geçirme gibi bir özelliği yok.

  30 eylül 13:37 30 eylül 13:40

  58. kore menşeili yüz temizleme jeli. ucuz oduğu zamanlar ilk olarak (bkz: justinbeauty.net)'ten almıştım. 54 tl gibi bir fiyatı vardı. Sabahları kullanmanın uygun olduğu yazsa da ben akşamları da kullanmıştım. Kuru ve hassas ciltli olduğum için temizleme köpüğü veya jeli bulmak benim için zor oluyor. Ciltte diğer temizleyicilere oranla daha az kuruluk hissi bırakıyor. Ama şunu da eklemeden geçmeyeyim bitirmeye yaklaştıkça jelin verdiği kuruluk hissi arttı. Son kullanma tarihi sebebiyle mi böyle oldu bilmiyorum.

  29 eylül 14:45 29 eylül 17:47


  3

  57. birkaç aydır kullanmakta olduğum yüz temizleme jeli.

  öncelikle cildim kuruya dönük karma. bu zamana kadar hangi ürünü kullanırsam kullanayım yanaklarım ardından hemen geriliyordu, nemlendirici sürmek zorunda kalıyordum. bu ürün için o açıdan çok ümitliydim.

  ürün hakkında özetle sivilcelere iyi geldiği, güzelce temizlediği ve germediği söylenir. benim yorumumsa, evet güzelce temizliyor. ama bu kadar. sivilcelere hiçbir etkisi yok ve yanaklarım bu üründe de geriliyor. açıkçası performans olarak drugstore temizleyicilerden pek farkını göremedim. bir artı yönü içeriğinin güzelliği. ayrıca 150 gr bir ürün ve az kullanmamama rağmen bana 6 ay gider diye düşünüyorum. şu an 3 ay oldu ve kutu pek hafiflemedi.

  6 eylül 23:25

  5

  56. Erkek arkadaşımı da teşvik ettim (cilt bakımına zorladım da diyebiliriz.) birlikte 3,5 ay kullandık. İki kişi 3,5 ay ve kaliteli ürün ben okeyim yani. Kendisi yağlı bir cilde sahip benimse kuru ve hassas. Ek olarak sedef hastasıyım. Tüm cilt tipleri olayı hikaye değilmiş o yüzden gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. En önemlisi yüzümde dönem dönem ortaya çıkan sedefler artık yok. Bunda tonik daha etkili olmuş olabilir gerçi bilmiyorum. Onuda aşağıya bıraktım. Sonuç olarak yaz - kış yüzüm pul pul oluyor, makyaj yaptığımda leeeş gibi duruyor diyorsanız alın kullanın net pişman olmazsınız.

  Tonik - Klairs - Supple Preparation Facial Toner

  24 ağustos 23:06

  55. yüzü oldukça iyi temizliyor ve verdiği yumuşaklık hissi mükemmel. adeta günahlarımdan arınıyorum

  18 ağustos 07:05