yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (82)
  • oylar (54)
  • medya (3)

  82. O kadar ağır çay ağacı yağı kokuyor ki. Alerjik cildimde hassasiyet yarattı. Köpürtmesi çok zor garip bir kıvamı var. Sevemedim maalesef yollarımızı ayırdık. 

  4 mayıs 22:47

  4

  81. karma cildim var, regl dönemlerimde ufak sivilcelerim olur sadece. Bu ürün cildimi kurutmuyor, temizlendiğini hissediyorum ama öyle büyük etkisi de olmuyor. Sadece sabahları yüzümü yıkamak için kullanıyorum, akşamları makyaj sonrası, günün yoğunluğu vs için yetersiz kalıyor gibi hissediyorum bu sebeple akşamları ayni markanın salisilik asitli olan daily gentle cleanser kullanıyorum tam oluyor 🥰

  16 nisan 21:57

  5

  80. kurumaya meyilli olan cildimi kurutmadan nazik bir şekilde temizlediği için çok memnun kaldım. diğer su bazlı temizleyicilerin ciltte bıraktığı gergin ve kuru hissi kesinlikle vermiyor. ben yağ bazlı temizleyici ile yüzümü yıkadıktan sonra kurulamadan direkt ıslakken bu ürünü çok az miktarda kullanıyorum ve kalıntı bırakmadan güzelce temizliyor. kuru ciltlerinde memnun kalabileceği bir su bazlı temizleyici.

  16 nisan 16:42 16 nisan 16:43


  79. Çok memnun olduğum, uzun zamandır sabah ve akşam olmak üzere, günde 2 kez kullandığım jel. Karma cildimde asla kuruluk yapmadı, tahriş etmedi. Cildimi germeden yağdan temizleyip arındırdı. Ürünü kullandıktan sonra gelen aydınlık görünümü de sevdim. Kesinlikle bugüne kadar kullandığım en iyi temizleyici.

  16 nisan 11:22

  5

  78. cildi güzel temizlediğine inanıyorum ve kullanmaya başladığımdan beri olan sivilcelerimi geçirdi ve yeni sivilce çıkarmadı. içeriği de genel olarak temiz. niveanın ya da biodermanın jelleri gibi içinde sülfat yok. ph derecesi de gayet ideal. sadece fiyatı bir tık yüksek. fiyatını yüksek bulanlara (link: https://www.gratis.com/bee-beauty-organik-sertifikali-kopuk-temizleyici-150-ml/urun/10167294 bunu) (indirimden alın bence) öneririm. bende narlısı vardı ve severek kullanıyordum. fiyatı aşırı ucuz zaten. bu tarz ucuz jellerin ya da köpüklerin arasında en iyisi benim gözümde.

  14 nisan 18:48

  3

  77. 2-3 aydır kullandığım temizleyici. Cildimin gerçekten arındığını hissediyorum kullanınca ama cildim kuru olmamasına rağmen yüzümde bir gerginlik hissediyorum yıkadıktan sonra. Siyah nokta ve sivilce azaltma konusunda da bir etkisini görmedim. 

  13 nisan 19:07

  5

  76. Şimdi süslüler, biodermA sından la Roche posay inden Kore markalarına kadar çoğu çoğu temizleme jeli artık fiyat olarak belli bir eşinin üstünde ve bu temizleme jeli 89 TL lik fiyatıyla bunların arasında fiyatı yüzünden eleştirilecek bir ürün değil diye düşünüyorum. ayıp etmiş olmayalım. Ayrıca bereketliliği zaten bir çok süslü tarafından dile getirilmiş. Kasımda aldım hala bitmedi benimki.

  İçinde çay ağacı yağı da bulunan bu jel, ismiyle sabah kullanım için pazarlanmış olsa gece de bence başka bir jelle alengir yaratmadan kullanılası bir ürün.

  Ürün deneyiminden bahsedecek olursak, yüzü sürekli kuruttuğu konusunda dert yanılmış ancak şunu artık anlamak gerekiyor. Temizleme jelleri yüzümüzdeki kirle birlikte sebumu da kaldırıp arındırdığı için cildinizi kuru ve gergin hissetmeniz normal. Cilt bakımının olayı budur. Temizlersin, sivilceni, ölü hücreni kurutursun; sonra kuruttuğunu ciltten kaldırıp o cilde kremle tonikle esansla ihtiyacın ne kadarsa nemi, vitamini basarsın. 

  Karma, yağlı cilde, makarna süzgeci gibi gözeneklere sahip biriyim.

  Ben de türlü türlü jeller denedim, yüzümü başta kuruttuğunu biliyorum, nemlendirme konusunda gerekeni yaptıktan sonra gördüm ki bu jel çok ideal ve yüzümü en yumuşak, yağ dengesi konusunda en dengede tutan jel.

  Ben pH dengelemesi yüzünden de bu üründen çok fayda gördüğümü düşünüyorum. Doku olarak yağlı pütürlü olan cildim kadife gibi oldu. Cildim asitten mahvolduğunda elimdeki jellerden sadece bu pH seviyesi 5-6 arasında olduğu için önerildi uzmanından. cildi çok kuru olan bundan şikayet eden süslülere krem yapılı temizleyiciler öneririm. Muhakkak alternatif ürünler var. Bu üründen sonra cosrx salisilik asitli temizleyiciyi kullanmak ise çok çok büyük yanlış. Bundan kurutma konusunda memnun kalmayan ondan hiç kalmaz. Çünkü tam sivilce canavarı olan o temizleyici yüzü neme çok daha muhtaç hale getiriyor ve asit içeriği cilt bariyerine zarar verebiliyor. 

  Ben iyi ki diyenlerdenim. Arkadaşlarımın bir çoğunda var, benden başka ürünlerle kombine eden ve cilt yapısı benden çok farklı olan. Bitince yeniden alma konusunda hemfikiriz.

  25 mart 22:06 25 mart 22:08


  75. Fiyatı biraz tuzlu olmasına rağmen oldukça bereketli bir ürün bu. Yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum ve bir o kadar daha gider gibi duruyor. Tabi ben yalnızca akşam kullanıyorum ve leblebi kadar alıyorum. Bir temizliyici de aradığım iki özelliği de taşıyor: uygun ph ve sülfat içermeme. İçerisinde sülfat olmamasına rağmen köpürmesi iyi ancak öyle aşırı bi köpük de beklemeyin. Sivilcelerimde belli bir azalma gözlemledim ama bi noktaya kadar elbette. Eğer çay ağacı yağına alerjiniz yoksa veya cildiniz aşırı hassas değilse tavsiye ederim.

  15 mart 12:24

  4

  74. kuru ciltliyim ve hormonel akne problemi yaşadığım için bu temizleyiciyi kullandım. Bence çok güzel ve sivilcelerin daha çabuk gitmesine etki ediyor. Ağır bir kokusu var ama ben seviyorum. Çok güzel köpürüyor ve azı çok olan ürünlerden. Bir süre sonra duşta boynum ve sırtım için kullandım. O bölgelerde ki sivilcelerimde çok işe yaradı. Bence cildi kurutan bir yapısı var. Ben zaten nemlendirmeye çok önem verdiğim için çok olumsuz etkilemedi. Ben yağlı ciltler için daha uygun olduğunu düşünüyorum. Parasını hakeden bir ürün. Bence en kötü özelliği paketlemesi. Akma yapıyor ve ürünün kıvamından dolayı ihtiyaçtan daha fazla ürün geliyor. Keşke pompalı bir paketlemesi olsaymış. Yoğun akne problemi yaşadığım dönemlerde tekrar alabilirim.

  9 mart 09:17

  3

  73. Neden bu kadar beğenildiğini anlamadığım temizleyici. Cildim karma, temizledikten sonra benim yüzümü çok kurutup gerim gerim geriyor. Azıcık bir ürün kullanmama rağmen o gerginlikler hissi hep oluyordu. kutuyu bitirmeme rağmen sivilcelerimi de geçirmedi. Hiç bir şekilde bir yararını görmedim.

  8 mart 11:55 8 mart 11:58