0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (0)

5. yaklaşık 10 ay boyunca kullanıp yeni bitirdiğim yüz temizleyici.bu 10 ay içerisinde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullandım kendisini.ben aldığımda 60 tl gibi bir fiyatı vardı ve 10 kocaman ay gittiğini varsayarsak fiyat performans olarak bence parasını çıkaran bir üründü.

yapısı krem formunda, küçücük bir miktarı tüm yüze yetiyor.krem formunda olmasına rağmen fazlasıyla köpürüyor ve cildi güzel temizliyor bence.etkilerine gelirsek öyle ahım şahım şeyler yapmadı cildimde.sivilce çıkarmadı ama olan sivilceleri söndürdüğünü de düşünmüyorum, normalde de 2-3 güne sönen sivilcelerim var, bir değişiklik olmadı açıkçası.risksiz bir ürün diyebilirim kendisi için.dediğim gibi 60 lira için iyi bir temizleyiciydi fakat şuan korendy de güncel fiyatı 105 lira.malum kur farkı evet ama 105 lirayı hak edecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum.bir daha alır mıyım, almam.

17 ağustos 22:46

4. Bir haftadır kullanıyorum çok memnunum yüzümü germedi. Akneli cildim var ama sivilcelerim için bi etkisi olmadı kullanmaya devam edeceğim.

17 temmuz 12:28

3. Yaklaşık üç ay önce korendy’den sipariş edip, sadece akşamları olmak üzere günde bir kez kullandığım temizleyici.

%0,5 oranda salisilik asit (bha) içermesi sebebiyle ölü cilt hücrelerini giderme ve sivilce oluşumunu engelleme vaadi var.

Aha, bha’nın cildimizde, tonik, essence ya da serum gibi durulama adımı olmayan ürünlerin içeriğinde bulunmasıyla daha etkin performans göstereceklerini düşünüyorum. O yüzden bu üründeki salisilik asit etkisini şöyle gördüm, böyle hissettim filan gibi size sunacağım argümanlarım yok.

Ürün beyaz renkte, pürüzlü bir dokusu var (ama asla partikülden ve fiziksel peeling yapısından bahsetmiyorum) ve turunçgil kokuyor. Fragrance ürün içeriğinde son madde olarak yer alıyor; yoğun ve rahatsız edici bir kokusu yok.

Sabahları yaz mevsiminde lrp effaclar kullanıyorum, bu üründeki kullanım dozum, effaclar dozumun neredeyse yarısı kadar. Ürünü parmak ucuma alıp, hafifçe yayıp yüzümde köpürtüyorum. oldukça bereketli. Kullandığım bu süreçte tüpün henüz yarısına bile gelmemişimdir, ürün 150 ml’lik ambalaja sahip.

Ürün gözlerimi hatta durulama faslını biraz geciktirsem dudaklarımı yakmaya başlıyor (temas ettiyse). Bu, oldukça hassas ciltler için kızarıklık ve irritasyon gibi sonuçlar doğurabilir anlamı taşıyor maalesef.

Kolay durulanıyor ve durulanırken cildinizdeki “gıcır gıcır”lığı hissedebiliyorsunuz. Yağı, kiri, tozu bir güzel arındırıyor. Ben fiziksel peeling yapma sıklığımı bu jel ile birlikte rutinimde daha seyrek hale getirdim diyebilirim. Ciltteki pütürleri büyük ölçüde gideriyor.

İçeriğinde ayrıca çay ağacı yağı ile pek çok Extract bulunuyor. Bu zamana kadar bütçemi aşmayan fiyatlarda bir yüz yıkama jelinde bu tarz içeriklere pek rastlamamıştım ben.

Aktif sivilceler üzerinde etkisi nasıldır bilemiyorum ama benim regl öncesi dönemde çıkan sivilcelerimin çıkmasını engellemedi. Çıkan sivilcenin daha erken iyileştiğini rahatlıkla söyleyebilirim ama.

Durulama, kurulama işleminden sonra ben cildimde fazlaca gerginlik hissediyorum. Vakit kaybetmeden cilt bakımındaki diğer adımlara geçiyorum. Bittiğinde tekrar alırım büyük ihtimalle.

(link: https://www.korendy.com.tr/products/cosrx-salicylic-acid-daily-gentle-cleanser şu da) benim aldığım sitedeki bilgileri.

4 temmuz 14:37


2. son 1 aydır kullandığım k beauty ürünleriyle ayşe çakar sayesinde tanıştığım ve çok memnun kaldığım bir ürün oldu kendisi yanında 3 tester ve kargo ücretiyle 72.90 tlye sipariş etmiştim ilk yıkadığınız anda cildinizi beyazlatıp aydınlatıyor sonra bu etkisi geçiyor tabiki ama cildi kesinlikle temizlediğini hissediyorsunuz bu zamana kadar birçok temizleme jeli kullandım fakat bunun gibisini kullanmadım ürün 150 ml ama çok azı köpürtmeye yetiyor kokusuda rahatsız edici değil hafif limonlu gibi bir kokusu var akneye meyilli ciltler kesinlikle sevecektir sivilcelerim azaldı bu ürün sayesinde deneyin ve farkı görün diyorum

12 haziran 14:46

1. hormonal akne sorunum için almıştım. çok azıcığı bile tüm yüze yetiyor. krem gibi yapısı var ph düşük bir ürün olduğu için yüzün asit dengesini koruyor. kapalı komedonlarımı sivilceleştirip çıkarıyor daha sonra da kurutup soyuyor. umarım artık hepsi biter süslüler.

10 şubat 10:41 18 mart 13:50