0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

3. yaklaşık 10 ay boyunca kullanıp yeni bitirdiğim yüz temizleyici.bu 10 ay içerisinde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullandım kendisini.ben aldığımda 60 tl gibi bir fiyatı vardı ve 10 kocaman ay gittiğini varsayarsak fiyat performans olarak bence parasını çıkaran bir üründü.

yapısı krem formunda, küçücük bir miktarı tüm yüze yetiyor.krem formunda olmasına rağmen fazlasıyla köpürüyor ve cildi güzel temizliyor bence.etkilerine gelirsek öyle ahım şahım şeyler yapmadı cildimde.sivilce çıkarmadı ama olan sivilceleri söndürdüğünü de düşünmüyorum, normalde de 2-3 güne sönen sivilcelerim var, bir değişiklik olmadı açıkçası.risksiz bir ürün diyebilirim kendisi için.dediğim gibi 60 lira için iyi bir temizleyiciydi fakat şuan korendy de güncel fiyatı 105 lira.malum kur farkı evet ama 105 lirayı hak edecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum.bir daha alır mıyım, almam.

17 ağustos 22:46

2. Bir haftadır kullanıyorum çok memnunum yüzümü germedi. Akneli cildim var ama sivilcelerim için bi etkisi olmadı kullanmaya devam edeceğim.

17 temmuz 12:28

1. son 1 aydır kullandığım k beauty ürünleriyle ayşe çakar sayesinde tanıştığım ve çok memnun kaldığım bir ürün oldu kendisi yanında 3 tester ve kargo ücretiyle 72.90 tlye sipariş etmiştim ilk yıkadığınız anda cildinizi beyazlatıp aydınlatıyor sonra bu etkisi geçiyor tabiki ama cildi kesinlikle temizlediğini hissediyorsunuz bu zamana kadar birçok temizleme jeli kullandım fakat bunun gibisini kullanmadım ürün 150 ml ama çok azı köpürtmeye yetiyor kokusuda rahatsız edici değil hafif limonlu gibi bir kokusu var akneye meyilli ciltler kesinlikle sevecektir sivilcelerim azaldı bu ürün sayesinde deneyin ve farkı görün diyorum

12 haziran 14:46