girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (3)

28. hindistan cevizli saç kremine bittiğim markadır kendisi

21 mayıs 22:18

27. bende bu markanın detox maskesi ile peelingi mevcut. gratiste indirmde olduğundan denemek amaçlı almıştım. maskesini oldukça sevdim aslında. cildimi arındırdığını hissediyorum. peelingini ise sivilcelerim olmasından dolayı zaten bir çekincem mevcut. peelingi aktif sivilcem olmayan bölgelere duşta uyguluyorum. bu ürünün tanecikleri oldukça ufak ve dikkatli kullanılması halinde yüzü çizmiyor. öyle aman aman bir etkileri olduklarını söyleyemem ama sivilce veya iritasyona sebep olmadığından dolayı sevdim.

21 mayıs 11:00

26. Mango ve papayalı el kremine sahip olduğum marka kullandığım an 15 sn kadar ellerimde karıncalanma ve yanma oluyor. İlk kullandığımda yanımda lipbalm yoktu ve rujumun altına sürmüştüm yok böyle bir yanma gözlerimden bile yaş geldi. Dudaklarım şişti 30-40 saniye kadar ortalama bir hissizlik oldu filan. 10 dakika kadar şiş kaldılar. “Aaa alerjim mi var acaba?” diyim bir arkadaşıma da denettiğimde aynı tepkiyi verdi. Denemeden almayınız, bir dost.

21 mayıs 04:13


25. 2 hafta önce keratin pro serisinin şampuan ve saç kremini aldım. Saçlarımda işlem yok, her gün yıkamaktan dolayı çok fazla elektriklenme ve kuruma problemi yaşıyordum. İstediğim saçımdaki yıpranmışlığı biraz onarması ve sağlıklı görünüm vermesiydi. 2 hafta belki kısa bir zaman ancak pek verim alamadım ben. Kokusu çok güzel, sırf kokusu için bile kullanmaya devam ederim ancak şampuanı saçımı çok ağırlaştırdı. Saç kremi ise klasik saç kremi gibi. Yumuşatma dışında bir etkisini göremedim henüz. Bunları kullanmayı bitirince argan yağlısına şans vermeyi düşünüyorum. Bunların dışında fiyatı cep dostu. indirimli 8 tl. saçımda kayda değer bir değişim gözlersem editleyeceğim.

28 nisan 22:27

24. Gratis'lerde satılan ingiliz menşeili uygun fiyatlı kişisel bakım markası. Benim bu markayla tanışmam frizz no more serisindeki serumla oldu. Meşrutiyet gratis'in outlet bölümünden 3 tl'ye almıştım ve hiç ummadığım bir performans gösterdi. Kurumaya yakınken uçlarına sürüyorum (elseve ile dönüşümlü) ve elektriklenmeye karşı iyi koruduğunu düşünüyorum. Serumdan memnun kalınca markayı sözlükten biraz araştırdım ve keratin pro serisinin şampuanını aldım. Hunca care defneli sarımsaklı şampuanın iyice kuruttuğu zavallı saçlarıma epey iyi geldi, yumuşattı. O bitince bir de frizz no more serisinin şampuanını deneyeyim dedim ve sanırım son kararım frizz no more. Çünkü gerçekten adının hakkını veriyor ve elektriklenmeyi önlüyor, saçı yatıştırıyor ama aynı zamanda söndürmüyor da. Saç kremi de var sanırım ama ben onu kullanmıyorum, kremim bittiğinde belki alırım. Hele indirimde bulunursa tadından yenmez. Kabaran saçlarıyla başı dertte olan süslüler bir şans verebilir.

Edit: eksik bilgi.

5 nisan 22:42 5 nisan 22:54

23. gratise girince kendisine doğru yönlendiğimi hissettiğim british marka. asaleti ingiliz çayından. o argan yağlı saç kreminin yerini bende başka hiçbir şey tutamadı. meğer onsuz benim saçlarım keçeymiş.

26 mart 12:59

22. Şimdiye kadar yalnızca duş jellerini kullandığım, gratis’lerde satılan kozmetik markası.

Vanilla & macademia kokulu duş jeli hayatımın kokusu olabilir. Olağanüstü bir koku. Vanilya kokusunu oldum olası severim ama böylesini koklamadım. Parfümünü, oda kokusunu, tütsüsünü falan yapsınlar istiyorum. 

Düzenleme: yorumlarınızı okuduktan sonra aynı kokunun el kremini de aldım bugün. Mmm, mutlu olmak için bir sebebim daha var. Teşekkürler hatunlar(:

25 mart 01:39 26 mart 03:13


21. argan smooth maskesini kullanıyorum 2-3 haftadır. saçlarım yıllardır işlem görüyor, ilk kez biri bana uzaktan bakıp "saçların ne kadar yumuşak görünüyor" dedi. gerçekten hem gözle görülür hem de elle tutulur bir yumuşaklık var, üstelik kullanımdan sonra değil sadece. 2 duşta bir kullanıyorum, aradaki zamanda da aynı bakımlı görüntü devam ediyor. ayrıca kırıklarımda düzelme var (hask'ın argan yağını da kullanıyorum ilaveten). çok güzel bi şey bu.

24 aralık 2017 23:02

20. Bu markanın vanilla&macadamia cacoon hand cream’ine gratis baskını yaptığım bir günde el kremi araştırması yaparken vuruldum. Vuruldum ama nemlendirme özelliğinden çok kokusu ve dokusuna.  l’occitane shea vanilla bouquet el kremini elimin üstüne uyguladığımda ortama yayılan  kokuya ne denli vurulmuşsam bu kremde de benzer duyguları hissettim ürünün kapağını açtığım anda. İki kremden l’occitane nemlendiricilik özelliği yönünden baya önde olmakla birlikte f/p açısından bu kreminde pek aşağı kalır yanı yok. masa başında çalışırken bir taraftan ellerinizi nemlendirip bir taraftan da vanillanın o muhteşem kokusunun odanıza dolmasını sağlayarak ortamdaki tek düzeliği bir anlığına da olsa kırabilirsiniz. 

9 aralık 2017 23:00

19. Duş jelini ve photofocus radiantı denedim duş jelini beğenmedim kokusu pek kalıcı değil açıkçası .maskeyi ise beğendim cildime canlılık verdi ve çok güzel nemlendiridi .

23 kasım 2017 23:34