girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (3)

30. mango ve papayalı el kremine sahip olduğum marka kullandığım an 15 sn kadar ellerimde karıncalanma ve yanma oluyor. i̇lk kullandığımda yanımda lipbalm yoktu ve rujumun altına sürmüştüm yok böyle bir yanma gözlerimden bile yaş geldi. dudaklarım şişti 30-40 saniye kadar ortalama bir hissizlik oldu filan. 10 dakika kadar şiş kaldılar. “aaa alerjim mi var acaba?” diyim bir arkadaşıma da denettiğimde aynı tepkiyi verdi. denemeden almayınız, bir dost.

24 eylül 23:55

29. hindistan cevizi ve ballı olan duş jelini hiçbir yerde bulamadığım mis kokulu bir ürün yok hiçbir şekilde bi yerde istanbulda bildiğiniz yer varsa alırım bir dal 

8 ağustos 09:14

28. Normalde Yves Rocher kepeğe karşı ya da yağlı saçlar için olan şampuanlarını kullanırım. Creightons'ın da argan yağlı şampuanına ne zamandır elim gidip gidip geliyordu. kendisine geçtiğimiz hafta bir şans verdim. dUŞTA ELİME ORTALAMA MİKTARDA ALIP UYGULAMADIM AMA SAÇIM KÖpürmedi. bir miktar daha aldıktan sonra köpürme zahmetinde bulundu. Neyse kullandım iyi hoş da saçım bir sönük kaldı. Tam 1 gün geçmeden saçım yağlanmaya başladı. Sanırsınız saçımın yıkanmasından 2 gün geçmiş. Ayrıca ön kısımlarda hafif kepeklenme de yaptı. Tek kullanımda böyle negatif etkilerini gördükten sonra ikinci kez kullanmaya yüreğim dayanamayacağı için kendisini makyaj fırçalarımı köpüklemek için kulanacağım. Allahtan seyahat boy ürün aldım da üzülmedim verdiğim paraya.

6 ağustos 11:39


27. Gratiste seyahat boyunu sadece içinde coconut olduğunu gördüğüm için edindiğim üründür.

Saçlarımı iyi dizginledi

Çok hoş kokuyor

Bereketli değil fazla ürün kullanmak gerekiyor (saçlarım orta boyda olmasına rağmen )

Seyahat boy için bence fena bir ürün değil ancak benim egzamamı hareketlendirdiği için büyük boyunu deneyemiyorum.

3 ağustos 02:27

26. hindistan cevizli saç kremine bittiğim markadır kendisi

21 mayıs 22:18

25. bende bu markanın detox maskesi ile peelingi mevcut. gratiste indirmde olduğundan denemek amaçlı almıştım. maskesini oldukça sevdim aslında. cildimi arındırdığını hissediyorum. peelingini ise sivilcelerim olmasından dolayı zaten bir çekincem mevcut. peelingi aktif sivilcem olmayan bölgelere duşta uyguluyorum. bu ürünün tanecikleri oldukça ufak ve dikkatli kullanılması halinde yüzü çizmiyor. öyle aman aman bir etkileri olduklarını söyleyemem ama sivilce veya iritasyona sebep olmadığından dolayı sevdim.

21 mayıs 11:00

24. Gratis'lerde satılan ingiliz menşeili uygun fiyatlı kişisel bakım markası. Benim bu markayla tanışmam frizz no more serisindeki serumla oldu. Meşrutiyet gratis'in outlet bölümünden 3 tl'ye almıştım ve hiç ummadığım bir performans gösterdi. Kurumaya yakınken uçlarına sürüyorum (elseve ile dönüşümlü) ve elektriklenmeye karşı iyi koruduğunu düşünüyorum. Serumdan memnun kalınca markayı sözlükten biraz araştırdım ve keratin pro serisinin şampuanını aldım. Hunca care defneli sarımsaklı şampuanın iyice kuruttuğu zavallı saçlarıma epey iyi geldi, yumuşattı. O bitince bir de frizz no more serisinin şampuanını deneyeyim dedim ve sanırım son kararım frizz no more. Çünkü gerçekten adının hakkını veriyor ve elektriklenmeyi önlüyor, saçı yatıştırıyor ama aynı zamanda söndürmüyor da. Saç kremi de var sanırım ama ben onu kullanmıyorum, kremim bittiğinde belki alırım. Hele indirimde bulunursa tadından yenmez. Kabaran saçlarıyla başı dertte olan süslüler bir şans verebilir.

Edit: eksik bilgi.

5 nisan 22:42 5 nisan 22:54


23. gratise girince kendisine doğru yönlendiğimi hissettiğim british marka. asaleti ingiliz çayından. o argan yağlı saç kreminin yerini bende başka hiçbir şey tutamadı. meğer onsuz benim saçlarım keçeymiş.

26 mart 12:59

22. Zencefilli olan duş jeli efsanedir. Çok değişik bir enerji veriyor bana kokusu, anlayamazsınız...

25 mart 22:40

21. Şimdiye kadar yalnızca duş jellerini kullandığım, gratis’lerde satılan kozmetik markası.

Vanilla & macademia kokulu duş jeli hayatımın kokusu olabilir. Olağanüstü bir koku. Vanilya kokusunu oldum olası severim ama böylesini koklamadım. Parfümünü, oda kokusunu, tütsüsünü falan yapsınlar istiyorum. 

Düzenleme: yorumlarınızı okuduktan sonra aynı kokunun el kremini de aldım bugün. Mmm, mutlu olmak için bir sebebim daha var. Teşekkürler hatunlar(:

25 mart 01:39 26 mart 03:13