sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (32)
 • medya (3)

32. creme de coconut and keratin şampuanı ve keratinli saç kremini büyük bir hevesle kullandım ancak şişenin yarısında ikisinin de saçlarımda radyasyon etkisi yarattığını ve öbek öbek saç döktüğünü fark ettim. sabırla kullandım, hafiften kelleştim ama bitirdim. 

bir daha asla! 

bu arada charcoal clay maskesini araştırmadan aldım (ki nadir yaptığım bir hatadır) ve bir kez kullandıktan sonra kızarıklık yaptığını fark edip makeup alley ve bir iki farklı yerde kullanıcı yorumlarını okuyup dehşete kapıldım, ben ucuz atlatmışım tehlikeyi. milletin suratını tüp patlamış efekti/ mayın tarlası görünümü ve çeşitli korkunçluklarla bezemeyi başarmış. 

almayı düşünen varsa, güzelce bir araştırsın derim. 

3 kasım 2018 21:50 3 kasım 2018 22:21

31. çoğu ürününü severek kullandığım, gratis'te satılan ingiltere menşeili marka.

-(gbkz: creightons bath&shower) limonlu olanını severek kullanmıştım, çok güzel kokuyordu. arkasında "although i smell good enogh to eat, please don't" (yenilebilecek kadar güzel koksam da lütfen yemeyin) şeklinde bir uyarı vardı. (gizlinot: swh) daha sonra içeriğinden dolayı bir daha almadım.

-(gbkz: creightons perfectly clear calming spot gel) salisilik asit içeren sivilce ve leke jeli. 3,5 liraydı diye alayım demiştim seneler önce, çok memnun kaldım. yeni oluşan lekeler ve sivilceler üzerinde güzel etki gösteriyordu. fiyat/performans konusunda tavan yapan bir ürün-dü. artık asla bulamıyorum. sanırım satıştan kalktı.

-(gbkz: creightons keratin pro şampuan) & (gbkz: creightons keratin pro saç kremi ) ikisini birlikte kullandım. bir gratis indiriminde bir tanesini 6 liraya almıştım sanırım. fiyatına göre memnun kaldım ama diğer keratinli saç bakım ürünleriyle, örneğin hask'la karşılaştırdığımda o kadar da beğenmedim. bir de saçımda bıraktığı kokudan çok hoşlanmadım duştan çıkınca o saçlarının güzel kokma hissini yaşatmadığı için.

-(gbkz: creightons argan smooth şampuan ) & (gbkz: creightons argan smooth saç kremi ) & (gbkz: creightons argan smooth saç maskesi) bunları da yine aynı indirimde almıştım, şampuan ve saç kremi yine 6 liraydı. maske de uygundu diye hatırlıyorum. keratinli seriden çok daha fazla sevdim. maskesi de çok güzel yumuşatıyordu saçı. bir indirimde yakalarsam yine mutlaka alırım.

30 ekim 2018 12:18 30 ekim 2018 12:19

30. mango ve papayalı el kremine sahip olduğum marka kullandığım an 15 sn kadar ellerimde karıncalanma ve yanma oluyor. i̇lk kullandığımda yanımda lipbalm yoktu ve rujumun altına sürmüştüm yok böyle bir yanma gözlerimden bile yaş geldi. dudaklarım şişti 30-40 saniye kadar ortalama bir hissizlik oldu filan. 10 dakika kadar şiş kaldılar. “aaa alerjim mi var acaba?” diyim bir arkadaşıma da denettiğimde aynı tepkiyi verdi. denemeden almayınız, bir dost.

24 eylül 2018 23:55

29. hindistan cevizi ve ballı olan duş jelini hiçbir yerde bulamadığım mis kokulu bir ürün yok hiçbir şekilde bi yerde istanbulda bildiğiniz yer varsa alırım bir dal 

8 ağustos 2018 09:14

28. Normalde Yves Rocher kepeğe karşı ya da yağlı saçlar için olan şampuanlarını kullanırım. Creightons'ın da argan yağlı şampuanına ne zamandır elim gidip gidip geliyordu. kendisine geçtiğimiz hafta bir şans verdim. dUŞTA ELİME ORTALAMA MİKTARDA ALIP UYGULAMADIM AMA SAÇIM KÖpürmedi. bir miktar daha aldıktan sonra köpürme zahmetinde bulundu. Neyse kullandım iyi hoş da saçım bir sönük kaldı. Tam 1 gün geçmeden saçım yağlanmaya başladı. Sanırsınız saçımın yıkanmasından 2 gün geçmiş. Ayrıca ön kısımlarda hafif kepeklenme de yaptı. Tek kullanımda böyle negatif etkilerini gördükten sonra ikinci kez kullanmaya yüreğim dayanamayacağı için kendisini makyaj fırçalarımı köpüklemek için kulanacağım. Allahtan seyahat boy ürün aldım da üzülmedim verdiğim paraya.

6 ağustos 2018 11:39

27. Gratiste seyahat boyunu sadece içinde coconut olduğunu gördüğüm için edindiğim üründür.

Saçlarımı iyi dizginledi

Çok hoş kokuyor

Bereketli değil fazla ürün kullanmak gerekiyor (saçlarım orta boyda olmasına rağmen )

Seyahat boy için bence fena bir ürün değil ancak benim egzamamı hareketlendirdiği için büyük boyunu deneyemiyorum.

3 ağustos 2018 02:27

26. hindistan cevizli saç kremine bittiğim markadır kendisi

21 mayıs 2018 22:18

25. bende bu markanın detox maskesi ile peelingi mevcut. gratiste indirmde olduğundan denemek amaçlı almıştım. maskesini oldukça sevdim aslında. cildimi arındırdığını hissediyorum. peelingini ise sivilcelerim olmasından dolayı zaten bir çekincem mevcut. peelingi aktif sivilcem olmayan bölgelere duşta uyguluyorum. bu ürünün tanecikleri oldukça ufak ve dikkatli kullanılması halinde yüzü çizmiyor. öyle aman aman bir etkileri olduklarını söyleyemem ama sivilce veya iritasyona sebep olmadığından dolayı sevdim.

21 mayıs 2018 11:00

24. Gratis'lerde satılan ingiliz menşeili uygun fiyatlı kişisel bakım markası. Benim bu markayla tanışmam frizz no more serisindeki serumla oldu. Meşrutiyet gratis'in outlet bölümünden 3 tl'ye almıştım ve hiç ummadığım bir performans gösterdi. Kurumaya yakınken uçlarına sürüyorum (elseve ile dönüşümlü) ve elektriklenmeye karşı iyi koruduğunu düşünüyorum. Serumdan memnun kalınca markayı sözlükten biraz araştırdım ve keratin pro serisinin şampuanını aldım. Hunca care defneli sarımsaklı şampuanın iyice kuruttuğu zavallı saçlarıma epey iyi geldi, yumuşattı. O bitince bir de frizz no more serisinin şampuanını deneyeyim dedim ve sanırım son kararım frizz no more. Çünkü gerçekten adının hakkını veriyor ve elektriklenmeyi önlüyor, saçı yatıştırıyor ama aynı zamanda söndürmüyor da. Saç kremi de var sanırım ama ben onu kullanmıyorum, kremim bittiğinde belki alırım. Hele indirimde bulunursa tadından yenmez. Kabaran saçlarıyla başı dertte olan süslüler bir şans verebilir.

Edit: eksik bilgi.

5 nisan 2018 22:42 5 nisan 2018 22:54

23. gratise girince kendisine doğru yönlendiğimi hissettiğim british marka. asaleti ingiliz çayından. o argan yağlı saç kreminin yerini bende başka hiçbir şey tutamadı. meğer onsuz benim saçlarım keçeymiş.

26 mart 2018 12:59