girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • medya (7)

63. Pembe ve turkuaz crocband modellerine sahip olduğum nöbetlerimin kurtarıcısı biricik terliklerim. Çoğu kişinin aksine özellikle desenli çoraplarla kullanıldığında tipini sevimli buluyorum.

1 eylül 00:24

62. giydiğim en rahat terlik. işe giderken bile rahatlıkla kullanıyorum. Görünüşü kaba olabilir, öyle de. otobüse, metroya bindiğimde herkes gözünü dikip bakıyor. :d ben çorapla kullanıyorum. genelde. Çünkü daha önce burda okuduğumda çorapsız koku yaptığı yazılmıştı. Henüz öyle bir şey yaşamadım.

Kesinlikle tavsiye ediyorum

31 ağustos 13:40

61. Ayağımdaki çatlağın hatalı kaynaması ve yıllar içerisinde iyice sorunlu hale gelmesiyle ayakkabı giymek benim için bir eziyete dönüşmüştü. Kız arkadaşımın ısrarı üzerine bir çift beyaz olanından, Hepsiburada.com’dan iyi bir indirim yakalayıp yaklaşık yüz lira indirimle aldım. Evet görüntüsü pek şahane değil. Ama çoraplı olarak etek, pantul, elbise her şeyle kullanıyorum. Beyaz, siyah, lacivert, bej renklerini de hemen her şeyle yakıştırıyorum. Babet çorabı ile ayakkabı formuna getirip çorapsız görüntüye de bir nebze olsun kavuşabilirsiniz. Sorunlu ayakları olan her insan evladına şiddetle öneriyorum.

31 ağustos 09:39


60. özellikle küçük çocuklara çok yakıştırıyorum. zaten ayakları küçücük, bu terlikler onlarda daha bir sevimli duruyor.

ben giymek istemem ama. sırf crocs diye değil, deniz kenarı dışında genel olarak terlik giymeyi hiç sevmiyorum.

30 ağustos 23:05

59. Terlikleriyle sorunum yok ama içine uzun çorap giyildiğinde çıkan görüntüyü hiç beğenmiyorum. Bence sandalet içine çorap giymekten farkı olmuyor, sırf renkli bilmem ne diye farklı olmuş olmuyor yani. Küçükken bahçeye oyun oynamaya inerken mor olanından giyerdim, keşke anılarımda öyle kalsaydı. Ama tabii herkesin crocs'una kimse karışamaz.

30 ağustos 18:56

58. Pek hoş bir görüntüsü olmayan, gereksiz pahalı bulduğum ama aynı zamanda ayak görmeyi sevmeyen biri olarak moda olmasına içten içe sevindiğim terliklerdir.(gizlinot: Swh)

30 ağustos 18:45

57. Giydiğim en rahat terliklerden biri. Nöbette 24 saat ayakta kalsam da ayak tabanımda ağrı oluşturmuyor. Bunlardan sonra başka bir sey giymek gelmiyor icimden :) sıcakta ya da güneş altında kalınca küçülme yapıyor diyorlar ben gözlemlemedim. Hatta giydikçe genişliyor gibi geldi bana. laciverti her scrubs ın kot pantolonun altına uyuyor. Açık pembesini de alıp elbiselerimle kombinlemeyi planlıyorum :)

30 ağustos 12:54


56. terlikleri oldukça çirkin ama yağmurluk çizmeleri tatlı bence. hem de diğer yağmurluk çizmeler kadar ayağı terletmiyor, hafif ve rahat. şimdiye kadar en memnun kaldığım yağmurluk bot ve çizmelere sahipler.

30 ağustos 01:05

55. Sevgilim beyefendinin siyah olanını  yazın ayağından çıkartmadığı terliklerdir. Kotların, kaprilerin her şeyin altına giyiyor. Çok da güzel duruyor. Bi tane de ben edinmeyi düşünüyorum kırmızı veya mavi her şeyle güzel durur. Burada okudum çorapla giyenler olmuş düşününce yattı kafama :> Metro gross marketlere birkenstocklarla dönem dönem geliyor süslüler aklınızda bulunsun. Fiyatları 30-40 tl daha ucuz oluyor bazı modellerde. 

29 ağustos 13:35

54. seçtiğiniz modele göre terletme oranı değişen terlik. şöyle ki, eğer yanlarında da açıklık bulunan (link: https://images.crocs.com/is/image/Crocs/10001_6D1_ALT140?&fmt=jpeg&qlt=85,1&op_sharpen=0&resMode=sharp2&op_usm=1,1,6,0&iccEmbed=0&printRes=72&wid=1320&hei=1095&fit=fit,1 bu modeli) (gizlinot: klasik model diye geçiyor sanırım) tercih ederseniz, (link: https://stompfootwear.com/site/wp-content/uploads/2016/04/Crocs-Croc-Band-Red-White-1-5.jpg bu modele göre) daha az terleme sorunu yaşarsınız. koku sorununun da terlemeyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum.

günlük hayatta giymek için benim zevkime uymuyor ama hastanede çalışan bir çok arkadaşım özellikle nöbetlerde(gizlinot: çok rahat olduğunu söyleyerek) severek bu terliği kullanıyor. kendisi de benim kafamda bu nedenle hastane terliği olarak yer etmiş durumda.

2 ağustos 20:54