girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • medya (8)

63. Bende pembe crocband modelinden var. 2 yıldır araba yolculuklarında, plajda, koyda, dağ tepe geçmem gereken yerlerde, vs kullanıyorum ve hiç deforme olmadı. 

Bir de ben trendyol’dan 1 alana 1 bedava kampanyasına kardeşimle beraber girdiğim için “ucuza aldım :d” diyordum ama geçen yaz yunanistan’da mağazasına girince gözlerim açıldı. Babama indirimden derili modelini aldık ve 150₺ye denk geliyordu.

Yurt dışından almak çok daha mantıklı.

Tanım: dayanıklı ve fiyatını hak eden terlik-sandalet markası.

23 eylül 15:43

62. kırmızı ve pembe olmak üzere iki çiftine sahip olduğum terlik markası.

Bir tanesini dışarda diğerini evde kullanıyorum. Çorapla da çorapsız da ayağımda uzun saatler durmasına rağmen koku problemi yaşamadım. 

Dışarda giydiklerimi üç senedir kullanıyorum. Plajda, sokakta yürürken, yazılı kanyon vs. yerlerde, sıcakta kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ne ayağımı acıttı, ne de zarar gördü. Temizlemek için sıvı sabun ve suyla yıkayıp gölgede kurutuyorum ve direk güneş ışığına maruz bırakmıyorum.

Ayrıca görünüşlerini çok seviyorum. Mom jeans, tişört veya elbiselerle şahane bir yaz kombini olduğunu düşünüyorum. Gittigidiyordan aldığım jibbitzlerle de çok şirin gözüküyorlar. Farklı crocs modellerini de çok beğeniyorum. Amerika'ya gitme fırsatı yakaladığımda mağazalarından çıkmayacağım sanırım.

23 eylül 14:56

61. Pembe ve turkuaz crocband modellerine sahip olduğum nöbetlerimin kurtarıcısı biricik terliklerim. Çoğu kişinin aksine özellikle desenli çoraplarla kullanıldığında tipini sevimli buluyorum.

1 eylül 00:24


60. giydiğim en rahat terlik. işe giderken bile rahatlıkla kullanıyorum. Görünüşü kaba olabilir, öyle de. otobüse, metroya bindiğimde herkes gözünü dikip bakıyor. :d ben çorapla kullanıyorum. genelde. Çünkü daha önce burda okuduğumda çorapsız koku yaptığı yazılmıştı. Henüz öyle bir şey yaşamadım.

Kesinlikle tavsiye ediyorum

31 ağustos 13:40

59. özellikle küçük çocuklara çok yakıştırıyorum. zaten ayakları küçücük, bu terlikler onlarda daha bir sevimli duruyor.

ben giymek istemem ama. sırf crocs diye değil, deniz kenarı dışında genel olarak terlik giymeyi hiç sevmiyorum.

30 ağustos 23:05

58. Terlikleriyle sorunum yok ama içine uzun çorap giyildiğinde çıkan görüntüyü hiç beğenmiyorum. Bence sandalet içine çorap giymekten farkı olmuyor, sırf renkli bilmem ne diye farklı olmuş olmuyor yani. Küçükken bahçeye oyun oynamaya inerken mor olanından giyerdim, keşke anılarımda öyle kalsaydı. Ama tabii herkesin crocs'una kimse karışamaz.

30 ağustos 18:56

57. Pek hoş bir görüntüsü olmayan, gereksiz pahalı bulduğum ama aynı zamanda ayak görmeyi sevmeyen biri olarak moda olmasına içten içe sevindiğim terliklerdir.(gizlinot: Swh)

30 ağustos 18:45


56. Giydiğim en rahat terliklerden biri. Nöbette 24 saat ayakta kalsam da ayak tabanımda ağrı oluşturmuyor. Bunlardan sonra başka bir sey giymek gelmiyor icimden :) sıcakta ya da güneş altında kalınca küçülme yapıyor diyorlar ben gözlemlemedim. Hatta giydikçe genişliyor gibi geldi bana. laciverti her scrubs ın kot pantolonun altına uyuyor. Açık pembesini de alıp elbiselerimle kombinlemeyi planlıyorum :)

30 ağustos 12:54

55. terlikleri oldukça çirkin ama yağmurluk çizmeleri tatlı bence. hem de diğer yağmurluk çizmeler kadar ayağı terletmiyor, hafif ve rahat. şimdiye kadar en memnun kaldığım yağmurluk bot ve çizmelere sahipler.

30 ağustos 01:05

54. Sevgilim beyefendinin siyah olanını  yazın ayağından çıkartmadığı terliklerdir. Kotların, kaprilerin her şeyin altına giyiyor. Çok da güzel duruyor. Bi tane de ben edinmeyi düşünüyorum kırmızı veya mavi her şeyle güzel durur. Burada okudum çorapla giyenler olmuş düşününce yattı kafama :> Metro gross marketlere birkenstocklarla dönem dönem geliyor süslüler aklınızda bulunsun. Fiyatları 30-40 tl daha ucuz oluyor bazı modellerde. 

29 ağustos 13:35