yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • medya (9)

  110. Verdiğiniz parayı kurusuna kadar hakeden marka.ister evde giyin ister dısarıda inanılmaz rahat.birçok tedaviye rağmen gecmeyen topuk dikenini geçirmiştir.taklitlerinden uzak durun zira ayak sağlığı önemli.ayrıca soz konusu makyaj olunca dokulen paralar konuşulmazken bu markanın pahalılığı mı batıyor?benim kafa farklı çalışıyor sanırım.

  1 haziran 12:33

  109. intörn hekimlerin üniforması sayılabilir. normalde hiç giymeyeceğim, tarzımla örtüşmeyen modelleri var ama mecburen alacağım çünkü alternatifini bulamadım. (gizlinot: sabo’lara baktım ama ordan oraya koşuştururken uygun olur mu bilemedim :()

  ama şöyle bir problem var ki, internet üzerinde kendi sitesi ve trendyol dışında pek alternatif güvenilir satıcı bulamadım ve buralarda da var olan modeller ve numaralar pek güncellenmiyor. internette akasya ve palladium avm'de mağazası olduğu yazıyor ama sitesinde doğrulayan bilgi yok. alacaksam deneyerek almak isterim, eğer mağazalarından haberi olan varsa beni aydınlatabilir mi acaba?

  edit: akasya'da oldukça güzel bir mağazası varmış, merak edenler için ekleme yapmak istedim.

  31 mayıs 20:10 31 mayıs 23:53

  108. Yıkadım bir saatte balkonda kurumaya bıraktım. Ve bunu defalarca yaptım. Küçülme filan olmadı arkadaşlar. 

  Hastanede herkes bunlardan giyiyor hastane modası hatta. Benim de bir çift var. Nöbetlerde de giyiyorum. Dışarda da kotlarla çok tatlı oluyor. Yazın tatilde de giyiyorum. İsteyen istediği yerde alıp giyebilir herkesin hayatına kimse karışamaz:)

  31 mayıs 18:58


  107. daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama sakın ha güneşte bırakmayın. 5 dakika dahi olsa güneşte kaldığı zaman büzüşüp 3-4 numara küçülüyor ve bildiğim kadarıyla maalesef geri eski haline de döndürülemiyor.

  31 mayıs 13:14

  106. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmayan, modası 10-15 yıl önce geçen terliktir. Ben 26 yaşındayım, ortaokuldayken herkes bu terliklerden alırdı boynerde satılıyordu o zaman. O delikleri çeşit çeşit charmlarla doldurmak için yarışıyordu herkes, insanlar genellikle rahat ve eğlenceli olduğu için çocuklarına alıyorlardı. O zaman da hiç sevmezdim hala hiç sevmiyorum çünkü kaba görünüşlü ayakkabılardan hoşlanmıyorum. Bunu giyip yürüdüğümde ayağımı terletip vakumlayacakmış hissi var bir de. yapısı ve kullanım alanı olarak düşündüğümde yüzyıllardır türk hamamlarında kullanılan terlikler gibi, yani bence de tuvalet terliği. Bunu plajda giyen bir erkek gördüğümde buz gibi soğuyorum. Seveni sevsin yine, benden uzak dursun ama.

  Ekleme: uzun süre a101lerde satıldı, migrosta mütemadiyen satışı olan bir ürün, yüksek fiyatlı anlayışımın çok altında sıradan bir market ürünü

  31 mayıs 10:41 31 mayıs 10:43

  105. Belirli aralıklarla "tuvalet terliği xd" şeklinde tanımlanan ve bu tanımların ilk defa yapılmış gibi çok beğenildiği terlik markası. canım ülkemin yüksek fiyatlı ürünleri ve bu ürünleri satın alanları aşağılama çabasının bir türlü bitmeyişi konusunda foreo ile birlikte başı çeken kalemlerden biri.

  (bkz: Süslülerin high end marka nefreti)

  31 mayıs 08:19

  104. Bir kaç aydır ev terliği olarak kullanıyorum, gayet memnunum. Çıplak ayakla tam ayağı oturtmadan giyince vakumlu öpücük sesi çıkartmasından hoşlanmıyorum ama. 

  31 mayıs 04:48


  103. Tanım: karar mercii süslülerin belirttiğine göre Sağlık çalışanı olmayanların giyemeyeceği terlik -imiş. 

  Dönem dönem, crocs ve birkenstock başlıklarında, paramızı neye harcayacağımızın ve neye harcayamayacağımızın dersini alıyoruz.

  Size Güzel gelebilir, çirkin gelebilir tamamen kişiden kişiye değişen, göreceli bir mevzu. Yalnız kullanıcısı olarak deneyimlemediğiniz bir ürünün başlığına parasına değmediğini yazmak biraz komik değil mi? Ben de denemediğim ysl fondötenlere yazayım madem "essence alın o para verilir mi" diye. 

  4 yıllık kullanıcı olarak yorumum: koylarda, araba yolculuklarında ve plajlarda çok kullanışlı olan, parasını kesinlikle hak eden terlik markasıdır.

    

  31 mayıs 04:33

  102. 4 senedir ev terliği olarak giyiyorum çünkü henüz ondan daha rahatını bulamadım. sapasağlam duruyor. rahatına düşkün ve ayırabilecek bütçesi olanlara öneririm çünkü büyük konfor. malzemesi sağlamdır kolay kolay aşınmaz, yamulmaz. güneşin altında bırakmamak ve suya aşırı maruz bırakmamak iki kilit nokta. bunlara dikkat ederseniz değil 4 14 seneyi de çıkarır muhtemelen.

  yalnız herhangi bir markayı kullananları aklı sıra seviyesizce eleştirmeye çalışmak kadar büyük bir cringelik yok bu arada. ya kullanır ya kullanmazsınız. kullanan kesimden size ne ki. o zaman herhangi bir sebepten alamadığımız ya da almadığımız markaların başlıklarına saçma sapan şeyler yazalım. çiğsiniz.

  31 mayıs 04:26 31 mayıs 04:28

  101. Hayatımda "tuvalet terliği" kadar abes bir eleştiri görmedim.. cringe.

  Menşei amerika da olsa; Crocs avrupada özellikle almanyada yaşlılar, orta yaşlılar, çocuklar tarafından 10-15 yıldır çok tercih edilen bir ayakkabı/terlik. Kaldı ki koku önleyici antimikrobik ve kaymaz bir yapısı var. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşıyor oysa 10 yıl önce de satılıyordu. Sabolar veya crocs genelde hastane çalışanlarının favorisi rahat olduğu için. Daha rahat bir alternatif olmadığı için ki ülkemizde artık her şey pahalı.. insanlar alıyor. Ben kısa birsüre kullandım ve tekrar almayı düşünüyorum.

  Şıpıdık bir terlik değil dayanıklı suya yürüyüşe falan.

  Kim derdi ki crocs savunacağımı.. ama daha fazla dayanamadım vizyonsuz yorumlara..

  31 mayıs 04:07

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar