sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • oylar (11)
  • medya (3)
  5

  50. Bu yaşıma kadar neden bu markayı hiç duymamışım dediğim, dişçimin önerisiyle eczaneden aldığım müthiş dis fırçası. Fiyatı 45 tl ve başta önyargıyla yaklaştım. ancak gerçekten dişleri fırçalamada fark yaratıyor ve fiyat farkina değiyor. Sık kıllı ve her yere ulaşıyor. Benim çok hassas diş etlerim var bu sebeple ultra soft olanı aldım. Hem yumuşacık, diş etlerimi acıtmıyor hem de çok güzel temizliyor. Oralb signallerdense bu markayı deneyin derim. 

  10 mayıs 17:42 10 mayıs 17:43

  49. Bu markayı yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. Daha önce dişlerime diğer fırçaları kullanarak ne kadar nazik bakım yaptığımı sansam da hunharca davrandığımı anlayabiliyorum. Ben dönüşümlü olarak 1560 ve 3960 olanlarını kullanmaktayım. 1560 olan bile o kadar nazik şekilde temizliyor ki.

  Her şeye zam geldiği gibi bu ürüne de geçen seneye göre bayağı bir zam geldi ki sormayın gitsin. 2018 yazında eczaneden 18TL sonrasında 25 TL ye aldığım ürünleri, 2019 ocak 2 ayı sonunda 45 TL ye alabildim. İnternette 29-TL ye bile bulabilirken eczaneden alarak kazıklanmayın diyorum. Kampanyalı ikili setlerini internette rastlarsanız oradan almanız hem kesenize yarar sağlar.

  25 şubat 09:38

  48. Hunharca diş fırçalamalarim sonucu diş etimde çekilme olması sonucu diş hekimi tavsiyesi ile aldığım biraz pahalı ama yumuşak kıllı diş fırçası.

  24 şubat 21:20

  5

  47. 1 yıldır diş hekimimin önerisiyle kullandığım diş fırçası markası. Oral b'lere sensodyne'lere verdiğimiz paraya yazık gerçekten. Diş etlerimi kendi ellerimle mahvetmişim.

  Ben 5460 olanını kullanıyorum ve çok memnunum. Diş etlerini seven herkes düşünmeden alabilir.

  24 şubat 16:20

  5

  46. Çok uzun zamandır kullandığım diş fırçasını üreten marka. 5460 modelini kullandıktan sonra diğer diş fırçaları lavabo fırçası gibi kalıyor. Bir kere yokluktan sensodyne nin en yumuşak fırçasını almıştım fırçalamaya başladığım an diş etlerim kanamıştı. Vazgeçilmezimsin curaprox

  22 şubat 19:18

  45. Diş fırçaları ile ünlü olmasının yanında harika ağız bakım ürünleri de bulunan bir marka. 2 senedir Black and White diş macununu kullanıyorum ve 6 ayda bir diş taşı temizliğine giden ben 2 senedir dişçiye gitmedim, bu macuna bağlıyorum bu güzelliği. Sigara, kahve ve çay üçgeninin asla dişlerde lekelenmeye sebebiyet vermemesini sağlayan bi' macun kendisi.

  19 ekim 2018 01:41

  5

  44. Dişlerimde tel olduğu için ortodontik fırçasını kullanıyorum. 6 tane falan almışımdır şimdiye kadar. Aşırı memnunum. Arayüz fırçalarından pek memnun kalmadım fırçayı tutan aparat çok kısa sürede kırıldı bende. Kullanamadım. Şimdi Tepe’nin arayüz fırçasını kullanıyorum. Bir de Curaprox’tan cs 1009 single brush kullanıyorum. Malum diş telleri olunca yoğun bir temizlik istiyor. Diyeceğim o ki markadan çok çok memnunum

  22 eylül 2018 01:19

  43. Diş hekimliği son sınıf öğrencisi olarak 5460'ı 2-3 yıldır kullanıyorum. Zamanında workshoplarına katılarak markayla tanışmıştım. 5-6 arkadaşıma daha yaydim bu illeti. Başka ürün kullanamiyorlar artik keh keh. Düzenli diş fırçalayan birisiyseniz küçük bi peçeteyle dahi plak uzaklaştırabilirsiniz tabi amacımız max temizlik olduğu için öyle şeyler yapmıyoruz ama ultra soft olmasi temizlemiyor demek değil yani ne kadar kuvvetli/sert fırçalarsanız o kadar temiz olur diye bir şey söz konusu değil. Hatta bu yanlışlık yüzünden diş etleri çekiliyor, dişler aşınıyor...youtube'da firmanın efektif ağız temizliği üzerine videoları mevcut nasıl diş fırçalamanız gerektigine bakmanızı öneririm. Bu arada sert/orta sert fırcalarla kesinlikle dilinizi temizlememelisiniz, prekanseroz lezyonlara davetiye çıkarabilirsiniz. Dil temizleyici kullanmanızı öneririm ama 5460 ultrasoft olduğu icin kendisi oldukça uygundur.

  Not: fırçanızın kılları çok kısa sürede çiçek gibi sağa sola açılıyorsa, fırçanın üstündeki yazılar hemen siliniyorsa bütün günün hıncını dişlerinizden çıkarıyorsunuz demektir....

  27 ağustos 2018 12:10 27 ağustos 2018 12:14

  42. 5460 fırçası şimdiye kadar kullandığım en güzel fırçadır. Hem bu kadar yumuşak olup hem de bu kadar derin temizlemeyi nasıl yapabiliyor muhtemşem!

  Arayüz fırçalarını da tavsiye ederim.

  12 temmuz 2018 14:23

  5

  41. Piyasadaki en basarili dis fircasi markasidir. Bu fircayi doktorum onermisti eczaneden edindim. Ben simdiye kadar nasil dis fircalamisim bilmiyorum. Inanilmaz guzel temizliyor. Cok da guzel renkleri var. iyi ki varsin curaprox ❤️

  Bu arada ben ultra soft olani kullaniyorum. Dis eti problemimden dolayi. Baslarda temizlemiyormus gibi geliyordu, cunku eski fircalarimla dislerimi kanatarak fircaladigimdan. Ama isini cok iyi yapiyor bu firca. Mutlaka edinmelisiniz. 

  11 temmuz 2018 19:45