girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (811)
  • medya (4)

811. Allah belanı versin, sevemiyorum kimseleri. Mutlu musun?

7 ağustos 02:19

810. Seni çok özledim onur

6 ağustos 01:07

809. Gitmedim, hâla bekliyorum

5 ağustos 01:53


808. Her gün dua ediyorum senin için. Elimden bir şey gelmez.

5 ağustos 00:39

807. "Seni kaybetmekten o kadar korktum ki kaybettim."

4 ağustos 23:36

806. Korkarsam sakince ıslık çalarım, Ben susmam sen de susma ki korkmayalım

Malesef az sonra gitmem lazım, Huyum böyle aynı yerde hiç kalmamışım

Bir varmışım bir yokmuşum ..

(link: https://youtu.be/kMjaGPSKaw0 malesef ben de böyleyim), ne yapalım sevgilim ?

4 ağustos 00:02 4 ağustos 00:03

805. seni seviyorum, çok seviyorum. bütün bu yaşadıklarımızın sebebi seni çok seviyor olmam. iki yılda çok şey atlattık, çok kötü şeyler. elbette ki bunların az da olsa izi kalacaktı, bunu en başından biliyordun sende. benim şimdiki halimin, bugün yaşadığımız bu korkunç şeyin tek sebebinin ben olmadığımı sen de adın gibi biliyorsun. yorgunuz ikimizde, ama ben ortada iyileşmeyecek bir şey görmüyorum hele de bunca şeyin üstesinden gelebilmişken. evet inanmasan da takıntım geçti, ama bana ( beni üzmemek için de olsa ) söylediğin yalanlar yüzünden hala şüpheci yaklaşabiliyorum, kabul et sen de öyle yapardın. bana yaşattıklarını ayna yaptığımda sen de kendine gelemedin, mental olarak ne hale geldiğini ikimiz de gördük. o yüzden senem hanıma bakma sen, o ne biliyor ki, ne kadarını biliyor ki bu kadar konuşuyor. bizim tüm yaşadıklarımızı ikimizden başka bilen yok, birbirimize ne kadar iyi geldiğimizi de bilen yok. sen boşver herkesi, ben bütün sevgimle senin içindeyim. birbirimizi ancak biz iyileştirebiliriz inan bize su hamurum.

3 ağustos 22:57


804. Hayata dair bütün umutlarımı bir gece de kırdığın içimde yanan son ışığı da isteyerek söndürdüğün için artık ben seni affetmiyorum..

3 ağustos 09:54

803. O üzerinde kocaman “mis” yazan muzlu, çilekli, kakaolu çeşitleri olan pudingleri niye piyasadan kaldırdın ey mis süt (gerçi firmanın adı o mu bilmiyorum ama neyse) çocukken ne severdim, yerken hazine bulmuş gibi olurdum, kartonunu yırtıp diplerini falan yalardım. Ne de güzeldi hele çileklisi.. gittim belki aynı tadı alırım diye başka kutu puding aldım zaten sadece kakaolusu vardı o da hiiiiç aynı tadı vermedi. Ey mis süt birazcık insanlığın varsa o pudingleri aynı içerikle yine çıkarırsın buradan sana sesleniyorum :’(

ilgili medya:
1
1 ağustos 13:31

802. Değerimi anlaman için illa beni kaybetmen mi gerekiyor? 

1 ağustos 12:22