girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (849)
  • medya (3)

849. Allahın sevgili kuluymuşum ki seni stalklamayı bıraktım, artık diğerleri düşünsün :)

8 kasım 13:49

848. Bana mesaj attığından sevgilinin haberi var mı canısı

8 kasım 00:47

847. Beni neden sevmedin?

4 kasım 22:11


846. Seninle aramızda her zaman sevgi-nefret ilişkisi oldu. Evet çok güzel bir rengin var ama neden içinde gözeneklerimi belirginleştirecek derecede simlerin var????? Özür dilerim hot mama, sırf simlerin olduğu için seni elden çıkarıyorum bu ayın favorisi olsan da. 

4 kasım 20:11

845. keşke birazcık değer verseydin, seni sevmeme izin verseydin. belki sadece ben değil, sen de çok mutlu olurdun :)

4 kasım 19:09

844. Hala daha evimin her köşesinden sana dair bir şey çıkmasından bıktım artık. Keşke giderken alsaydın hepsini, çünkü ben üzerinde yazın olan bir kağıdı bile atmaya kıyamıyorum.

4 kasım 18:21

843. keşke yanımda olsaydın.aklımdan bir an olsun çıkmıyorsun.

3 kasım 20:45


842. Hayatımda belki de ilk kez senin varlığınla güç almışım, bir umut dolmuş içime, kuşlar gibi uçmayı öğrenmişim. İlk kez sevgiye olan açlığım bi nebze azalmış. Ama sen beni ortada bırakıp kanatlarımı kırmışsın, güvenli yuvamdan atmışsın beni. O kadar korkmuşum ki sensizlikten, yalnızlıktan içimdeki o, büyük boşluk daha da büyüyüp beni içine çekmiş. Seni bırakmak bu kadar zor olmamalı.

Nefret ediyorum birbirine sevgiyle dokunan, el ele tutuşup öpüşen çiftleri görmekten. Nefret ediyorum senin beni sevmemenden. Nefret ediyorum beni yine bu lanet çukura düşürdüğün için.

3 kasım 12:11

841. Benim için "o" sürekli değişiyor. Şıp sevip şıp unutuyorum. En son görüp beğendiğim "o", saçların çok pofuduk görünüyordu. Arada sana şaka yollu takılmalarımdan bir şeyler fark ettin mi acaba, yoksa farklı karakterde biri diyip geçtin mi bilemiyorum. Hayırlı günleri daha hayırlı hale getiriyorsun şu sıralar (gizlinot: Kıps).

3 kasım 02:16

840. valla ne yalan söyleyeyim durup durup beni son dakika yarı yolda bırakacağını biliyordum. evet üç gün boyunca sen de elinden geleni yaptın çok teşekkür ederim hakkını ödeyemem. ama bir gün kala -üstelik de en en önemli günde- ortada bırakınca, diğer üç günün de değeri pek kalmıyor biliyor musun? ama alıştım. zaten senin karakterini anlatmak istesem ilk maddeye yarı yolda bırakmak derim. o yüzden sana güvenmiyorum pek çok konuda.

30 ekim 14:16