girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (838)
  • medya (4)

838. hiç "benim" demedim ben senin için, o kudreti bulamadım kendimde, "iyi ki benimle" dedim hep. senin olmaksa çok güzeldi, öyle güzeldi ki ben sen olmak istedim. olamayınca da çok kötüymüşüm gibi hissettim, çok eksikmişim gibi, çok çirkinmişim gibi, çok yanlışmışım gibi, çok beceriksizmişim gibi.

sonra bir gün sen gittin.

ben günlerce seni düşündüm, haftalarca seni düşündüm, aylarca ve evet yıllarca...

ben, takılıp, bir, tek, seni, düşündüm. seni o kadar düşündüm ki kendime yabancılaştım.

yanımda kadınlar vardı, yanımda adamlar vardı. babam da vardı mesela, eli omzumdaydı, "bu kadar düşünme, köprünün altından çok sular akacak." dedi. dinlemedim, hep seni düşündüm. kaçtım, kovaladım, yendim, yıldım, güldüm arada, ama çok da ağladım, yazdım, çizdim, boyadım, söyledim, gördüm, gösterdim... dünya döndü, ben durdum, ama keşke sen dönseydin ve dünya dursaydı; bunu üç kez diledim.

sonra bir gün korkunç bir şey oldu, seni gördüm.

oradaydın, yedi adım atsam yanındaydım ama gözlerin yabancıydı, saçların yabancıydı, gömleğin en sevdiğim renkti mesela, ama o bile çok yabancıydı. ben yıllar boyu hep seni düşünmüşken böyle yabancı olman çok saçmaydı. o akşam eve gittim, bir paket sigarayla bir şişe şarap içtim. beni düşündüm, yıllar sonra ilk defa, bir tek kendimi. aynaya baktım biraz, ardından uyudum.

günler geçti, haftalar geçti, aylar geçti, sonra bir gün çok güzel bir şey oldu.

bir şarkı çaldı, aklıma sen geldin. "iyi ki benimdi." dedim. anahtar ve kilitti varlığın ve yokluğun, yokluğunun anahtar olduğunu fark ettiğimde kapının ardında beni buldum. sen olamadım ama ben, ben oldum.

dün 05:56 dün 06:05

837. doğum günüme 1 hafta kaldı. lütfen bir şekilde mesaj at, çok özledim..

18 haziran 02:32

836. Hala derin derin aldığım ama asla veremediğim tüm nefeslerin sebebi sensin. ve sen hiçbir şeyi farkında bile değilsin.

18 haziran 01:51


835. şimdi çıkıp gelsen, zile basıp en çocuksu halinle "iyi bayramlaaaarrr" desen, evdeki tüm şekerleri, çikolataları veririm. o kadar çok seviyorum seni. (gizlinot: kardeşim ya hepsini bitirirse diye gizlice odama sakladıklarımı bile)(gizlinot: özleyince ben)

15 haziran 13:31

834. İçten içe çok özlüyorum seni, keşke seninde ne hissettiğini bilebilsem. Sen gelmezsen tekrar bana ben sana hayatta gelemem. Çok ilginçtir ki gelecek planlarımda hala sen de varsın.  Ya geliyorsan gel  ya da çık aklımdan...

9 haziran 01:18

833. Geçti gitti artık, bunu bile okuma. 

8 haziran 07:04

832. yanımda olduğun hissini özlüyorum. nasıl anlatsam. mesajlaşıyor bile olsak orada olduğunu. bir yerde olduğunu. ya çok arabesk ama bugün de nefes aldığını, hasta olmadığını bilmek. benim hayatta hiçbir şeyim gerçekten senin kadar az olmadı. bu hissin bile yoksunluğunu çekiyorum.

öyle bir yoksun ki hayatımda ve benim öyle hiç yüzüm yok ki seni arayıp bulmaya. söyleyecek sözüm yok çünkü. tek kelime bile.

sana söylenebilecek bütün güzel sözleri söyledim.

birini bu kadar güzel sevebilmeme ben de şaşkınım.

böyle güzel bir aşkı ömrümün sonuna kadar yaşama şansını elimden aldığın için ömrümün sonuna kadar kırgın olucam sana.

her nerede uyuyorsan şu an senin de beni düşündüğünü biliyorum. biliyorum ve bu canımı daha çok yakıyor.

bir insan ne kadar çok sevilebilirse o kadar çok seviyor, bir insandan ne kadar çok nefret edilebilirse o kadar nefret ediyorum senden. gerçekten.

8 haziran 04:36


831. bırak seni sevmeyi tanınmaya değmezmişsin.

6 haziran 04:19

830. “Herkese selam, sana hasret...”

5 haziran 04:15

829. bana; o boyda saç kestirme, bırak uzasın.. uzun saç güzel ve seksi oluyor, siyah saça bayılıyorum, o saç sana olmuyor demiştin. halbuki herkes omuz hizasında dalgalı ve doğal rengim olan saçı bana çok yakıştırırdı ve uzun süredir kullandığım saç modeliydi. ben de sırf sen istiyorsun diye uzun olmasına karar vermiştim hiç kestirmemiştim ama boyamaya cesaret edememiştim.

2 yıl sonra evlendiğin kişinin karşıma çıkması garip oldu. ne demeliyim bilmiyorum. üstelik aynı kuaföre gittiğimize mi şaşayım, yoksa kızın yanımda ''eşim doğal renginde ve bu boy istiyor'' demesine mi yanayım bilemedim. kötü ayrılmadık ama durup düşününce çoğu şeyimi baltaladığını farkettim. olmadığım kişiye dönüştürmeye çalıştığını görememişim. bana kendimi sevmeyi unutturup çirkin hissettirdiğin için senden nefret ediyorum.

4 haziran 21:22