girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (848)
  • medya (3)

848. Her şey böyle kalabilir, hiç önemli değil. Yeter ki beni üzme.

dün 20:53

847. Ne olur gör!

dün 20:35

846. Hüzünlü şarkılar dinlediğimde, alkol kullandığımda bi anda aklıma geliyorsun ve içimi hüzün, hayal kırıklığı kaplıyor. Tüm neşem gidiyor anında. Keşke seni hafızamdan silebilsem bunu gerçekten çok isterdim. 

dün 20:16


845. henüz "sana aşığım" diyebilecek cesaretim olmadığı için, uyumadan önceki "seni seviyorum"larla yetinsem de sana deli gibi aşığım. canım demene, nefes alışverişine bile aşığım. bir gün de o suratını ısırıcam.

dün 19:59

844. Birbirimize o kadar zıtız ki sanırım beni de çeken şey bu.

dün 19:10

843. Aptal gibi seni düşünmekten yoruldum. Önce beni kendine bağlayıp sonra da ciddi değildim diyerek ortadan kaybolamazsın. Hemen de başka kızın kollarına koştun. Sanki bilmiyorum. Bi de o kız sevgilim değil diyosun. 7/24 berabersin , çalıştığı yere bile gidiyosun. maçlarda içmelerde, her yerde yanında. Daha ne olsun? Bense salak gibi bi mesajınla seviniyorum. Aaa hala beni unutmamış diye. Kızı en yakın gördüğün insanların ortamına sokuyosun üstelik. Seninle bir fotoğrafımız bile yok. Ama yok bunlara değil sinirim. Tüm bunlara rağmen halaa benim aklımı karıştırmaya çalışmana kızıyorum. Ne hakkın var buna. Git ne halin varsa gör yani. Ama yok ben de cepte kalayım dimi? Olur da diğerleriyle işler iyi gitmez. Hepiniz aynısınız işte. 

dün 17:43

842. tam hayatımda yeni biri var, güzel gidiyor derken çok yakın arkadaş çıktınız. senin yüzünden bir ilişki daha başlamadan bitti. neden her yerde beni anlatıyorsun, neden rahat bırakmıyorsun. bıktım senden takıntılı, sorunlu insan. lütfen artık peşimi bırak, lütfen.

21 eylül 23:02


841. Aramızda bir seyler olduğunu anlayınca ayakların totona vura vura kaçtın ama gidip nicksizim vol 2 ye aşık olmuşsun

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim

17 eylül 15:57

840. gerçekten dediğini yaptın ve 1 hafta sonra birisini bulmuşsun. ben sudan çıkmış balığa dönmüşken senin bu hızın...

ne diyeyim mutlu olursun inşallah.  

16 eylül 00:38

839. Berbat birisin seni nasıl sevdiğimi anlamıyorum. Bu özgüven nerden geliyor tavırlarına bakınca şaşırıp kalıyorum.

16 eylül 00:38