girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (788)
  • medya (2)

788. Keşke gerçekten okusan.

Başta kendime kızıp,kendimi kötü niyetlilikle suçlayıp sana bir adım atmıştım. Halbuki bu zamana kadar hislerimde hiç yanılmamıştım,bendeki hatrın büyükmüş ki yanıldığımı kabul etmiştim.

Ama o son söylediklerin beni kendime getirdi. Bazı insanlar için hatır falan göz önüne alınmamalıymış. Prensiplerden vazgeçilmemeliymiş. Kendimi boşa suçlamışım. Hislerimde yanılmamışım. Sen sinsi bir kızsın. O iyimser gösterdiğin karakterinin arkasında kıskanç,mutsuz biri olduğuna eminim artık.

Ben sevgimi de öfkemi de pişmanlığımı da açık açık yaşarım. İçten pazarlıklı olmadığım için ne hissediyorsam o an tepkisini veririm. İyiki senin gibi ikiyüzlü değilim. Kendimi ve kusurlarımı bir kez daha sevdim.

Senin gerçek yüzünü artık görebildigim için mutluyum ve Sana yapmacık hayatında başarılar dilerim.

18 mart 01:34

787. 21 senelik hayatımda hoşlandığım tek kişiydin, üstelik fark etmesen de birbirimize o kadar çok benziyoruz ki, sayamayacağım kadar çok ortak noktamız var. Hayallerim yarım kaldı resmen sevgilin olduğunu öğrendiğimde. ve büyük bir boşluk. Dinlediğim şarkıları bile değiştirdim aklıma hep sen geliyorsun onları dinleyince. Neyseki zaman her şeyin ilacı

18 mart 00:44

786. Seni asla affetmeyeceğim, asla

18 mart 00:16


785. beni neden bu kadar soru işaretiyle birlikte bıraktın? beni neden bıraktın? beni neden sevmedin? neden o kadar beylik laflar edip tam tersi davrandın?

neden?

neden?

neden?

15 mart 00:37

784. Hayat tesadüflerle dolu... kalbinden, beyninden, bedeninden arındırdığın sırada,  hiç beklemediğin bir anda çıkarıyor karşına. baksana aylar sonra, gün içinde 4 defa karşılaştık. Bilerek görmezlikten geldim seni. Aylar sonra karşılaşmak içimi titretmedi eskisi gibi ama gülümsetti. Belki için sızlar da küçük bir merhabayı çok görmezsin, belli mi olur...

14 mart 02:50

783. Yazsan nolur nolur? o coolluğunu bırakıp yazsan! bir kelimene şenleniyor buralar bu ne kasıntılıkmış be tüü

14 mart 02:36

782. İnan böyle olsun istemedim. Teoride sen daha çok üzülüyo görünsen de acılarımız eşit

14 mart 02:18


781. Bugün rüyamda seni gördüm. Liseden eski arkadaşlarımızı görüyor ve onlara sarılıyordum. Tam arkalarında da sen duruyordun. Üzerinde gri bir kazak vardı. Çok büyümüştün, tıpkı gerçekte de olduğu gibi. Kollarını açtın, sana da sarılmamı istedin. Kollarının arasına girip sıkıca sarıldım. Bu kez eskisi gibi olmasın dedin ve ben bunu kabul ettim. Doya doya sarıldım sana. Daha sonra seninle olaylarımızı bilen tüm arkadaşlarım rüyamda “nasıl affedebildin onu?” Dediler. Rüyamda bile. Neden bana seni affedebileceğim tek bir kapı bile bırakmadın ki? Neden rüyalarımda bile seni affetsem dahi bunun acısını yaşatmaya mahkum bıraktın? 

13 mart 19:57 13 mart 19:57

780. beni neden sevmedin ?

12 mart 04:32

779. mutlu yıllar.

doğum gününde yanında olmak, sana yine sarılıp iyi ki varsın demek isterdim.

olmadı, her şeyi mahvettik. aylar geçmesine rağmen ben hala aynı yerdeyim, tüm benliğimle seni çok özlüyorum. seninse gayet mutlu olduğunu görmek kalbimi kırıyor. benle olup olmamanın senin hayatına hiçbir etkisi olmaması zor geliyor biraz da.

uzaktan da olsa, yine de iyi ki varsın.

11 mart 22:29