girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (794)
  • medya (3)

794. ya, yeni bir ilişkiye başlamamaya , birinden hoşlanmamaya söz vermiştim kendime ama inanılmaz tatlısın, bugün sana 'kahve içsek ya?' demediğim için çok büyük salaklık yaptığımın farkındayım ama bugünün yarını da var, o kahve içilecek! :P

dün 22:03

793. neeeerdesinn bacısını sssssevdiğim

dün 21:08

792. sevgili su hamurum

beni bulamazsın, ben aslında yoğumm

dün 21:01


791. günahımı aldın ya hem de inan boş yere hakkımı helal ettim eminsen git

dün 20:35

790. Sana abayı yaktım aldın başına belayı

dün 20:19

789. Neden bena beyle ya pı yor sun ?

dün 20:11

788. neden böyle oldu ki ? değdi mi şimdi ?

23 mayıs 15:43


787. Merhaba, nasılsın? Biliyor musun, bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterirmiş ya. Sen de aynı öyleymişsin. Seni hiç özlemedim dediğinde dürüstmüşsün. İnanır mısın, bilmem. Bende özlemedim seni. Durdukça bazı şeyler iyice aklımda birleşmeye başladı. Olayları daha iyi anlar oldum.

Beraber olduğumuz zaman boyunca ben hep güçlüydüm. Benimle nazi, demir leydi diye dalga geçerdiniz. Hatırladın mi? Kendi sorunlarımı aşar, senin de yanında dururdum. Sonra düştüm, haksızlıklara uğradım. Kimse yanımda durmadı. En çok senin durmanı bekledim ama sadece lafta yanımda oldun. Psikolojim altüst oldu, olayları kabul edemedim, dibe vurdum. Bir süre yanımda durdun ama bu ağırlığın altından kalkamadın, uğraşmak istemedin. Sonra o kız geldi. Bana benziyordu, benim gibiydi. Yemeden içmeden kesildin. Ve bozuk para gibi harcadın beni. Çünkü onu ben sandın ve ben, senin bildiğin ben değildim. Sende ona koştun, oda hayır demedi.

Artık bunları kabul ettim. Her şeyi kabullendim. Yarınıma daha umutlu bakıyorum. Sanki hayatımda bir sürü çirkin şey varmışta hepsini atmışım gibi, sırtımdan onlarca yük kalkmış gibiyim. Eskisinden de güçlüyüm.

Ve sana gelirsek, senden nefret etmiyorum. Varlığın benim için bir şey ifade etmiyor. Tamamen hayatımdan sildim ama nefret etmiyorum, küs değilim. Değilim çünkü tekrar hayata gelme olasılığımız varsa bu kırgınlıkları, küslüğü yanımda taşıyarak, tekrar seninle tanışmak, aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.

Umuyorum ki bu sana yazdığım son mektup ve son bir kez bencilce bir şey isteyeceğim senden; umarım bir gün aklına gelirim ve yüzünde tatlı bir tebessüme neden olurum, belki yüreğinde bir titremeye sebep olurum. Olmayacağını biliyorum merak etme. Kendine iyi bak, inşallah çok mutlu olursunuz.

23 mayıs 04:12

786. Gülümse bir kez benim için eğer duyuyorsan.

22 mayıs 23:02

785. Napıyon devam mı yalana ? 

21 mayıs 02:17