girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (845)
  • medya (3)

845. Beklediğim gün geldi çattı, beni bıraktıktan aylardan sonra bana yazdın. Biraz heyecanlanacağımı, sevineceğimi düşünmüştüm fakat en ufak bir heyecan duymadım. Sana cevap da vermedim. Hazırda finon gibi sana cevap vereceğimi düşündün herhalde. 

Sana günlerce mesaj atıp bana cevap vermediğin günler geldi aklıma. Suçum olmadığı halde Senden özür dilediğim fakat Beni zerre sallamaman geldi. Şimdi sıra bana geçti, seni sallamamanın dayanılmaz hafifliği içerisindeyim. 

Çok acı çek. Bana yaşattığın o kötü gecelerin hesabını veremezsin bana. Keşke hiç evime gelmemiş olsaydın, keşke hiç yatağımda yatmamış olsaydın, keşke evin her köşesinde bir izin olmamış olsaydı. Hayatımdaki en büyük pişmanlığımsın. Sana Hayatımda biri var dememek için zor tutuyorum kendimi. Hiçbir şeye değmezsin. Defol git lan.

19 eylül 20:53

844. Aramızda bir seyler olduğunu anlayınca ayakların totona vura vura kaçtın ama gidip nicksizim vol 2 ye aşık olmuşsun

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim

17 eylül 15:57

843. gerçekten dediğini yaptın ve 1 hafta sonra birisini bulmuşsun. ben sudan çıkmış balığa dönmüşken senin bu hızın...

ne diyeyim mutlu olursun inşallah.  

16 eylül 00:38


842. Berbat birisin seni nasıl sevdiğimi anlamıyorum. Bu özgüven nerden geliyor tavırlarına bakınca şaşırıp kalıyorum.

16 eylül 00:38

841. Seviyorum seni hain

15 eylül 22:57

840. Seni sevdiğimi kendime daha yeni itiraf edebiliyorum sanırım. Keşke bu kadar karmakarışık başlamasaydık. Seninle tekrar tanışma şansımız olsaydı birbirimize kendimizi tekrar anlatsaydık yanlış anlaşılmalar olmadan. Ya da hiç tanışmamalıydık belki de bilmiyorum. Bir saat önce mesaj atmadığın için karalar bağlarken mesaj attığın an dünyalar benim oldu. Bu durum beni çok korkutuyor.

İlk defa birisini özlediğimi hissediyorum. Hep yanında olmak istiyorum.

Umuyorum ikimiz için mutlu bir şekilde sonuçlanır bu karmaşa. 

Ben sanırım hala kabullenemesemde senin küçüğün olarak yaşamaya devam etmek istiyorum. 

Ah bir de bunları sana açık açık anlatabilsem. İçimde o kadar birikti ki her şey.  Duygular ve düşünceler içinde boğuluyorum. Nefes alamadığımı hissediyorum, uyuyamıyorum ama bu yaşadıklarımı benim hakettiğimi ikimizde iyi biliyoruz benim sözlerim ve tavırlarım bizi bu çıkmaza soktu ama artık yardım çığlıklarımı duy ve elini uzatıp kurtar beni. Ellerimiz bundan sonra ayrılmasın hiç. 

15 eylül 02:06

839. Dünyanın en güzel gözleri senin gözlerin, en güzel renk yeşil artık... 

15 eylül 01:24


838. senden beklediğim biraz olsun kendini bırakıp duygularını açığa vurmandı ama yok sen bazı şeyleri içinde yaşıyorsun 

14 eylül 20:28 14 eylül 20:38

837. şu an sezen aksu’dan kaçağı dinliyorum. bir gece önce çok ağladım. çok ağladım çünkü seni bir daha görebilecek miyim bilmiyorum.

bir sene oldu. mevsimler döndü ve ben hala başladığım yerdeyim. 365 gün, gece. 14 eylül 2067 gününe sözün vardı bana. not etmiştin. bir sene oldu ve ben 49 sene sonra senin yanında uyumak istiyorum.

rüyamda gördüm yine birkaç gece önce seni. sanki bir hayaleti seviyormuşum gibi geliyor artık. yanındayken konuşmalarımızı sildin sonra. “duyguların var hala” dedikten sonra. yanından ayrılırken senin, “çok çok çok uzun yaşa” dedin. sonra gördüm, bir sitede “ayrılırken şefkatli konuşmalar yapan taraf sevmeyen taraftır.” sözünü beğenmişsin. bilerek öyle şefkatli yaklaştın bana değil mi? içini biraz rahatlatmak için.

neyse. anlatacaklarım hissettiklerimden daha az olacak hep. yetmeyecek.

bir sene sonunda ben hala buradayım ve yıllarca burada olmaktan korkuyorum. kimseyi yaklaştırmadım yanıma, kimseyle konuşamadım bile doğru dürüst. hep engel oldu sevgim. seni bir hayalet gibi yıllarca taşımaktan korkuyorum yanımda.

Ama çok özlüyorum seni. Çağla diyorum. Ona dediğin gibi düşün. Ortak cümleyi düşün. Bitti diye üzülme, yaşandı diye sevin. Ama yapamıyorum. Hala biten kısımdayım.

14 eylül 01:54 14 eylül 01:55

836. Bugün gözlerindeki hüzün ve gözyaşı yüreğimi dağladı.

7 eylül 02:16