girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (850)
  • medya (3)

850. Sen beni anlayabilmeye çook uzaksın. Şuan önemli sandığın şeyler geçiçi, bir gün o önemsediğin şeylerin karşı tarafta olmadığını senin kafanda yarattığın bir ilizyon olduğunu anladığında daha gerçekçi şeyler arayacaksın. Kendini kabul ettirmeye çabalamadığın, hiç çabasız sevebilecek kişiyi arayacaksın. O zaman ben hala eski yerimde seni bekliyor olmayacağım.

bugün 01:13

849. sadece anlamanı istedim ama bırak dinlemeyi beni artık duymuyorsun bile. o yüzden umarım hak ettiğin gibi yaşarsın çünkü hiçbir şeyi haketmiyorsun

bugün 01:03

848. Her şey böyle kalabilir, hiç önemli değil. Yeter ki beni üzme.

dün 20:53


847. Ne olur gör!

dün 20:35

846. Hüzünlü şarkılar dinlediğimde, alkol kullandığımda bi anda aklıma geliyorsun ve içimi hüzün, hayal kırıklığı kaplıyor. Tüm neşem gidiyor anında. Keşke seni hafızamdan silebilsem bunu gerçekten çok isterdim. 

dün 20:16

845. henüz "sana aşığım" diyebilecek cesaretim olmadığı için, uyumadan önceki "seni seviyorum"larla yetinsem de sana deli gibi aşığım. canım demene, nefes alışverişine bile aşığım. bir gün de o suratını ısırıcam.

dün 19:59

844. Birbirimize o kadar zıtız ki sanırım beni de çeken şey bu.

dün 19:10


843. Aptal gibi seni düşünmekten yoruldum. Önce beni kendine bağlayıp sonra da ciddi değildim diyerek ortadan kaybolamazsın. Hemen de başka kızın kollarına koştun. Sanki bilmiyorum. Bi de o kız sevgilim değil diyosun. 7/24 berabersin , çalıştığı yere bile gidiyosun. maçlarda içmelerde, her yerde yanında. Daha ne olsun? Bense salak gibi bi mesajınla seviniyorum. Aaa hala beni unutmamış diye. Kızı en yakın gördüğün insanların ortamına sokuyosun üstelik. Seninle bir fotoğrafımız bile yok. Ama yok bunlara değil sinirim. Tüm bunlara rağmen halaa benim aklımı karıştırmaya çalışmana kızıyorum. Ne hakkın var buna. Git ne halin varsa gör yani. Ama yok ben de cepte kalayım dimi? Olur da diğerleriyle işler iyi gitmez. Hepiniz aynısınız işte. 

dün 17:43

842. tam hayatımda yeni biri var, güzel gidiyor derken çok yakın arkadaş çıktınız. senin yüzünden bir ilişki daha başlamadan bitti. neden her yerde beni anlatıyorsun, neden rahat bırakmıyorsun. bıktım senden takıntılı, sorunlu insan. lütfen artık peşimi bırak, lütfen.

21 eylül 23:02

841. Aramızda bir seyler olduğunu anlayınca ayakların totona vura vura kaçtın ama gidip nicksizim vol 2 ye aşık olmuşsun

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim

17 eylül 15:57