sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (967)
  • medya (5)

  967. Sana geldim. Gelmeyecektim. Yolda gelmemem için elli tane sebep saydım ama sebepleri saydıkça fark ettim ne kadar çok gelmek istediğimi

  Her gordugum de seni, yureginin kapisina bu sozlerle yatasim geliyor

  10 temmuz 02:29

  966. Gururum engel oldu

  10 temmuz 00:37

  965. Çok seviyordum seni, ama böyle olacağını bilseydim asla söylemezdim. Yaşadıklarımız arkadaşlığımızı kaybetmemize değmezdi hiç. Tahmin edemedim.

  10 temmuz 00:30

  964. "Biz birleşemedik ama çok büyüdük. Belki de görevimiz buydu hayatlarımızda. İyi şeyler yaşamanı isterim bundan sonra" demiştin.

  Olmayacak yerde anımsıyorum seni. Elim kolum dolu, zihnim gündelik dertlerle boğuşurken gördüğüm bi plaka bile hatırlatıyor seni. Devam etme gücü veriyor bana. Yetkinliğimi hatırlatıyor sana dair bi şey görmek.

  Çıkmıyorum karşına. Bilerek. Yarım kalanlar kötü bitenlerden daha çok acıtır ya hani.

  Hala aynı şeyleri yaşıyorum. Bilhassa geceleri, uykuya dalmadan hemen önce içimdeki ses seninkiyle yer değiştiriyor. Bir şeyler söylediğini duyuyorum bana. Tam göğüs kafesimde yankılanıyor uykulu sesin.

  Hep söylerdin, korkuyorum bazen şu gizemli yanından diye. Ne zaman sadece sana ihtiyacım olsa, senin fikrin gerekse yeniden konuşuyorsun göğüs kafesimde. Söylediklerini yapıyorum, rast gidiyor tüm işlerim.

  Yoksun senelerdir ama ruhun hala destek bana. Geliyor kulağıma, sende de benzer şeyler oluyormuş. Anımsıyormuşsun beni bazen gülerek. Rakı masasında sevdiğim şarkı çalınca neşeyle eşlik etmişsin. Sevdim o tavra bürünmene. Sana dair asla kötü his beslemedim. Onca zor anda dahi tek kelime kötü söz çıkmadı ağzımdan. Ben bütün kötü sözleri unutuyorum sanırım konu sen olunca.

  Keşke haber alabilsen sen de. Sadece ruhsal olmasa iletişimimiz. Okusan, duysan beni. İyileştim epey.

  Senden sonra tam anlayamadığım noktalardan tekrar soru sordu hayat. Biraz zaman kaybettim ama doğru cevapları verebildim. Daha da olgunum artık. Bakış açım değişti, daha sakinim. Hala hararetli konuşuyorum ve çok espri yapıyorum. İçsel muhakemelerimi sukunetle yapıyorum artık. Kemirmiyor beynimi gelecek kaygısı. Kendime güvenim geri geldi. Ne kuru söze kanıyorum artık ne de kalıplaşmış göz boyama hareketlerine.

  Tanıdığım en asil hakkaniyetli adamdın. Çok şey öğretmiştin onca sene hayatımdayken. Ayrı düştük, yokluğun devam etti beni büyütmeye.

  Sana saygım bitmeyecek. Hayranlığım da. Öğrettiğin her gerçek ve yaşattığın tüm güzellikler için minnettarım ömrümce. Sayende çok geliştirdim kendimi. O ruhsal bağlantı da farkında olduğunu söylüyorsun bana bazen. Rüyama giriyorsun o beğendim evin salonunda sohbetler ediyoruz. İşinden, arkadaşlarından, hayatlarından. Teninin sıcaklığını hissedebiliyorum hiç dokunmadan. Gözlerindeki şefkat hala aynı.

  Bana rastladığında bir kız çocuğuydum 20li yaşların başlarında. Varlığınla ve yokluğunla kadın oldum, erişkin oldum, kendimi buldum.

  Yuvanda mutlu olduğunu hissediyorum. Umarım yanılmıyorumdur. Eşin çok güzel bi kadın. Sana bakışlarını çok hoş buldum fotoğraflarda. Ailesi de ailene denk hem. Dilerim ikinize de türlü güzellikler sunar zaman. Olur da babalığı yaşarsan onun da hakkını verirsin. Yolunuz açık, rızkınız bol olsun. Evinizden kahkaha eksik olmasın. Hiç arama beni, benli günleri. Her yeni gün şükürle doldursun yüreğini.

  O çok sevdiğin yıldızları bırakmıştın bana veda ederken. Hala en parlağına "bak senin geleceğin" diyorum.

  Bana sevmenin dokunmadan, kırmadan, kirletmeden de mümkün olduğunu göstermiştin sen. Bu gece biraz eskilere gittim öyle birden. El ayak çekilince bana tavsiye ettiğin o filmi izlemeyi düşünüyorum. İlk sahnesinden son sahnesine kadar yaşadıklarımızı anlatan o film.

  Senden geri somut olarak bir bu film kaldı, o 2 şarkı kaldı bir de sebahattin ali'nin her kelimesi nokta atışı o şiiri. Hani uyumadan evvel okuyup son kelimesinde omzumda uykuya yenildiğin. Hatırladıkça seviniyorum eşin adına. Ne güzel şiirler okuyorsundur ona kimbilir. Ben şiiri seninle sevmiştim. Pek cesaretim olmadı sensiz okumaya ama yine de zihnime kazılıdır okudukların.

  Hayatıma değen en güzel parmak izleri sana ait olacak sanırım. Gönlünce olsun kalan günlerin.

  10 temmuz 00:07

  963. Sevdikçe değeri düşermiş insanın ama ben hâlâ sevgiden yanayım.

  9 temmuz 23:03

  962. Geçen sene geçirdiğimiz yazı hatırlıyor musun birbirimizden başka kimse yoktu ama çok mutluyduk, ikimiz için bir ev yaptım demiştim sonra simste de beraber ev yapmıştık hatırlıyor musun :) işte sen o evi benim başıma yıktın, ben içerdeyken ateşe verdin, sen güzel olan her şeyin katilisin.

  9 temmuz 22:54

  961. Naşşş

  9 temmuz 19:02

  960. uzun zaman oldu görüşmeyeli. konuşcak çok şey var tabi unutmadıysan beni

  9 temmuz 18:50

  959. Hala seni düşünüyorum.

  9 temmuz 11:52

  958. böyle biri karşına kaç kere çıkar?

  9 temmuz 11:20