sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (941)
 • medya (4)

941. Canımı çok yaktın, beni çok üzdün, çok hayal kırıklığına uğrattın. Kalbimin kademe kademe parçalanışını hissettim. Ama her şeye rağmen seni çok özledim. Aşk denen şey buysa olmaz olsun. Umarım en kısa zamanda varlığını bile unuturum, seni bir gün başka biriyle görmek canımı zerre acıtmaz umarım. Ama yine de seni çok özledim. (gizlinot: bir sarılsam her şey geçecek)

19 şubat 23:23 19 şubat 23:24

940. -öyle bir sıkıntı ki ölümle kımıldamaz.

19 şubat 22:49

939. Uyandığım andan beri aklımdasın, sürekli seni düşünüyorum. Yazmak istiyorum, aramak sesini duymak istiyorum yapamıyorum. Sana bir iki ay önce aramız bozukken “görüyorum işte, anlayabiliyorum unutmuşsun” yazdığımda “olmuyor, neler neler yaptım olmadı” deyişini unutamıyorum. Bana bakışlarını, sarılışını, öpüşünü, belimden tutup havaya kaldırmanı, kahkahalarımızı, ben ağladığımda güldürmeye çalışmanı, beni rahatlatmanı, o çok sevdiğim yumuşak ses tonunla konuşmanı çok çok seviyorum. Keşke bu kadar sevdirmeseydin kendini, çok rahatsızım ama elimde değil düşünmeden edemiyorum. dün akşam “senden bir darbe yersem, yıkılırım kendime gelemem, kendimi de seni de hiç affetmem” diyerek ağlamaya başladım sen de “istemiyorsan yan yana bile gelmeyiz” dedin. Ağlamama şaşırdın. Ben böyle bir insan değildim, çok çok yeni şeyler keşfettim sayende ve bundan da hiç memnun değilim. Allah’ım ne olur yardım et, lütfen daha fazla kapılmayayım, lütfen artık ağlamayayım.

19 şubat 22:24 19 şubat 22:25

938. umarım takıntılı hallerimi sana da belli etmem, saçma sapan davranıp kendimden uzaklaştırmam. benim olmanı isterdim. bugün kıyafetlerimi toplarken seninle görüştüğümde giymek istediklerimi özenle askıya astım. diğerlerini öylesine katladım. sana olan hoşlantım yoğunlaşacak, artacak diye çok korkuyorum. biliyorum ki birine ne kadar yaklaşıp değer verirsen uzaklaşıp gider. o yüzden içimde özlemeye devam edeceğim. yanındayken de rol yapacağım. mecbur.

19 şubat 17:45

937. Geçen gün twitter’da cüneyt özdemir’in videosuna denk geldim. Gençlik aşkı ahu ve onun ölümünden bahsediyordu. Videonun sonunda cüneyt özdemir dedi ki: “ hayat ertelemeye gelmez. Gidişi var dönüşü yok”. Orda boğazıma bi yumru takıldı, gözümden bi kaç damla yaş aktı. O kadar haklıydı ki... o videoyu izledikten sonra hoşlandığım çocuğu ( yüz yüze geldiğimizde bile konuşmaya utanırken) dışarı davet ettim (bu cuma çıkıyoruz ve orda ona hoşlandığımı söyleyeceğim). Bazılarınız bunun çok büyük bi adım olmadığını düşünebilir ama benim için atılması çok çok zor olan bi adımdı ve bunu o video sayesinde başardım. Çünkü hayat ertelemeye gelmez, sevdiğimizi, hoşlandığımızı, nefret ettiğimizi söylemek için zaman yok. Ya şimdi ya da hiçbir zaman. Ölüm her zaman pusuda, kaybedecek bi şeyimiz yok hatta verecek kocaman bi sevgimiz var. 

Not: eğer o bunu okuyorsa demek istiyorum ki: senin de benden hoşlanman gerekmiyor. Sadece benim hoşlandığımı bil. Olmazsa da olmaz, herkes yoluna bakar. Ama içimizde kalmasın ve “sevgileri yarınlara bırakmayalım”. 

19 şubat 13:01

936. Senin ciğerine sokayım midesiz herif

18 şubat 23:47

935. Seni yemeğe çıkarmak istiyorum, lüks bir yere gidip romantik bir akşam yemeği yemeliyiz. Sonra belki el ele Seğmenlere doğru yürürüz ha?

18 şubat 23:42

934. Nasıl da unuttum ama seni hahah

18 şubat 20:30

933. Kafamı karıştırmaya çalışmayı bıraksan mı artık? Sürekli arkandan acı çekmemi, ağlamamı bekliyordun herhalde. Hayatıma devam ediyorum evet iyiyim gayet,hoşlandığım biri de var. Kankaların aracılığıyla ağzımı araman,numaramı tekrar eklediğini gözüme sokmak için günde 3572 kere profil resmi değiştirmen işe yarıyor evet dikkat çekiyosun,ama iyi yönde değil kötü yönde. Ayrıca twitterdan da kendini bişey sanma diye engellemiyorum ama bırak artık takip etmeyi lütfen,bişey yazamıyorum kendince derin manalar falan çıkarırsın mazallah.

15 şubat 18:09

932. dün gece seni rüyamda gördüm. ayaktayız, yanındayım, bana yandan sarılmışsın. benim de bir elim belinde bir elim kalbinde duruyoruz öyle. birileri bir şeyler anlatıyor gülüyoruz. dün gece çok içmeme rağmen öyle güzel uyandım ki sebebini çözemedim bütün gün, daha yeni hatırladım rüyamı. umarım gerçek olur bunlar seninle, belki bir gün.

15 şubat 17:59