yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1004)
  • medya (6)

  1004. sana karşı neler hissettiğimi o kadar çok anlatmak isterdim ki...

  19 şubat 21:35

  1003. karadutum, çatal karam, çingenem

  nar tanem, nur tanem, birtanem...

  Keşke böyle olmasaydı, keşke değerimi çok daha önce anlayabilseydin. Senin için her şeyi göze almıştım, her şeyi yapardım be adam. Hiç beklemediğim anda hançeri sapladın sırtımdan. Sana güvenmediğimi düşünsende aslında sana o kadar çok güvenmiştim ki gittiğinde nefes alamayacağım zannettim. ama alınıyormuş, günler geçiyormuş, sensiz de yaşanıyormuş.

  Taa ki sen arayana kadar. kendimi kandırmışım hala aklımdasın ve özür diliyorum ama hala kalbimdesin. Bunu sana dün demedim, diyemedim, diyemem. Sadece özür dilemekle geçmiyormuş bir şeyler. Beni sevdiğini söylediğinde artık inanmak için hiçbir umudum kalmadığında anladım. Çok kırılmışım be adam. Dün de dediğim gibi değdi mi o gittiğine, bitirdiğine... Bizi harcadığına değmedi be birtanem.. Hiç değmedi...

  14 şubat 10:14

  1002. bu akşam dişçi koltuğunda sen ter dökerken güldüğüm için özür dierim .) ama napayım çok komik hem de çok tatlı görünüyordun .)))

  13 şubat 23:44


  1001. rica ederim başka profil fotoğrafları koy artık, ezberledim bunun tüm ayrıntılarını

  13 şubat 02:30

  1000. Seni özlüyorum. Geçen sene ankara'ya benimle vedalaşmak için geldiğinde sana sarılmamak için kendimi zor tuttuğumu, onca şeye rağmen elini tuttuğumda kalbimin deli gibi çarptığını, sonraki gün sen cafede beni beklerken benim dışarıdan seni izlediğimi ama içeri gelemediğimi, ayrıldıktan 9 ay sonra kendimi çok aşık sandığım mutluluktan havalara uçtuğum halde gülerken bir anda aklıma senin geldiğini, defalarca rüyamda senin öldüğünü görüp uykumdan ağlayarak uyandığımı, acaba iyi mi diye merak edip gizli numaradan on saniye sesini duyunca yaşıyor diye mutluluktan ağladığımı, yanımdakine mi ihanet ediyorum yoksa kalbimdekine mi diye düşünmekten kafayı yediğimi, aşık olduğumu sandığım adamdan şiddet gördüğümde sana koşmak istediğimi bilmiyorsun. Bilme zaten, ben beni unutmak için ne savaşalar verdiğini biliyorum bunları öğrenip sil baştan yapma her şeyi, sadece hisset. Ve gelmediğim için bana kızma, her şeyin düzeleceğine inancım olsa gelirdim bunu en iyi sen biliyorsun, yarım kalmışlıklarımıza rağmen seni seviyorum, hep seveceğim.

  13 şubat 02:28

  999. bu aralar aklımdan çıkmıyorsun. o yüzden etkileşim kasıyorum, içimden geliyor. ayrıca çok güzel gülüyordun, o yüzden gözlerimin içi gülmüş olabilir.

  kafam karışık. gel desen gelir miyim, emin değilim. olgun değilsin ve çok kibirlisin. kendini zeki olarak konumlamışsın, ancak bence değilsin. zeki insan bilge de olur, sözlerini tartar, her lafa bir espri kasayım diye geçinmez bence. hasılı, hevesim geçtikten, tenine ve kişiliğine doyduktan sonra seninle 4 duvar arasında kalabilir miydim? bunu kestirmek zor, şimdi ne desem yalan olur.

  ayrıca k. öldüğünde seni arayıp telefonda hüngür hüngür ağlamak amacındaydım. kendim sindirmem lazım dedin. bundan rahatsız oldum, çok kabaydı. hem, duygusal yoksunluk şeması bu bangır bangır.

  neyse, öyle işte. ama aklımdasın. çünkü deli aklım tee japonya'yı düşünmeyi seçti. bunu sana söylesem, zaten boğucu düzeyde olan kibirin iyice derinleşirdi. o yüzden söylemiyorum. bana ne. küstüm.

  13 şubat 00:46

  998. Amaan.. sevgiler gününden önce ayrılırsan ayrıl benden. Sana aldığım hediyeyi gider iade eder, kendime gözaltı kremi alırım nedir yani swh.

  10 şubat 06:23


  997. Gidebilirim buralardan. Biliyorum ki yeniden istiyosun ama gitmesem bile kabul etsem ne değişir. Belki değişir. Ama cok yıprattın. Tadı kalmadı. Gitmeyj hem cok istiyorum hem senin ihtimalinle üzülüyorum. Ne saçma. Böyle olmasina sebep olmasaydın sen de. Hiç çabaladın mı. Izin verdin.

  6 şubat 08:31

  996. Rüyalarıma çok güvenirim ben, sezgilerime... Bir şeyler tekrarlıyorsa özellikle. Olmayacağı belliydi seninle. Ben öylesine, boşuna ümitlendim.

  İnşallah çok mutlu olursun. Candan istiyorum mutluluğunu... Her nerede, kiminle, ne yapıyor olursan ol. O güzel, gülen yüzün hiç solmasın. Hayat sana bana vurduğu gibi vurmasın. Öyle derin acılarla hiç tanışma...

  Sen beni sevmesen de ben seni sevdim; aşkım, ne olur normal bir hayat yaşa...

  Elveda.

  5 şubat 23:04

  995. umarım bana hissettirdiklerinin aynısını hissedersin

  5 şubat 19:25