yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (964)
  • medya (6)

  964. dilerim ki hayat sana hep benim gözümle baksın

  25 temmuz 19:01

  963. Beni yormayıp konuşmayı kendi kesenleri severim. mıymıy sıkıcı insanlardan hoşlanmıyorum.

  24 temmuz 13:54

  962. Herşeye rağmen bana değil de kendine yaptığın bütün kötülüklere rağmen seni sevmiştim. 24 kasım 2015 tarihini hiç yaşamamış olmayı o gün orada olmamayı seni görmemeyi o kadar çok isterdim ki bütün sahip olduklarımı verebilirim şu an o tarihi hayatımdan çıkarmak için. Hiç aşık olmamıştım halbuki bunu çok iyi biliyordun. Senden başkasına gidemeyeceğimi de. Kaç kez denedim olmadı. Senden kurtulmayı o kadar istiyorum ki. Ama yapacak iradem yok. Hep inkar ettim aşık olduğumu. Önceleri anlamamıştım. Sonra da inkar ederek kendimi kandırmıştım. Sana kötü bir söz söylemem. Ama bin defa unutsam bin defa kitlesem o kapıyı da sen bana bir kere gelsen açarım tüm kilitleri. Küçüktüm sana ne yaptım ben? Neden sürekli umut verdin? Sonra her defasında çektin gittin. Herşeye herkese karşı gelebilirdim. Hem de tekbaşıma. Ama sana rağmen yapamadım işte.Tek istediğim göğsünde uyumaktı halbuki benim. Bana niye çok gördün? 

  24 temmuz 00:38


  961. Artık senden umudu kestim ben ertelenmeyecek kadar güzel akıllı ve değerliyim, üşengeç ve sünepe birini hayatımda istemiyorum

  24 temmuz 00:33

  960. son 1 haftadır cok garip bir sekilde birini özlüyorum, o kadar geçmişte kalan biri ki, imkansız birini özlemenin hissi cok buruk, her şeyini hayal meyal hatırlıyorum kokusu hariç.

  23 temmuz 23:55

  959. Yaz artık, düzeltelim aramızı.

  23 temmuz 20:09

  958. 10 senelik bir ilişki ve bunun 7 yılı evlilik. 20'li yaşlarımın başından 30'lu yaşlarımın başına kadar, yani insan hayatının önemli bir dönemi tek insanla geçti benim için... ilklerim hep onunlaydı, son olacağını da düşünmüştüm. ama olmadı. altı ay geçti hayatım alt-üst olalı.

  artık yarım bir insan gibi hissediyordum kendimi. kolu kangren olan birinin kolunun kesilmesi gibi ruhumun yarısını operasyonla almışlar gibi hissediyordum. elimde olanla hayata tutunmak istedim, savruldum, bocaladım. bir günde hayatım değişti benim hiç beklemediğim bir anda düşünsene... 24 saat önce yanıbaşındaki insan ile çocuk, torun torba hayalleri kurarken 24 saat sonra artık bir ailen yok. hayallerin yok, geçmişin bir kalemde silinip atılmış. ruhsal evlatların bile kayıp artık o andan sonra. ettiğin tüm dualar, verdiğin tüm emekler... puf. bir hayal gibi uçup gidiyor ve hayatın gerçeği ile baş başa kalıyorsun.

  o kadar kıvrandım ki yalnızlığın pençesinde tek başıma. hayatta yaşadığım en büyük acı buydu. cehennem öteki dünyada değil de bu dünyadaydı sanki. birbiri ardına bindiren duygular ciğerimi parçalıyordu sanki.

  ama sonra bir şey oldu ve benim karar vermem gerekiyordu. yaşamak istiyor musun emmaswan diye sordum kendime. ellerimi tavana doğru uzatıp hayat çizgimi inceledim. koskocaman bir çizgi gördüm orada. "evet" dedi içimdeki ses. yaşamak istiyorum. "o zaman buna göre davranacaksın" diye yanıtladım onu.

  ve buna göre davrandım. yaşamak için elimden ne geliyorsa yaptım. rol dahi olsa... ve yaşadım, yaşıyorum.

  yaşamaya karar vermemin üzerinden altı ay geçti. ve ilk defa artık seni rüyalarımda görmüyorum. kabullendim yasını, yokluğunu. iyi olacağımı biliyorum. uçurumdan atılır gibi sensiz kalmak en zor şeydi hayatımda ama bir yandan bana farkında olmadan yapabileceğin en büyük iyilikti. ben sensiz daha iyiyim. daha kendimim. zamansız ve bencilce yapmış olsan da teşekkürler beni uçurumdan yuvarladığın için.

  edit: imla.

  23 temmuz 13:52 23 temmuz 13:52


  957. Olay sen değilsin, senin mükemmel bir insan olman veya çok iyi olman değil. seni tanımıyorum bile neredeyse. Olay benim takıntılı bir insan olmam ve kimseyi beğenememem. Bu yüzden 5 senedir birbirimizi görmemiş olsak bile fotoğraf attığında heyecanlanıyorum. Aynısını senin için başka biri söyleyebilir mi? sanmam.

  22 temmuz 23:29

  956. madem gidecektin, neden geldin? kendini masum zannediyorsun ama asla değilsin. umarım bana yaptığının aynısını yapan biri olur sana bir gün. bu bir beddua değildir. sadece karma is a bitch demek istiyorum.

  22 temmuz 22:01

  955. Konuşamıyorum, sürekli kendimi açıklamaktan ciddi ciddi yoruldum.Senin ses tonundan ne olduğunu anlarım derken neden neye bozuldugumu ne yaptin da beni üzdüğünü anladığın halde ,bunu bildiğin ve her defasında peşime düştüğün halde yapma dediklerimi yaparsın be adam? 

  Bir insanla sanki cenneti yaşarken ve her daim eşsiz olduğunu düşünürken geleceğini şekillendirememek berbat bir duygu.

  22 temmuz 20:37