yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (0)

  60. Aslında düz saçı artık güzel bulmaktan vazgeçip doğal dalgalara hayranlık duymaya başladığımda bıraktım. Saçımın şekilsiz ve düşleştiriciye ihtiyacı olduğunu düşünüyodum, bir kere sabah erkenden bir yere yetişmem gerekiyordu, duş konusunda gecikmiştim ve banyodan çıktığım gibi saçımı havluya sarıp o havluyla uyudum. Sabah kalktığımda saçlarım asla yapamayacağım şekilde güzel dalgalı bi haldeydi. Maşayla vs denedim yok asla aynısı olmadı. Sonra sprey aldım duştan sonra kullanılan hem saçı besleyen hem de şeklini doğal olarak koruyan. 5 sene oldu belki 1 defa düzleştirmişimdir. Saçlarım kendi şeklini buldu, kendiliğinden su dalgası oluşmaya başladı. Etraftan saçlarıma hiç duymadığım kadar iltifat duydum bu süreçte. Kısacası yapmayın, gerçekten o harika saçlarınıza işkence ediyorsunuz ve uçlarda gözücen çatal çatal yanıklar da güzelliğinizi basitleştiriyor.

  23 mart 01:32

  59. Bir gün bile kullansam saçlarımı toparlamak 3 günü buluyor. Maşa için de böyle. Bir gün yaparsam normal canlılığına ulaşması icin üç gün mat saçlarla gezmek istemiyorum. O yüzden bıraktım. Deli gibi yıpratıyorum saçlarımı bu aletlerle, kendimi becerikli sanırdım bir de...

  23 mart 01:02 23 mart 22:34

  58. 2-3 sene önce tamamen bıraktım ve saçlarım istediğim uzunluğa gelene kadar elimi bile sürmeyeceğim. bıraktığımdan beri saçlarım hiç olmadığı kadar sağlıklı ve bir tık daha hızlı uzadığını fark ettim. aralarda biraz kırıklar var sadece ama o kadar olur çünkü ince telli saç. gördüğüm kırıkları da küçük bir makasla kesiyorum.

  22 mart 18:52

  57. Bir ara teyzemlerde kaldım, gece karanlıkta yürürken çat ayağımın altında bir şey kırıldı. kuzenimin düzleştiricisi yere atılmış olarak duruyormuş. Mecburen kendi düzleştiricimi ona verdim. 1 sene oluyor kullanmayalı. Yenisini de alamadım aynı düzleştirici şimdi çok pahalı.

  22 mart 18:17

  56. Ortaokul ve lise dönemlerinde onsuz naparım, şimdilerde olmasa da olur dediğim alet. Bazı durumlarda hayat kurtarıyor ama sönmüyor ateşimiz ama alev alev de yanmıyor be düzleştiricim. Saçım uzayınca inşallah adını bile hatırlamayacağım.

  22 mart 16:07

  55. saç uçlarım iyice yıprandığından ve kırıldığından dolayı oldukça karıştığı için kestirmem gerekiyor, ama mezuniyet töreninden önce kestirmeyi düşündüğümden son birkaç haftadır saçlarımı taramak kolaylaşsın diye son birkaç haftada 2-3 defa kullanıyorum. kestirdiğim anda düzleştiricimi yine kaldıracağım, ne kadar şekilsiz de dursa önemli olan saçlarımın sağlıklı olması. daha yeni yeni kullanmama rağmen saçlarımın hemencecik matlaştığını farkettim. çok sık bu işlemi uygulayıp da saçlarınıza bu kötülüğü yapmayın.

  22 mart 15:32

  54. saçlarımın aşırı kırılmasından ötürü 2 senedir elimi sürmüyorum (kamu spotu gibi oldu) fön çekmeyi öğrendim, hem daha hacimli duruyor saçlarl. onun dışında da vaktim yoksa hava üfleyen saç fırçaları var, düzleştirici kadar zarar vermediği için onu da kullanıyorum. İnanın bana bırakabilirsiniz. (kesinlikle kamu spotu gibi oldu)

  21 mart 16:19

  53. çok isteyip de başaramadığım durum. bazen diyorum kendi doğal saçım daha güzel belki o halde şekil verip çıkabilirim diyorum. ama alışkanlıktan olsa gerek ki yine elim düzleştiriciye gidiyor. aslında dalgalı ve gür bir saçım yok. tam tersi ince telli bir saça sahibim. ama düzleştirince gözüme daha güzel gözüküyorlar.

  11 ekim 2016 11:53

  52. iki aydır tamamen olmasa bile bıraktım sanırım. normalde saçlarım kıvırcık dalgalı arası ve kalın telli kaçınılmaz olarak kabarık. çok uzun zaman düzleştirici kullandım (6-7 yıl oldu rahat) ama son zamanlarda hastalık sebebiyle ilk saçımı iyice kurutup parçalara ayırıp fön çekiyorum başlarda zor geliyordu ama alışınca 10 dakıkamı almıyor ama özel bir işim varsa düzleştirici ile geçiyorum iki dakikada. açıkcası bana çok zaman kazandırdı ve saçlarım daha güzel ve parlak. unutmadan saçım ıslak kuru sürekli kuru yağ veya serum sürüyorum.

  11 ekim 2016 11:44 11 ekim 2016 11:45

  51. Saçlarım maşallah deyin kusursuz düzlükte.Biz lisedeyken "mahalle baskısı" gibi arkadaş grubumuzdan etkileniyordum sanırım.Düzleştirici kullanıyordum ama hiç mi fark olmaz boşuna vakit kaybı.Sonra anladım ki sorunum arkadaşlarımın dalgalı saçlı olması (gizlinot: o dalgalı saçlılardan birinin düpedüz artniyetli bir kıskanç olduğunu geç anlamamız da olabilir sorun) Düzleştiricimi artık nadiren bukle yapma amacıyla kullanıyorum. Perçemler/Kahküller içinse güzel fönlemeyi öğrenmenin çok faydası var,neticede kurutma işlemini zaten yapıyorsunuz bir fırça tekniğiniz eksik.

  11 ekim 2016 11:02