yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  d&r

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • medya (4)

  108. Mağazalarını sadece gezmek için kullanıyorum. Zaman geçirmek hoşuma gidiyor ama cidden mağazadan almak enayilik açıkçası. Fakat online mağazasını seviyorum. Diğer sitelerle karşılaştırma yaptığımda daha uyguna aldığım çok oldu. Öngörülen teslimat tarihini hiç aşmadılar. Tedarik edilmeme gibi bi sorun yaşamadım. Aldığım kitaplar çok alınan, talep gören kitaplar değil daha çok akademik kitaplar alıyorum. Belki o yüzden tedarikte sorun yaşamamış olabilirim. Aynı gün kargoda özelliğini de kullandım. Kitap aynı gün kargoya verilip ertesi gün elime ulaşmıştı. Kitaplar baloncuklu poşetlere sarılarak geliyor her seferinde. Kaliteli poşetler olduğu için saklıyorum seyahat ederken dökülüp, kırılacak şeyleri sarıyorum. Sitelerinden her açıdan oldukça memnunum.

  6 aralık 19:57

  107. Mağazalarındaki bindirme politikasıyla insanı sinir eden kitapçı-hırdavatçı.

  Buradan aldığım tüm kitapların istisnasız hepsinde aynı şey başıma geldi.

  Etiketi kaldırıyorum, bir bakıyorum ki kitabın üzerinde basılı olan fiyat 18 tl. bunların yapıştırdığı etikette 23 tl yazıyor.

  Bu kadar da olmaz diyor insan. 1 kitaptan 5 tl kar ediliyor yani düşünün dönen parayı. Yazık günah yanı insanları aptal yerine koymak bu düpedüz hırsızlık.

  Online alışverişte de berbatlar. 1 kez siparis vermiştim, 1 haftada zor gelmişti eve kitaplar. Hadi dedim olur öyle sıkıntı yapma. Bu sefer de black friday diye bir şans daha vermek istedim ama sonuç hüsran.

  (yazar: livelovelaugh) süslümüzün bahsettiği gibi aynı şekilde ben de 6 gündür siparişimin hazırlanmasını bekliyorum. Daha haber yok.

  Insani parasıyla rezil ediyorlar gerçekten.

  6 aralık 18:27

  106. yıllardır buradan alışveriş yapmıyordum fakat indirim olunca şansımı deneyeyim deyip sipariş verdim ve siparişin 6. gününde hala hazırlanmaktalar. belki bu yıl bitmeden lütfedip kargoya verirler de kitaplar elime ulaşır, kim bilir.

  4 aralık 22:33


  105. 31 ağustosta burada indirimden kulaklık almıştım. Üründe bir ay içinde bir sorun oluştu garanti kapsamında olduğu için değişime gönderdim. Bana iletilen bilgi de 20 iş günü içinde haber verileceği ve bilgilendirileceğimdi. 6 ekime kadar geçen sürede birkaç kez aradım size geri dönüş yapılacak deniyor yapılmıyordu. Dün aldığım şubeye gittim bize getirilmedi bilinmiyor dendi. Hiç bir bilgilendirme nerde olduğunu sorgulama yapılmadı. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım artık ürünün verilen zamanınında üstüne geçildiğini iade istediğimi söyledim allahtan orda çalışan hanımefendi yardımcı oldu acil başlığı ile geri dönüş yapılmasını istediğini bildirmiş. Bir kaç gün daha bekleyeceğim ve verilmezse artık yasal haklarımı kullanacağım. Yani çok cüzi bir miktarı bile gunlerce değişim için beklettikleri müşterilerine vermiyorlar.

  7 ekim 17:47

  104. "Mağazalarındaki" kitapları berbat kategorize edilmiş, kitapçıyı değil de bakkal- kırtasiye karışımı bir yeri andıran yerdir gözümde. Çalışanları deseniz bulamıyor hangi kitap nerede. Tabii çalışan görebilirseniz ortalıkta o da. Hiç sıcak gelmiyor bana bu "kitapçı ".

  27 ağustos 21:30

  103. Bu ayın başında aradığım bi kitap mağazalarında yoktu. Çalışanlar internetten getirtebileceklerini söylediler. Daha önce de birkaç kez bu şekilde alışveriş yapmıştım zaten o yüzden tamam dedim. Numaramı aldılar ve ürün geldiğinde, üstüne basa basa, sms göndereceklerini söylediler. Günler geçti, ne sms var ne bir şey. Mağazaya gidip bir görevliden kitap siparişimin gelip gelmediğini öğrenmek istedim. Ancak lafımı bitirmeme izin bile vermeyip 'Kargo gelmedi demekki ürününüz de gelmedi' dedi. Sonra tenezzül edip ürün gelmiş mi acaba diye bi baktı ki bam! Ürünüm gelmiş. Bu sefer de 'ben sizi aradım ama açmadınız' diye bir yalan uydurup ısrar etmeye başladı. Aramadılar ancak o an ne olur ne olmaz diye arama kaydıma tekrar baktım, hayır aramamışlardı. 'Bana sms göndereceğinizi söylemiştiniz, ben onu bekledim, ayrıca aramamışsınız da hanımefendi' dediğimde ise alaycı alaycı gülümseyip kitabı elime tutuşturdu. Gerçekten hatalarını kabul edip beni bilgilendirmeyi unuttuklarını söyleseler bu denli sinirlenmezdim, ancak hem suçlu hem güçlü olmaları... Tuhaf çok tuhaf.

  27 ağustos 17:04

  102. sağlam çapsızmışsın d&r. zaten almazdım kitap buradan, artık görsem içeriye girip gezmem bile.

  15 temmuz 23:03


  101. Yıllardır neredeyse hiç alışveriş yapmadığım zincir. Fahiş olduğu için. Doğan grubundan turkuvaz grubuna satılmıştı. Yakın zamanda pucca’ya verilen hapis cezası ile ilgili yaptıklarıyla gündeme geldi. Süslüler turkuvaz medya atv ve a haberin dahil olduğu bi medya grubu. Üstelik aşırı fahiş fiyatlara satılıyor kitaplar. Her şeyin alternatifinin olduğu bi dünyada bu insanların cebini dolduruyorsak bunun sorumlusu bizzat biziz.

  ilgili medya:
  1
  15 temmuz 08:29 15 temmuz 08:29

  100. Daha dün "çok satanlar"da pucca'nın son kitabi varken, bu sabahki 7 yıl hapis cezası haberinden sonra birden bire kitabı "çok satanlar" listesinden çıkaran kitapçı.

  12 temmuz 23:38

  99. Genelde bi tık daha indirimli sattığı için internet sitesinden alışveriş yapıyorum,yine de fiyatları aşırı yüksek değil mi? Üstelik sadece kıytırık kitapları indirime sokuyorlar.

  5 nisan 08:54