girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. Bugun beni dolandirmaya calismis olan platform. 0800'lu bir numaradan aramis olmasina ragmen Turk Telekomdan aradigini soyleyen biri kampanyaniz bitti, paketinizi yenilerken size d-smart hediye edecegiz diyor ve d-smarta yonlendiriyor. Sonra el verip kol kaptirma kismi basliyor. Sikayet dolu haklarinda. Aman dikkat.

19 mart 19:57

5. internet sınırsız olsa da çekmeyen, sürekli kopma yaşanan platform.lanet olsun bitsin birdaha yenilersem ağzım kopsun.ayrıca benim parasını ödediğim halde izleyemediğim belgesel ve film kanallarıma asla çözüm bulamamakta kendileri.

ayrıca modeminiz bozuk diye beni deli etmelerini söylemeye gerek bile yok, üst girdide bir süslümüz söylemiş.

belli bir süre önce modemler satın alınabiliyordu.benim bundan 5 yıl önce aldığım modemi bana onlar kiralık diye benden geri almaya çalışmışlardı.tabiki vermedim.

10 şubat 12:22 10 şubat 12:25

4. internet+tv kullanıcısıyım. bezdim. gerçekten internetten neler çekiyorum bir bilseniz. yok arkadaşar çekmiyor internet ya. neymiş modem eskiymiş, değiştirdik. neymiş alt yapı kaldırmıyormuş, yaptırdık. ulan hala çekmiyor daha napalım yani binayı mı yenileyelim ya. o kadar yavaş ki internet. sorun sadece wifi değil yani genel olarak aşırı yavaş.

sınırsız kullanmıyoruz biz. ayın ortasında kotayı doldurduğumuza dair mesaj geliyor. 15 günde ben o kotayı nasıl doldurabilirim ya. bir kaç kere 15 gün evde olmamamıza rağmen kotayı doldurduğumuz söylendi. kendi kafalarına göre ayarlıyorlar herhalde. ben çektim siz çekmeyin süslüler. fiyat olarak internet+tv uygun gibi görünse de bulaşmayın.

kabine gitmesin tanımı : dijital yayın platformu.

9 şubat 21:47


3. 3 yıl önce üyeliğimi iptal etmeme, ard arda 20 adet farklı telefon nolarını engellememe rağmen halen yırtık dondan çıkar gibi bir yerlerden çıkıyorlar.. engellemeye devam.

ayrıca bunlar adına arayan call center'ların çoğu yanlış ve eksik bilgi veriyor.. dikkat.

18 aralık 2017 18:25 18 aralık 2017 18:32

2. kınadığım ve türlü türlü laflar hazırladığım tv ve internet "erişim" şeyidir. hem tv hem internet "hizmeti" alıyorum d-smarttan, 1 yıl bile dolmadan burnumdan getirdiler. oturduğum binanın internet altyapısı oldukça eskiymiş ve belli bir mps'ten ötesine erişim sağlanamıyormuş. ancak gel gör ki bu dolandırıcılar bunu bilmelerine rağmen maksimum 8 mps interneti kaldırabilecekken bana 16 mps'lik internet+tv paketi aldırdılar. sözleşmede de taahhüt süresi bitene kadar kullanılan paketi düşürememe maddesi varmış. tabii bunları ben geç farkettim. haliyle önümüzdeki 2 yıl boyunca kullanamadığım internet hızı için para vereceğim. internet hızım 5 mps'i zor görüyor, son 1 haftadır teknik destek almaya çalışıyorum ancak gelen giden yok. daha önce geldiklerinde sorunun modemde olduğunu ve modem almam için faturaya ayda artı 3 tl ekleyeceklerini söylediler. ama ben modem kablosunu değiştirdiğimde bağlantı sorunum çözüldü. şimdi hız problemi yaşıyorum. aldırmayınız, kullandırmayınız. ben yandım siz yanmayınız.

12 aralık 2017 01:18

1. sinsi bir dijital platform. ama ben bunların bug ını buldum. Siz çakalsanız ben sansarım. Anlatıyorum:d

9 senelik d smart kullanıcısıyız. Tüm dizi ve film kanalları açık ve genel olarak memnunuz. Bugün üyeliğimizin son günüydü, üyeliği devam ettirmek için bir süredir arıyorlar ve aylık ödediğimiz mevcut ücretin neredeyse %40 zamlı haliyle devam etmeyi teklif ediyorlar. %40 zam nedir yahu? Her Aradıklarında ısrarla kabul etmediğimi ve üyeliğimi iptal etmek istediğimi söyledim. O işlemi beni arayanlar yapmıyormuş müşteri hizmetlerini aramam gerekliymiş. Üyeliği uzatıyorsunuz ama iptal etmiyorsunuz baya güzel uygulama. Her neyse bugün müşteri hizmetlerini aradım ve iptal isteğimi dile getirdim. Ödediğim tutarı ve yeni tutarı sordular söyledim. Sonra ne mi oldu? 2 sene boyunca şu an ödediğim ücrette bir değişiklik olmayacağını film ve dizi kanallarına erişimimin de devam edeceğini söylediler ve üyeliğimi devam ettirdim. 

Yani d-smart müşteriyi arayarak zamlı fiyatı kaktırmaya çalışıyor, kimi kazıklarsa kar. Arayıp iptal ettirmek istediğinizde zamsız fiyattan devam ediyorsunuz. 

Siz çakalsanız ben sansarım söylemiş miydim swh? 

6 aralık 2017 19:26