yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (1)

  58. Ben bu kanalı izlemeyi seviyorum, bana ilham veriyor, vintage eşyaları daha dekoratif buluyorum. Fakat bu kanal hakkında sevmediğim bir kaç özellik var, konuk ettikleri kişiler çok yavan konuşuyorlar bir de lafları çok geveliyorlar, bunun da çözümünü buldum, videoları hızlandırarak izliyorum! 

  17 şubat 17:14

  57. bir tek bana mı itici geliyor bu hesap diyordum ki, burayı okumamışım. canım süslü kadınları yahu.

  öncelikle ben youtube videosu izlemiyorum, hiçbir kanalı ve kişiyi takip etmiyorum. 2020'de bu imkansız diyebilirsiniz tabi ki, haklı da olabilirsiniz, ama kazandıracağım parayı hakeden kimse yok bana göre. 

  daire'yi de instagram hesaplarını eşim bana gösterene kadar bilmiyordum. kendisi dekorasyona ve mimariye aşırı düşkün olduğu için önermişti. 

  ama aşırı bayıyor. ig postları beni bu kadar baydıysa, videolar nasıldır tahmin edemiyorum. evler çok uğraşılmış, her biri. hiç stil sahibi durmuyor çünkü stil sahibi bireyler bunun üzerinde çalışmazlar, stil böyle bir şey değil. bu evlerin hepsinin her köşesinde dolaşan "burdan da tarz fışkırsın, banyo tesisat borusunun dirsek kısmının detayıyla paspasın uyumu gözden kaçmasın ve tüm bunları sadece zengin ve stil sahibi bireyler anlar" havası beni yordu.

  aşırı oldurmaya çalışılmışlık göze çarpan tek şey ve üzgünüm daire bunu bir tek stil sahibi bireyler anlar(gizlinot: Swh)

  ayrıca hesap sahibi gerçekten hesabın kendisini yansıtıyor. 

  16 şubat 21:28

  56. kanal sahibi dünyanın en itici ve kibirli insanı olan youtube kanalı. Eda ismindeki hanımefendi, yorum yapan herkese kaba cevap vermesiyle zaten birçok kişinin dikkatini çekmiş. Evler genelde hep zenginlerin evi. O kadar zengin olan insanların o parçalara ulaşması pek de şaşırılacak bir durum değil. İlk başta daha özgün evleri çekseler de şimdi çektiği ben çok zenginim, sanatçıyım evleriyle ve kanalın saçma sapan zamanlarda videolar atmasıyla azalarak bitecekler. İnsan biraz özenir, para kazandığı bir yerde kafasına göre video atmaz ve video ne zaman gelecek diye soran insanlara ters cevaplar vermez.

  16 şubat 12:15


  55. Mudo,yargıcı ve Zara Home Virali YouTube kanalı

   ayrıca kanal sahipleri oldukça kaba,takipçilere verdikleri cevaplar hiç hoş değil.Ben özellikle yorum okuyan bir sosyal medya kullanıcısı olarak,sayfanın içeriğinden çok hesap sahiplerinin üslûbuna dikkat ederim.Geçenlerde bir takipçi "daha düşük bütçeli mütevazi evlere de konuk olur musunuz " diye sordu,cevap aynen şu şekildeydi "hayır olamayız " 

  Yorum sizin..

  16 şubat 00:31 16 şubat 00:35

  54. evlerin çoğunun birbirine benzediği videoların olduğu kanal. çekim açıları kalitesi çok iyi. dekorasyon anlamında fikir de veriyor evet. ama bana biraz şekilci gibi geldi yönetimi. bir yorumda memur evi de inceleyin yazılmıştı "stil sahibi memur evi görürsek neden olmasın" tarzında cevap vermişlerdi. ay sanki tasarımcıların hepsinin evi muhteşem. bazılarını izlerken gözüm yoruldu. kimi evde ev sıcaklığı yok. kozyatağındaki bahçe içindeki evi beğenmiştim ama

  bazı ev sahipleri minimalistim diyorlar ama parkeden rafa yemek masasına kadar ıvır zıvırla doldurmuşlar. hepsinin mi anısı var? anlayamadım göz yoruyor bir süre sonra

  gariban biri çöpten buldum dese beleşçi,cimri,fakir ..zengin biri çöpten buldum derse "bohem,modern,çevreci,tasarım dahisi.

  15 şubat 10:46

  53. Bana birçok konuda gelecek için ilham veren bir program. Daireler gerçekten zevk sahibi insanlar tarafından baştan yaratılmış, çoğu çatı katı, dışarıdan bambaşka içeriye girince bambaşka gözüken yerler. Mükemmel fikirlerle dolu.

  Katılan birçok ev sahibinin bu antika komidini şöyle şöyle yerden 30 liraya aldık gibi sözlerine kanaat etmesem de, ileride böyle bir ev dizmeye bütçemin yetmeyeceğini bile bile hayaller kuruyorum işte.

  21 ocak 12:39

  52. İlk başta bayılarak izlemiştim, iyi düşünmüşler bu tarzı, sosyal medya yönetimleri de gayet güzel demiştim... Ama bozdular mı yoksa başından beri böylelerdi de ben mi fark etmiyorum ama, Instagram hesabını yöneten, yorumlara cevap yazan bir admin(?) var. Aşırı kaba buluyorum. İnsanlar bazen şaka olsun diye bazen de cidden merak ettikleri için bir şey soruyorlar aşırı itici bir cevap veriyorlar. Küçümser gibi. En sonunda dayanamadım takipten çıkardım.

  Bölümlere gelirsek. Her bölümde çıksa da izlesem heyecanını kaybetti. Ama biriktirip izliyorum. Video çekim kaliteleri vs gayet güzel. Ev sahipleri gereksiz uzatınca geçiyorum direkt eve bakıyorum.

  20 ocak 22:19


  51. Bu kanalı burda keşfettim ve tüm videolarını izledim. Genelde hepsi maddi durumu iyi insanlar. Evlerin çoğu birbirlerine benziyor. Benim dikkatimi çeken evlerin çoğunda kedi var. her yerde sarkan bitkiler, kırılacak eşyalar var. Bu eşyalar nasıl böyle kalabiliyor, o bitkiler nasıl kopmuyor, toprakları dökülmüyor. Ya kedilere iyi eğitim vermişler ya da sürekli kedilerin peşinde ortalığı toplayan birileri var. Bizim evde bir tane bitki kalmadı. Kedim hepsinin topraklarını döktüğü için kaldırdık. Helal olsun diyorum bu şekilde yaşayabildileri için.

  17 ocak 11:07

  50. hep izlerken bu kadar çiçeğin,aksesuarın,dolabın,çerçevenin tozunu kim alıyor diye düşünürüm. çünkü sahipleri pek bunu yapacak tipler değil.

  aslında mobilyasız sırf aksesuarla doldurulmuş güzel evlerde var, ama bazıları çok aksesuar ve göz yoruyor.

  17 ocak 10:58

  49. ben bu kanalı aslında seviyorum ama bu evlerin hepsi beni yoruyor. evlerin çoğunda zaten babadan zengin zorlama entelektüel grafik tasarımcıları oturuyor. "bu çalı çırpıyı çöpten topladım ve sprey boyayla boyadım hehehe bende inanılmaz bir anısı var" "bu çöp poşeti aslında bim'in poşeti ama ben fildişi seyehatimde çılgın bir bongo çalgıcısının bana verdiği güzel hediye ile harmanladım"

  ben art gallery/cafe mekanlara bayılıyorum teşvikiye, cihangir arka sokaklarında bolca bulabilirsiniz. gidip rahat rahat saatlerce kahve içer, cafenin sahibi ile sohbet eder, kitap okursunuz. ama birkaç saat sonra yormaya başlar o kadar çok eşya, her yerde bir şeyin olması, gözlerim yorulur ve hesabı öder kalkarım. bu insanların evleri de 10 dakikalık youtube videosu için, fazlası insanın ruhunu yorar. hepsine güle güle oturmalarını diliyorum.

  16 ocak 16:44

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar