4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar ()
  • medya (2)

76. Bayıla bayıla kullandığım krem. Bir kere asla yapış yapış yapmıyor. Çabuk emiliyor, yumuşacık yapıyor ve nemlendirme süresi hiç de kısa değil. ilginç bi şekilde misler gibi sabun kokuyor fakat buram buram değil, kesinlikle rahatsız etmiyor. Sapık gibi ellerimi kokluyorum istemsizce. Az kullanmak yettiği için çabuk da bitmez diye düşünüyorum ki zaten pahalı bir ürün de değil. Alın aldırın yahu insan bi kremden daha ne ister ki

15 eylül 01:55

75. küçük boyunu sürekli yanımda taşıdığım krem. nemlendirmesini çok yeterli bulmuyorum, emilmesi biraz zor gibi. ama güzel bir yumuşaklık veriyor. kokusu da çok güzel. canım sıkıldıkça sürüyorum.

17 temmuz 17:19

74. Hem bu kadar uygun fiyatlı, hem de pişmanlık yaratmayan bi ürün yoktur sanırım. Nemlendirmesi yeterli geldi bana, kokusu da temizlik gibi kokuyor. Alerji falan da yapmadı. Seviyoruz.

2 temmuz 20:06


73. Nemlendirmesi kış aylarında yetersiz olsa bile bunu bırakıp başka krem kullanamıyorum. Hem çabuk emiliyor, hem de mis gibi kokuyor. O yüzden özellikle banyodan sonra kullanmayı oldukça seviyorum. 

2 temmuz 07:40

72. Geçen gratis indiriminden sanırım 4 tl gibi bir fiyata almıştım. Fiyat performans süper , el kremi olarak kullanıyorum ve verdiği nem uzun süre gidiyor bu benim aradığım bir özelikti. Gece ellerime sürüp yatıyorum ve sabah yumuş ellere uyanıyorum :)

1 temmuz 21:10

71. Konu el nemlendirmesine gelince yağsız ve varlığı yokluğu bir ürünleri sevmeyen biri olarak benim için harika bir üründür. Zeytinyağı-temizlik kokusunu da sevdiğim için kullandıktan sonra ellerimi burnumdan ayıramıyorum. Alın ve aldırın!

13 haziran 04:37

70. miniklerinden 8-9 tane bitirmişimdir heralde. bir aralar yanımda açılmamış taşıyıp dağıttığım da olmuştu hatta(dalandan reklam da almadım ama) klasik bir krem fakat beni vuran şey mis gibi sabun kokusu. fiyat/performans açısından da bakınca beğenmemek için bir sebep yok sanki

13 haziran 03:18


69. Seviyorum bunu yaa... Kokusu bana ege bölgemizi çağrıştırıyor nedense ksmsksd 3 tüp bitirdim ve nemlendirmesinden memnunum. Ellerimi falan yumuşacık yapıyor. Bittikçe alıyorum zaten fiyatı da uygun. 

13 haziran 02:20

5

68. En küçük boyunu çantamda taşıyorum. Fiyatı uygun kokusu ilk sürdüğümde yoğun ama kısa sürede o baskın koku azalıyor. Nemlendirme seviyesini orta derecede buluyorum.

13 haziran 01:18

4

67. Evde, iş yeri masasında ve çantamda birer tane bulundurduğum krem. Fiyatı zaten ucuz, mağazalarda indirim olduğunda mutlaka bu da indirime giriyor.

hazır köpük sabunlar yüzünden, özellikle kışın keçe gibi oluyor eller. Çok nemlendiren kremler elde vıcık vıcık bi his bırakıyor, çalışırken hoş olmuyor. O açıdan nemlendirme miktarı bence güzel. Her el yıkamadan sonra boca edilebilir, zaten çok ucuz.

Ofiste elleri kuruluktan çatlayıp kanama noktasına gelen arkadaşlar da gelip geçerken otlanıyor.

13 haziran 00:11