4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • oylar (10)
  • medya (2)

60. Seviyorum bunu yaa... Kokusu bana ege bölgemizi çağrıştırıyor nedense ksmsksd 3 tüp bitirdim ve nemlendirmesinden memnunum. Ellerimi falan yumuşacık yapıyor. Bittikçe alıyorum zaten fiyatı da uygun. 

13 haziran 02:20

4

59. Evde, iş yeri masasında ve çantamda birer tane bulundurduğum krem. Fiyatı zaten ucuz, mağazalarda indirim olduğunda mutlaka bu da indirime giriyor.

hazır köpük sabunlar yüzünden, özellikle kışın keçe gibi oluyor eller. Çok nemlendiren kremler elde vıcık vıcık bi his bırakıyor, çalışırken hoş olmuyor. O açıdan nemlendirme miktarı bence güzel. Her el yıkamadan sonra boca edilebilir, zaten çok ucuz.

Ofiste elleri kuruluktan çatlayıp kanama noktasına gelen arkadaşlar da gelip geçerken otlanıyor.

13 haziran 00:11

58. nemlendirmesi fena değil sadece kokusu için alıyorum. sanki çamaşır makinesinden çıkmışım gibi hissediyorum.

25 mart 00:36


57. Ucuz bir ürün ama beni kokusu mahvediyor. Bildiğiniz sabun kokuyor ama böyle yoğun yoğun. Koku hassasiyetim var, güzel kokuların müptelasıyım ama üzgünüm sen güzel kokan bir krem değilsin. Madame Coco çanta kremlerini deneyin en azından koku muazzam.

24 mart 01:05

56. yıllardır kullandığım tek krem. krem kullanmayı çok seven biri olarak elimi her yıkadıktan sonra mutlaka krem sürerim alışkanlık oldu. çünkü özellikle kış mevsiminde ellerim çok kuruyor. krem ellerimi nemlendiriyor adeta canlandırıyor. seneler önce bu kremi keşfetmemle birlikte başka bir krem kullanmaz oldum. kokusunu,dokusunu çok seviyorum.

23 mart 08:07

55. Çok seviyorum süslüler ellerime sürdüğüm zaman bebek eli gibi yumuşacık yapıyor. 

Arada dudaklarıma sürüyorum lip balmlardan daha çabuk etki ediyor. 

23 mart 00:56

54. Ben kullanıyorum bundan, ikinci kremim bitmek üzere hatta. İlk söyleyeceğim şey kokusu... harika kokuyor yani nasıl tarif edilir bilmiyorum ama biraz yoğun denilebilir fakat asla rahatsız edici değil. Yapısı belki biraz yoğun gelebilir ama elinize dağıtınca yoğunluğu azalıyor. Nemlendirmesi de başarılı fakat upuzuuun süre dayanmıyor gün içerisinde bir kez daha yenilemek gerekebilir. 

22 mart 17:13


53. nemlendirmes başarılı, ancak elde biraz yağlı his bırakıyor yine de soğuk günlerde kurtarıcı 

15 mart 17:46

52. sırf kokusu için bile aldığım zamanlar oldu. nemlendirmesi çok kuru olmayan cilt için yeterli, hoş kokulu, kolay emilebilen krem. 

14 mart 17:50 26 mart 12:31

51. benim gibi kokulara karşı aşırı alerjik bir bünyeniz var ise bu kreme yaklaşmayın derim.

çünkü çok fazla sabun kokusu içeriyor.

nemlendirmesi ile ilgili ise herhangi bir yorumda bulunamayacağım.

kokusundan dolayı kullanamıyorum çünkü.

14 mart 17:47 14 mart 17:48