4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (220)
  • oylar ()
  • medya (3)
4

220. indirimde falan rastlarsam alıp evde bulunduruyorum. makyaj süngeri ve fırça temizliğinde bir de makyaj temizleyicim bittiyse makyajımı çıkarma amacıyla kullanıyorum. kokusunu kendisinden daha çok seviyorum sanırım.

ancak tek başına rimel + göz kalemi kullanılmış bir makyajı çıkarmaya yeterli gelmediğini düşünüyorum sadece anı kurtarmak için kullanışlı olabilir.

17 ekim 17:49

219. Bütün makyaj fırçalarımı ve süngerlerimi yıkamak için kullandığım harika şampuan.

27 eylül 14:35

5

218. Zamanın birinde sürekli bahar aylarında gözlerimde alerji olması sonucu ; doktor tarafından önerilmiş ve o gün bugundür kullandığım şampuandır. Başka hiçbir marka yerini tutmuyor. Alerji,kaşıntı ve göz makyajı çıkarmak için birebirdir.

27 eylül 10:26 28 eylül 08:11


217. Göz makyajı çıkarmak için kullanıyodum önceden ve memnundum. Şuan da arada bir gözlerim kızarır kaşınır ,böyle durumlarda ılık suyla dalinle yıkayınca sanki iyi geliyor gibi hissediyorum.

27 eylül 01:01

216. Gözlerim her zaman hassas, ne zaman arpacık çıkar gibi olsa, biraz kaşınsa, iyi hissetmesem, gözlerimi hemen dalin bebek şampuanı ile yıkama seanslarına başlar ve en az bir hafta devam ederim.

Seneler önce göz doktorum makyaj temizleyicilerinin her zaman yeterli olmadığını, özellikle kirpik diplerinde toz, kir ve bakteri birikmesini önlemek için göz yakmayan hafif bir bebek şampuanıyla yıkamamı söylemişti. O yüzden senelerdir gözlerim için kullanıyorum ve şimdiye kadar çok faydasını gördüm.

26 eylül 18:18

215. Makyaj temizleyicisinden sonra bununla yüzümü yıkıyorum. Bence yüzü iyi temizliyor. Üstüne nemlendirici, sonra yatağa gidiyorum. Böylece hem temiz hem de nemli bir cilt oluyor.

26 eylül 14:56

214. bebeğimde asla kullanmadığım şampuan. Çevremdeki bebeklerde alerji yaptı. Mustela'dan şaşmam. Bir ara kendim için almıştım küçük boyunu yüz yıkamak için kullanılabilir.

26 eylül 09:04


213. Boyalı saçlara iyi gelmeyen şampuan. Ben makyajımı çıkarmak için kullanıyordum ve tek seferde göz makyajımı tamamiyle çıkartıyordu. 

26 eylül 03:14

212. Bende göz makyajı temizliğinde kullananlardanım çok memnunum ne kadar çift fazlı temizleyicilerle temizlesem de kalıyor bununla da son dokunusu yapıyorum maskara kalıntısı kalmıyor :)

25 eylül 15:19

211. Gerçekten çok iyi bir makyaj temizleyici.Bir kaç markanın (body shop, yves rocher) kullandım aynı şekilde makyaj temizleme sularını da :( Temizleme suyu ile çıkardığımda pamuklar malesef kirpikleri döküyor.Yağ ile çıkarınca da tam anlamıyla cıkmıyor ve bir kaç kere gözüme kaçtı tam anlamıyla çıkarmadı bir de :( Kirpiklerimi iyice ıslattıktan sonra dalinle yavasta ovuştururak çıkarttığımda hiç kirpik dökülmesi yaşamadım süslüler ve hepsinden çok daha iyi çıkarttı :)

25 eylül 14:39