4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (196)
  • oylar ()
  • medya (3)

196. birkaç yıl önce almıştım yine nostaljik olsun diye, o zaman saçımı kurutmamıştı. gayet memnun bir şekilde bir şişesini kıllandım.

bu ay tekrar raflarda önünden geçerken görünce alayım dedim, saçlarımı o kadar kuruttu ki..

zaten saçlarım konusunda çok dertliyim, üstüne dalin bayağı yıprattı. ya formülünü değiştirmişler ya da benim saçım çok değişmiş. burada benzer yorumları görünce yazayım dedim.

1 saat önce

195. Alternatif olarak daha güzel kokulu, içeriği bir tık daha düzgün ve zeytinyağı içeren komili bebe şampuanını öneririm. Fiyatlar hemen hemen aynı.

dün 17:19

194. Gözümde arpacık çıktığı zamanlarda yüz temizleme jeli olarak kullanmak haricinde şampuan, makyaj fırçası temizleme vb. Amacıyla kullanmadığım; içeriği masum bile olsa yetişkin vücudu ph değeri taşımadığı için uzun süreli kullanımında sakınca bulduğum, bebekler için üretilmiş efsane kokulu şampuandır. 

dün 17:10


1

193. Hepimizin bildiği o tatlı kokusuna aldanmamak lazım.geçen bir kez saçımı yıkayayım dedim aman allahım,normal market şampuanlarından bile daha kötü kurutuyor saçı.keçe gibi oldu saçım,içeriğine bakayım dedim sls falan ne ararsan.daha da almam (gizlinot: Daha da davosa gelmem)

dün 16:58

192. Daha temiz içerikli muadili Unibaby saç ve vücut şampuanını tavsiye ediyorum. Şampuan, yüz ve duş jeli olarak.

15 eylül 10:00 15 eylül 10:07

191. Kokusunu sevdiğim için almıştım. Saçlarımı bir süre inatla bu şampuanla yıkamayı denedim fakat kazık gibi yaptı. Göz makyajı temizlerken ve fırçalarımı yıkarken kullanıyorum , ikisinde de çok iyi sonuç veriyor 

14 eylül 14:43

190. yüzümü yıkamak için kullandığım üründür kendileri. önce makyajımı temizlerim güzelce sonra yüzümü özellikle gözlerimi iyice yıkarım dalinle rimeli başka türlü çıkartamıyorum gözümden. saçlarımda da kullandım bir dönem gerçekten bebek gibi yumuşacık sürekli dolaşan saçlarınız oluyor o yüzden bıraktım. saçlarım ombreli olduğu için de çok dolaştırmış olabilir bu konuda emin değilim. ha birde makyaj fırçalarımı yıkıyorum, yumuşacık oluyorlar. dalin <3 ben

14 eylül 14:21


189. Oldukça fazla kullanım alanı ile banyo dolabımda mutlaka yedeği bulunan, büyük küçük boy fark etmeksizin her indirimde yedeklediğim mis kokulu şampuan.

Ben dalinle makyajımı çıkarıyorum, fırçalarımı yıkıyorum,temizlik yaparken toz alma suyuna azıcık ekliyorum eşyaların tozlanma süresini uzatıyor gibi geliyor, camları sildiğim suya katıyorum (kremsiz şampuan da iş görür) öyle güzel temizliyor ki parıl parıl parlatıyor. Bu şampuanı amacına uygun kullanan tek kişi 5 yaşındaki kuzenime banyo yaptırırken saçlarını yıkamak için kullanıyorum o da mis gibi kokuyor.

Daha ne olsun :))

14 eylül 13:06

188. göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum. eyeliner vs kullanmadığım için çok güzel temizliyor. alerji sorunu da yaşamadım hiç .

14 eylül 11:52

187. gözlerim aşırı hassas, ne zaman bir şey olsa doktora gitsem her gittiğimde gözlerimi yıkamamı söyledikleri şampuandır. 1 senedir makyajımı çıkartmadan önce dalinle ovuyorum sonra ılık suyla yıkayıp micellar suyla siliyorum beni tatmin ediyor açıkçası, ama içeriği için bir şey diyemem. şampuan olarak kullanmadım kullanan arkadaşlarım saçları çok kuruttuğunu söylüyorlar

14 eylül 00:17