4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (218)
  • oylar (28)
  • medya (3)
4

218. indirimde falan rastlarsam alıp evde bulunduruyorum. makyaj süngeri ve fırça temizliğinde bir de makyaj temizleyicim bittiyse makyajımı çıkarma amacıyla kullanıyorum. kokusunu kendisinden daha çok seviyorum sanırım.

ancak tek başına rimel + göz kalemi kullanılmış bir makyajı çıkarmaya yeterli gelmediğini düşünüyorum sadece anı kurtarmak için kullanışlı olabilir.

17 ekim 17:49

217. Gözlerimi yakmayan tek şampuan. Makyajımın kabasını çıkarmak için tüm yüzümü bununla güzelce yıkıyorum. Sonra temizleme tonikleme vb. rutine devam. En büyük boy pompalı olandan sene başında alıyorum o beni zaten 1 sene götürüyor.

12 ekim 17:55

216. Makyaj çıkarırken oldukça iyi bir ürün. Bir başka ürün kullanmaya gerek kalmadan hem yüz yıkayıp hem makyaj çıkarma konusunda başarılı. Sağlıklı olması açısından saç için kullanıldığında kuruluk yapabiliyor.

10 ekim 02:07 24 ekim 12:20


215. Bütün makyaj fırçalarımı ve süngerlerimi yıkamak için kullandığım harika şampuan.

27 eylül 14:35

5

214. Zamanın birinde sürekli bahar aylarında gözlerimde alerji olması sonucu ; doktor tarafından önerilmiş ve o gün bugundür kullandığım şampuandır. Başka hiçbir marka yerini tutmuyor. Alerji,kaşıntı ve göz makyajı çıkarmak için birebirdir.

27 eylül 10:26 28 eylül 08:11

213. Göz makyajı çıkarmak için kullanıyodum önceden ve memnundum. Şuan da arada bir gözlerim kızarır kaşınır ,böyle durumlarda ılık suyla dalinle yıkayınca sanki iyi geliyor gibi hissediyorum.

27 eylül 01:01

212. Temiz içerikli bebek şampuanı yani daha ne olsun diye aldığım, çocukluktan içimde ukte kalan her banyo yaptığımda “saçlarım ipek gibi kokum bebek gibi cik cik cik” diye evde gezdiğim ama saçlarıma hiç ama hiç iyi gelmeyen kurum kurum kurutan yağlarla kremlerle desteklememe rağmen baş edemediğim bir ürün oldu kendisi, çok zorladım ama olmadı. En sonunda makyaj fırçalarımı temizlemeye başladım onda epey başarılı. Belki yağ bakımının ardından arındırıcı olarak kullanılabilir. 

26 eylül 20:33


211. Gözlerim her zaman hassas, ne zaman arpacık çıkar gibi olsa, biraz kaşınsa, iyi hissetmesem, gözlerimi hemen dalin bebek şampuanı ile yıkama seanslarına başlar ve en az bir hafta devam ederim.

Seneler önce göz doktorum makyaj temizleyicilerinin her zaman yeterli olmadığını, özellikle kirpik diplerinde toz, kir ve bakteri birikmesini önlemek için göz yakmayan hafif bir bebek şampuanıyla yıkamamı söylemişti. O yüzden senelerdir gözlerim için kullanıyorum ve şimdiye kadar çok faydasını gördüm.

26 eylül 18:18

210. Makyaj temizleyicisinden sonra bununla yüzümü yıkıyorum. Bence yüzü iyi temizliyor. Üstüne nemlendirici, sonra yatağa gidiyorum. Böylece hem temiz hem de nemli bir cilt oluyor.

26 eylül 14:56

209. bebeğimde asla kullanmadığım şampuan. Çevremdeki bebeklerde alerji yaptı. Mustela'dan şaşmam. Bir ara kendim için almıştım küçük boyunu yüz yıkamak için kullanılabilir.

26 eylül 09:04