4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (192)
  • oylar ()
  • medya (3)

192. Daha temiz içerikli muadili Unibaby saç ve vücut şampuanını tavsiye ediyorum. Şampuan, yüz ve duş jeli olarak.

15 eylül 10:00 15 eylül 10:07

191. Kokusunu sevdiğim için almıştım. Saçlarımı bir süre inatla bu şampuanla yıkamayı denedim fakat kazık gibi yaptı. Göz makyajı temizlerken ve fırçalarımı yıkarken kullanıyorum , ikisinde de çok iyi sonuç veriyor 

14 eylül 14:43

190. yüzümü yıkamak için kullandığım üründür kendileri. önce makyajımı temizlerim güzelce sonra yüzümü özellikle gözlerimi iyice yıkarım dalinle rimeli başka türlü çıkartamıyorum gözümden. saçlarımda da kullandım bir dönem gerçekten bebek gibi yumuşacık sürekli dolaşan saçlarınız oluyor o yüzden bıraktım. saçlarım ombreli olduğu için de çok dolaştırmış olabilir bu konuda emin değilim. ha birde makyaj fırçalarımı yıkıyorum, yumuşacık oluyorlar. dalin <3 ben

14 eylül 14:21


189. Oldukça fazla kullanım alanı ile banyo dolabımda mutlaka yedeği bulunan, büyük küçük boy fark etmeksizin her indirimde yedeklediğim mis kokulu şampuan.

Ben dalinle makyajımı çıkarıyorum, fırçalarımı yıkıyorum,temizlik yaparken toz alma suyuna azıcık ekliyorum eşyaların tozlanma süresini uzatıyor gibi geliyor, camları sildiğim suya katıyorum (kremsiz şampuan da iş görür) öyle güzel temizliyor ki parıl parıl parlatıyor. Bu şampuanı amacına uygun kullanan tek kişi 5 yaşındaki kuzenime banyo yaptırırken saçlarını yıkamak için kullanıyorum o da mis gibi kokuyor.

Daha ne olsun :))

14 eylül 13:06

188. göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum. eyeliner vs kullanmadığım için çok güzel temizliyor. alerji sorunu da yaşamadım hiç .

14 eylül 11:52

187. gözlerim aşırı hassas, ne zaman bir şey olsa doktora gitsem her gittiğimde gözlerimi yıkamamı söyledikleri şampuandır. 1 senedir makyajımı çıkartmadan önce dalinle ovuyorum sonra ılık suyla yıkayıp micellar suyla siliyorum beni tatmin ediyor açıkçası, ama içeriği için bir şey diyemem. şampuan olarak kullanmadım kullanan arkadaşlarım saçları çok kuruttuğunu söylüyorlar

14 eylül 00:17

186. Makyaj fırçalarımı temizlemek için kullandığım yegane ürün. Bazen de makyaj çıkarıcılardan önce bu şampuan ile makyajın kabasını alırım çünkü hiçbir makyaj çıkarıcı göz ürünlerini bende tam olarak çıkaramıyor şampuan+makyaj çıkarıcı ile tüm kalıntılardan kurtuluyorum. Ancak her sabah yüz temizleme jeli olarak kullanılması ve şampuan olarak kullanılmasına pek sıcak bakmıyorum hem saçlarımı hem de yüzümü çok kurutuyor.

13 eylül 20:53


3

185. bir dönem saçımı yıkamak için kullandığım ve pişman olduğum şampuan. yazın sıcağında her gün duş alırken girmişken saçımı da yıkayayım ya diye her gün yıkadıktan sonra, saçlarımı görünce annem bile şok olmuştu. kupkuru, cansız, soluk ve sert olmuştu saçlarım. daha sonra şişenin devamını duş jeli yaptım ama saç için asla önermiyorum.

13 eylül 17:40

184. içeriği hiç de temiz olmayan bu sebeple bebeklerde kullanılmaması gereken şampuan. fırça temizleyici.

13 eylül 16:38

4

183. müthiş bir fırça temizleyici. büyük boy alıp haşır huşur fırçaları yıkıyorum. şu zamana kadar zararını görmedim fırçalarıma. süngerler için biraz uğraştırıyor. o sebeple süngerleri kalıp sabuna süre süre yıkamak daha kolayıma geliyor. iyi bir makyaj temizleyici olduğunu söyleyenler var, ben deneyimlemedim ama başarılı olacağını düşünüyorum. saçta ise, boyalı saçınız varsa aman diyeyim. ben denedim. saçlarım kazık gibi oldu. bir dünya saç açıcı vs sürmem gerekti.

13 eylül 11:08