4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (7)
  • medya (1)
3

16. dalin kokusunu sevdiğimden ve ürünü de merak ettiğimden rossmann'dan seyahat boy olanı aldım. nemlendirmesi asla yeterli değil. belki işlem görmemiş saçlar için daha uygun olabilir.

16 ekim 18:17

15. Bende işe yaramadı, bebekler için olduğu için de yadırgamadım. Bunu sıktığım bir gün kuaförüme gittiğimde saçımı mahvettiğimi ne sıkıyorsam bir daha sıkmamam gerektiğini söylemişti. Yani herkeste işe yaramayabilir.

30 eylül 01:26

4

14. Kolay tarama spreysiz yaşayamam, saçlarım ince telli ve sık çok çabuk dolaşıyorlar. saç kremlerini de sevmiyorum. saçlarımın uçlarına sıkıyorum hemen açılıyor dolaşıklar. Sırf kokusu çocukluğuma götürdü diye aldım aslında. Seyahat boyu da minicik, makyaj çantama sığıyor onu da yanımda taşıyorum.

30 eylül 01:14


13. Kızımın kreşinden verdikleri tedarik edilecekler listesinde "kolay tarama saç spreyi" yazıyordu ben de bundan aldım. Yani amacına uygun tabi ama kokusu çok kötü bence. Çocuk ürünü bu yahu ne gerek var o kadar parfüm parfüm kokmasına? Daha yumuşak sabun gibi koksaydı keşke dediğim üründür kendileri.

29 eylül 11:24

12. Saçlarım ince telli ve hemen yağlanan bir yapıya sahip olduğu için saç kremi kullanamıyorum. Dolaştığında dalin kolay taram spreyi yeterli oluyor, kırılmadan hemen açılıyor. Ağırlık yapmıyor ve mis gibi bebek kokusu kalıyor.

29 eylül 10:31

11. Benim kalın telli, inatçı saçlarımı bile açmayı başaran saç spreyi. Tangle teezer ile ayrılmaz ikili oldular. Bugüne kadar saçlarımı zar zor açmakla uğraştığıma yanıyorum. Ayrıca kokusu da bebek gibii.

28 eylül 20:16

10. Kokusu harika bildiğimiz dalin kokuyor fakat bence hiç bir ise yaramıyor başka.

12 eylül 00:23


9. annemi hep küçük kardeşimin saçını bununla tararken görüyordum, duştan çıktıktan sonra bir gün denedim. gerçekten dolaşık olan saçlarıma kolay tarama sağlıyor ve kendimi dalinle sabunlanmışım gibi hissettiriyor amaaaa kardeşimin saçını bununla taramayı bırakırsak alır mıyım bilemiyorum...

28 ağustos 02:59

8. Saçı yumuşatıyor,nemlendiriyor bu sebeple saçlarınız daha kolay taranıyor. Üstelik kokusu çol sevimli

25 ağustos 21:42 15 eylül 02:49

7. İnstagramda birinde görmüştüm, bu ürünü cok sevdiğini söylüyordu. Bir gün ben Rossmann a güneş kremi almaya gittiğimde ürünlerin seyahat boyunun olduğu reyonda gözüme çarptı ve ben de bu ürünü çok merak ettiğim için sepete attım. Bayram tatilinde bavulum küçük olduğu için ve yanıma az ve öz ürün almak istediğimden bu ürünü aldım. Birkaç kere banyodan sonra sıktım. Ve aşırı begendim cok cok guzelmiş. Ben restorex kullanıyorum o bitince bu ürünün tam boyunu alırım cok memnun kaldım. Ve kokusu da cok güzel misler gibi dalin kokuyor. 

25 ağustos 21:33 25 ağustos 22:48